Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZainteresowanaZainteresowaniam

Jakie macie napisane zainteresowania w CV? Pomóżcie mi dobrać moje...

Polecane posty

Gość ZainteresowanaZainteresowaniam

Jakie ciekawe zainteresowania macie wypisane w CV? Ja zastanawiam się i nie wiem jak mam napisac moje, bo oczywiście literatura, muzyka, film, to nawet nie opłaca się wypisywać... Lepiej w ogóle pominąć, ale ja chcę umieścić w moim CV rubrykę zainteresowania, tylko co takiego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz kłamstw... ostatnio miałam rozmowę z dziewczyną która wpisała "jeżdziectwo" a ja spytałam ją gdzie jeździ i czy już zarejestrowała się gdzies tam ... dziewczyna zgłupiała ... i powiedziała ze kiedyś raz spróbowała i ze jej sie to podoba ... Pracodawcy i kadrowe :) sprawdzają każdą informację z Waszego CV - dlatego nie ściemniajcie to już lepiej wpisać "kino"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pisze zawsze ze
muzyka,film,ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredyfctuyhtgf
Śmieszy mnie też jak ktoś wpisuje sport, ale interesuje się nim w ten sposób że siada wieczorem przed TV z piwem i ogląda mecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sie na tym sporcie zna, naprawdę zna, to jest to jego zainteresowanie. Gorzej jeśli ktoś pisze muzyka bo ją lubi. Zainteresowanie to zainteresowanie. Trzeba sie po prostu na tym znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ani z chmur Przecież to, że dziewczyna napisała, ze się interesuje jeździectwem, to nie znaczy, ze musi czynnie je uprawiać. Czy każdy kto się interesuje boksem bije się na ringu? A każdy kto pasjonuje się filmem jest reżyserem i kręci fabuły? Wątpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki bzz
w rubryce zainteresowania wpisz: banalne gdybys jakies faktycznie miala nie byloby problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech to...
jak mozna nie miec zadnych zainteresowan? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanaZainteresowaniam
Samych banalnych rzeczy nie chcę pisac właśnie, ponieważ pewnie większość osób takie podaje w CV i im się nawet nie chce tego czytać, wymyślać na siłę też nie będę zainteresowań, bo to i tak może wyjść podczas rozmowy. Wiecie, mam "kota" na punkcie kotów, ale czy jest to warte napisania w CV? Jak sądzicie? Uwielbiam koty, sama mam kilka, lubię pomagać bezdomnym zwierzętom, lubię czytać o rasach kocich.... Ująć to w cv? jak to nazwać? Może napisać coś, że lubię ćwiczyć w domu, aerobik? Gdzieś się z tym spotkałam, tylko też czy to jest godne uwagi, aby aż umieszczać to w CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanaZainteresowaniam
Aniu z chmur, a pomaganie bezdomnym zwierzętom? Pisać to? A zainteresowanie rasami kocimi? Czy podarować to sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocart
Ja napisalem w swoim CV -mój pies, -snowboard, -podróże. Kocham to robic nikt mnie do tego nie zmusza. O to chyba w tym chodzi... a nie wymyślać dziwne hobby po to tylko zeby nie bylo banalne. Pozdrawiam moje babcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutallllllllll
w zainteresowaniach napisz "wyrywam chwasty":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można wpisać gotowanie, jazda na rowerze, pies, kot, książki... Może nie jest oryginalnie ale po co kłamać. Zresztą uważam, że nie trzeba tego wpisywać bo jakie to ma znaczenie. Ale nie warto kłamać i nie warto też wpisywać zbyt dużo bo człowiek nie jest w stanie znaleźć czas na wiele rodzajów hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisuje wolontariat teraz moze nie mam na to czasu ale zawsze czynnie biore udzial w jakichs akcjach, najczesciej to bylo w gimnazjum, liceum poza tym ksiazki nie umiem wymienic autorow ale przeczytalam mase ksiazek, nawet treaz trzymam jedna w torbie, w drodze do pracy czytalam licze na to ze nam prad wylacza, zebym mogla doczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
No nie mogę z Wami ludzie.... Zainteresowana, mamy Ci powiedzieć jakie masz zainteresowania? czy Ty jesteś blond lalką wypchaną jadem kiełbasianym???? (czyt. botoksem).... ŻAL może powiedzieć Ci tez co masz w głowie moim zdaniem? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ani z chmur -> Twoja wypowiedź tylko świadczy o poziomie ludzi z jakimi mamy do czynienia, którzy są "po drugiej stronie" i u których ludzie starają się o pracę. Czy Ty się dziewczyno słyszysz? Tak jak ktoś napisał powyżej, jeżeli się interesuję boksem to muszę się bić na ringu? Ręce opadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka upt
ja wpisałam nauka francuskiego musisz wpisac cos takiego, ze gdy pracodawca zapyta na rozmowie kwalifikacyjnej to bedziesz miała co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankówna
Ja mam w CV m.in. kynologia, bo hoduję psy. A facet na rozmowie rekrutacyjnej myślał, że to nauka o genetyce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBadWomen
Ludzie, może chodzić też o to, że czymś się strasznie interesujesz lub coś lubisz robić, ale nie wiesz jak to napisać, żeby nie wyglądało na godne pożałowania, a nie, że ktoś nie ma pomysłu an własne zainteresowania. Albo też co wypada wpisać, żeby pracodawca na wstepie Cię nie przkereślił, np. ktoś lubi śpiewać pod prysznicem i co, dla niektórych będzie to oznaczało, że dana osoba am poczucie humoru, dla innych, że kpi, a niektórzy z was zamaist pomóc, to potrafi tylko krytykować. Gratulacje, potwierdzacie stereotyp prawdziwego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://smartcv.pl/ Smart CV jest mechanizmem przeznaczonym do tworzenia interaktywnego CV. Narzędzia, subdomenę jak i unikalny adres internetowy dostaje się za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zainteresowania są w CV bardzo ważne. Pozwalają uzupełnić obraz kandydata o jego ludzkie cechy, a to (oczywiście na niektórych stanowiskach) może być istotne. Rekruter na cechy może zwracać uwagę także podświadomie. Tutaj jest dobry poradnik jak tworzyć wartościową sekcję zainteresowań i kiedy w ogóle ją zamieszczać: https://cvninja.pl/artykul/zainteresowania-w-cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napisałam "fotografia owadów i pajęczaków", bo to naprawdę coś, co lubię robić niektóre zdjęcia wrzucam na fb, przez co znajomi blokują posty ode mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz prawde. Szkoda odpasc w ostatnim etapie z powodu klamstwa i to tak glupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaMola
Ja korzystałam ze wzorów z SzybkieCV. Tam miałam kilka ciekawych zainteresowań - istotnie moich, ale jakoś tak lepiej napisanych i umieszczonych w odpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pamiętać, ze kłamstwo ma krótkie nogi. Najlepiej jeśli zainteresowania mają wiele wspólnego z pracą o którą się staracie, a jeśli tak nie jest to lepiej wpisać banały niż ubarwiać. Pod tym adresem https://list-motywacyjny.pl/ jest świetny kreator cv. Tam powinniście znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące dokumentów aplikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego tematu - w rubryce zainteresowania piszesz o tym, czym sie interesujesz. Wiec listujesz wszystko co jest w kręgu twoich zainteresowań i nie dopisujesz rzeczy, które Cie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola909090
Ja mam wpisane sporty, które kocham lub, które uprawiam (Formuła 1, Piłka nożna i koszykówka), kryminalistykę, bo interesuję się takimi tematami, geografię NIE PODRÓŻE, bo bardziej zgłębiam wiedzę na temat teoretycznych spraw związanych z geografią niż tego co zobaczę przez podróże na to przyjdzie czas :D. Mam tam też biznes i innowacje, bo dużo czytam o nowościach i pracowałam w branży innowacji rok oraz marketing ;). Nie wiem czy coś z tego wybierzesz, ale może akurat ;) . Korzystam z szablonów na SzybkimCV, tam ta rubryczka o zainteresowaniach w szczególności na wersji premium, którą wykupiłam, jest w fajnym miejscu i nieźle wygląda, w takim sensie, że zwiększa to szanse, że na rozmowie nas o to zapytają a to zawsze fajny luźny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekGdynia
Jeśli wpisałbym w CV "Kolekcjonowanie Vlepek" kak i "Ksiazki o klimacie kibicowskim oraz artykuły" to coś żłego? Kolekcjonowanie Vlepek.. Już Tłumacze... Vlepka powszechnie zwana przez kibicow w Polsce, vlpeka to zwykła nakleja danej Druzyny.. Nie Tylko Druzyny Piłkarskiej ale też Siatkarskiej Piłki Recznej czy Hokeja.. Vlepka można nazwać np. Naklejke jakies Strony internetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×