Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
finnie

Jakie kursy zawodowe dziewczyny zrobiłyście podczas studiów lub po ?

Polecane posty

Jestem na studiach zaocznych , obecnie poszukuje pracy i zstanawiam się nad jakimś kursem zawodowym by się zapisać bo same studia to tylko teoria....Co polecacie? Interesuje się modą , fotografią , psychologią, podróżami , ucze się języka , mam w planach 2 jesli bedzie troche wiecej kasy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkiio
zalezy co studiujesz. ja studiuje turystyke i rekreacje i planuje zrobic kurs przewodnika wycieczek i kurs rezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studjuje stosunki miedzynarodowe...ale wiem że po tych studiach ciężko z pracą...i chce przez 3 lata zrobić sobie jakieś kursy nawet nie związane z tą tematyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam akurat na okres wakacyjny prace jako Animator zabaw Ofertę za niecałe 120zł znalazłam tutaj http://animatorczasu.pl/ Kurs ukończyłam zadowolona.Już mam odzew z kilku firm, które rekrutują na Animatora;D teraz tylko kwestia dobrej rozmowy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was robił jakiś kurs w Go Work? Jak u nich z poziomem, dużo jest praktyki? Interesuje mnie kurs event managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biannkkla
Chodziłam do go work, ale na kadry i płace, to jak dla mnie poziom był bardzo dobry, a na różne szkolenia chodzę, więc mam rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka848
Taki kurs impro w biznesie to znakomity pomysł. Właśnie czegoś takiego szukałam. Szkoła też uchodzi za bardzo dobrą (paru moich znajomych kończyło tam różne kursy i są bardzo zadowoleni). Muszę poznać więcej szczegółów i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicaak
Ja robiłam kursy turystyczne, na przewodnika itp., a teraz wysłałam narzeczonego na kurs na koparki pswconcept.pl/kurs-na-koparki/ i podoba mu się, a mam nadzieję, że znajdzie sobie po tym jakąś lepszą pracę niż ma obecnie, warto się szkolić, zwłaszcza w dużych miastach jak Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako doradca w banku musialam miec kurs walutowy wiec zrobilam w tej firmie szkoleniiwej tu www.julamedia.pl skoro korzystaja banki i kantory i blisko 200 innych firm wiec to mnie przekonalo.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie studiów zapisałam się na Technika Usług Kosmetycznych, co prawda bardziej dla samej siebie ale kto wie co w życiu mi się przyda. Teraz planuje zrobić kurs Wizażystki albo Przedłużania rzęs w Delta Edukacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kursów to masaż kamieniami i masaż bańką chińską też w Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wlasnie ja też zastanawiałam sie nad kursami kosmetycznym,i :) widziałam,że np. w http://www.kursal.pl/ mają kurs wizażu, a też masażu - to również fajna opcja, teraz masażyści są na topie, zwlaszcza w duzych firmach - bo pracodawcy oferują swoim pracownikom takie udogodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka223
Ja jestem po kosmetologii i wlasnie niedawno skonczylam szkolenie w Nouveau Contour. Prowadza kursy z makijazu permanentnego, bardzo profesjonalnie, male grupy, nowy sprzet, duzo wiedzy dostarczaja, naprawde cenne rady przekazuja. Dwa tygodnie temu pierwszy raz wykorzystalam wiedze teoretyczna z kursu w praktyce i moja klientka byla zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanienkaWokienku
Ja skusiłam się na kurs Nouveaus Contour, a dokładniej szkolenie z ombre. Byłam tak zachwycona, że teraz z niecerpliwością czekam, aż znowu pojadę na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś próbowałam sobie zrobić kurs grafiki komputerowej w go work, ale poziom tragiczny, nie było praktycznie zajęć, bo albo nauczyciel pijany albo niekompetentny i nie wiedział co z nami robić. Także ten. Trafiliśmy akurat jak kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno na szkoleniu II stopnia w zakresie makijażu permanentnego. Kurs miałam we Wrocławiu w Perfect Glamour http://www.perfect-glamour.pl/szkolenie-makijazu-permanentnego-ii-stopnia.html Wcześniej przechodziłam u nich kurs I stopnia, byłam zadowolona, więc naturalne było, że pójdę i na II stopień. Pracują na dobrych barwnikach Biotouch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to proponuje zrobić kurs z MS Office bo niby każdy umie a jak przyjdzie co do czego to z Excelem średnio, nawet bardzo średnio. Ja zrobiłam po studiach kurs z Excela - https://www.cognity.pl/ i teraz bardzo mi się to przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam kurs na animatora kolonijnego w biurze turystycznym http://ctravel.pl i teraz z oficjalnym papierkiem mam znacznie więcej ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam na studiach kurs z projektowania graficznego w eduwebie i to była moja mocna strona w cv. Dostałam się do dużej firmy poligraficznej. Zaczynałam jako grafik, a po kilku latach awansowałam i mam pod sobą kilku ludzi. Teraz będę robiła kolejne kursy, żeby podnosić kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Kika
Jak studiujesz zarządzanie lub coś z IT, to polecam któres ze szkoleń oferowanych przez Positive Pro (http://www.positivepro.eu/), czyli np. Prince2, AgilePM, Cobit5, ITIL. Nazwy moze nic ci nie powiedza, jesli nie jestes w temacie, ale na stronie jest wszystko wyjasnione. Ja jestem po zarzadzaniu - niestety po tych studiach nie moglam znalezc pracy w zawodzie. Wiec poszlam na szkolene do Positive Pro. Wybrałam z Zarządzania projektem i tak jestem już zatrudniona na dobrym stanowisku i za dobre wynagrodzenie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylianka
ja studiowałam na kosmetologii i skonczyłam 2 razy szkolenie z nouveau contour ;() sprzet pierwsza klasda, techniki, kosmetyczki, wiedza - BOMBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orduruteła
cecylianka a kiedy byłaś? Bo ja jesienią w Poznaniu i teraz idę znowu. Uwielbiam szkolenia nouveau contour bo zawsze z nich coś wynoszę nowego, a poza tym praca w takim sprzętem to czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór różnego rodzaju kursów jest na www.okz.wloclawek.pl. Ja przystąpiłam tam do kursu z zakresu pielęgnacji urody. Był to świetny wybór, który pozwolił mi znaleźć w szybkim czasie bardzo atrakcyjną pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsonna
Warto robić kursy zawodowe. Moim zdaniem najlepiej przygotuje Cię centrum szkoleniowe Soyer - wiem bo sama się u nich szkoliłam od podstaw. Do każdego kursanta podchodzą z profesjonalizmem, a także są bardzo życzliwi. Mają też na prawdę świetne materiały szkoleniowe, bez których nie miałbym wiedzy jaką posiadam teraz :) Warto spojrzeć na ich ofertę aktualnych szkoleń na ich stronie internetowej Soyer Edu http://www.soyer.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×