Odpowiedz na ten temat

jakie szkolenia zapewnia prace

 • wiktoria256778777 2012.12.01 [13:53]
  zastanawiam się na szkoleniami z rozwoju osobistego ale jakie jeszcze są fajne a może istnieje jakiś zapotrzebowania na konkretne szkolenia po którym mam szanse na pracę
  http://www.szkolenia24h.pl
 • janek3455 2012.12.02 [11:31]
  rozwój osobisty jest bardzo oklepany aby skorzysta z tego typu szkoleń musisz sama indywidualnie zaangażować się w program szkolenia w sumie tak jest z każdym szkoleniem nauką bez własnego zaangażowania nic nie wyciągniesz ze szkolenia, nauki
  można korzystać ze szkoleń opłaca się ale kogo stać na to - te dobre są drogie
  wole samodzielną drogę kształcenia - nie stać mnie na takie szkolenia jakie bym chciał
 • ja polecam to, zwłaszcza wtedy 2012.12.02 [16:41]
  kiedy na ma się zbyt duży kasy na inwestycję w wiedzę, a chce się, żeby przyniosła jakieś profity.
  http://jak-zarabiac-na-pisaniu-poradnikow.int erkursy.pl/
  Pozdrawiam serdecznie.
 • annique 2012.12.03 [11:38]
  Szkolenia z rachunkowości zapewniają pracę. Specjalistów od podatków zawsze będzie za mało, bo wiadomo, że w życiu pewne są 2 rzeczy - śmierć i podatki. W zależności od poziomu zaczyna się od prostych kursów księgowości. Potem robi spektakularną karierę, wspina po szczeblach aż do zarządu, a jako prezes robi jeszcze certyfikat CIMA. I cały świat leży nam u stóp oczko.gif
  "Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa..." Kornel Makuszyński
 • annique 2012.12.05 [10:00]
  Księgowi obsługują nie tylko firmy, a jak się zrobi dużo specjalistycznych szkoleń i ma doświadczenie, to przyjdą nie tylko te małe firemki, ale też duże. Moje doświadczenia są właśnie takie - moja siostra właśnie robi papier na biegłego rewidenta, bo klient sobie życzył. To już jest level wyżej.
  "Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa..." Kornel Makuszyński
 • sSamiii 2012.12.05 [12:35]
  jakby siostrunia miała tak dobrze z pracą to by nie musiała lecieć i robić nowych uprawnień, bo "klient sobie życzy" jezyk.gif
 • ewera_ch 2012.12.05 [22:01]
  Ja się zapisałam w Poznaniu na masaż. Chodzę do Progresu i się dokształcam. Pracuję w salonie spa, ale jak wiadomo - zawsze warto w siebie inwestować. Moim zdaniem dodatkowe fakultety zawsze się przydają. Wcześniej w Progresie kończyłam już wizaż i stylizacje, CV mam naprawdę pokaźne.
 • Ambitna L.A 2012.12.07 [05:32]
  Ale W jaki sposób ?? Bo Też bym tak chciała ! Nie pracować a mieć kasę...marzenie ściętej głowy?
 • Ambitna L.A 2012.12.07 [09:19]
  kurde to interesujące, skontaktuje się z Tobą w poniedziałek albo wtorek, a tymczasem pa pa
 • Ambitna L.A - ta prawdziwa 2012.12.07 [10:07]
  Proszę nie podszywaj się pode mnie, co ci to daje ? I dlaczego nazywasz go oszustem, oszukał cię ? Aha podaj maila oh jezuuu abym mogła się z Tobą skontaktować odnośnie tych aktywów i pasywnego zarabiania.
 • Punktujemy patologię 2012.12.07 [15:54]
  No normalnie otwieram lodówkę, patrzę, a tam folo meyev smiech.gif
  Natręctwo tego oszusta przekracza wszelkie granice !
 • Dorota6776 2012.12.10 [21:40]
  Myslę ze najlepsze byłyby szkolenia z zarządzania, techniki sprzedazy czy też menadżerskie. Wiele jednak zalezy od Twoich własnych predyspozycji i tego w jakim zawodzie zamierzasz tej pracy szukać. ja np wiedziałam, ze chce pracować w korporacji i wybrałam szkolenie menadżerskie w firmie Homo Creatore http://www.homocreatore.pl/ moze i tobie uda się znaleźć na ich stronie cos ciekawego.
 • annique 2012.12.27 [10:54]
  Zieeew, wszędzie ci hejtersi. "jakby siostrunia miała tak dobrze z pracą to by nie musiała lecieć i robić nowych uprawnień, bo "klient sobie życzy" - faktycznie niezwykle merytoryczna wypowiedź. No więc w cywilizowanych świecie klient jest ważny. Każdy z nas w jakiejś mierze jest klientem i lubi być obsługiwany tak, jak na to zasługuje. A szkolenia, żeby znać się na swoim fachu lepiej, są bardziej niż ważne. Stąd moja wzmianka o CIMA. Napisałabym więcej, ale nie chcę wyjść na spamerkę - sprawdźcie sobie w google. Ze swojej strony zapewniam tylko, że warto.
  Życzę wam wszystkim szczęśliwego nowego roku, a tym, którzy szukają pracy, życzę szczęścia szczególnie. Praca jest! Nawet w najgorszych czasach można ją znaleźć. Tylko trzeba być elastycznym i pracowitym usmiech.gif
  "Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa..." Kornel Makuszyński
 • KingaStefankaFanka 2012.12.27 [12:49]
  Moja znajoma ostatnio znalazła pracę w zakładzie optycznym po szkoleniu na technika okulistycznego usmiech.gif oczywiście szkolenie było odpłatne...
  Druga minuta moja ulubiona http://www.youtube.com/watch?v=E55ni_xc4ww
 • annique 2013.01.03 [11:21]
  Skąd 2 miliony bezrobotnych? Z braku chęci. Z braku elastyczności (ilu z was wyjechałoby za pracą do innego miasta?). Z braku odpowiedniej edukacji. Odpowiedniej, a więc praktycznych umiejętności, a nie magistra z zarządzania i marketingu. Z braku świadomości tego, jakie ma się możliwości i zdolności - oraz nierozwijania ich. Stąd.
  "Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa..." Kornel Makuszyński
 • SAPIENTI SAT 2013.01.03 [17:08]
  "jakie szkolenia zapewnia prace"
  A jednak chciałbym się dopytać - chodzi o znalezienie pracy czy o znalezienie pieniędzy? Bo to nie są rzeczy tożsame!!!
  Większość ludzi przez lata, jak nie całe życie, szuka pracy, znajduje, nie są zadowoleni więc szukają następnej i znowu znajdują i nie są z niej zadowoleni bo mało zarabiają i tak w kółko. Jakoś nie zauważyłem żeby jakiekolwiek szkolenia zasadniczo zmieniły stam rzeczy!
  Zupewnie inaczej wygląda sprawa w przypadku szkoleń inteligencji finansowej. Po pierwsze już nigdy nie będziesz potrzebował pracy. Po drugie, znajdziesz się w segmencie rynku, gdzie w ogóle, w odróżnieniu od rynku pracy etatowej, brakuje konkurencji i ilość pieniędzy tam obracająca się wielokrotnie przekracza rynek etatów. I po trzecie, będziesz mógł pomagać innym ludziom w pokonaniu problemów finansowych.
  Jak na mnie - bardzo dobra perspektywa!!!
  smiech.gif
  Wiem jak możesz szybko i dość łatwo dostać nowe auto ZA DARMO. Dostępne są Skody i Renault. Unikalna na polskim rynku możliwość!
 • czarny_pies 2013.08.17 [14:48]
  SAPIENTI SAT to oszust internetowy.
 • nosleep27 2013.12.05 [09:43]
  Tutaj jest dość dużo szkolen http://www.incert.pl z tego, co widziałem dość ciekawe
 • Trenerka 2014.04.29 [19:52]
  Czy szukasz sposobu na profesjonalne samokształcenie?
  Czy chciał(a)byś podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności?
  Czy chciał(a)byś zaimponować swojemu Pracodawcy?
  Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś TAK to:
  ODBIERZ SWÓJ VOUCHER „2 za 1″ już teraz!
  Co zrobić aby otrzymać voucher „2 za 1″?
  1. Zapisz się do newslettera na stroniewww.julamedia.pl
  2. W ciągu 24 godzin na Twoją skrzynkę pocztową przesłany zostanie voucher.
  Voucher upoważnia Cię do wybrania jednego szkolenia, za które zapłacisz 0 zł pod warunkiem zamówienia drugiego szkolenia za minimum 59 zł brutto.
  Szkolenia obejmują kategorie:
  Obsługa Klienta,
  Praca i Kariera,
  Edukacja finansowa,
  Szkolenia dla Rodziców i Opiekunów.
  2. Zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń e-learning.
  3. Wybierz interesujące Cię szkolenie i złóż na nie zamówienie. W zamówieniu w miejscu DODATKOWE INFORMACJE wpisz nazwę drugiego szkolenia, w którym chciał(a)byś wziąć udział. Otrzymasz je CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  4. Skorzystaj z vouchera na dowolnie wybrane szkolenie składając zamówienie na stronie firmy szkoleniowejwww.julamedia.pl !
  Akcja trwa od 29.04.2014 r. do 30.06.2014 r.
  Nie czekaj!
  Zdobądź praktyczną i profesjonalną wiedzę już teraz!
 • gość 2014.08.19 [10:06]
  Teraz jest mnóstwo możliwości, aby się szkolić i to praktycznie w każdym zawodzie. Ja ostatnio skończyłem kurs na suwnicę w http://www.lenax.pl - bardzo ciekawe szkolenia. A nie powiem szkoleniowcy bywają różni, nie raz się o tym przekonałem. Wiadomo takie kursy swoje kosztują, ale to jedyny cel aby kształcić siebie i być dobrym w swoim zawodzie.
 • gość 2014.08.20 [11:14]
  Jeżeli już jesteś w jakimś konkretnym zawodzie skup się na rozwoju oraz kształceniu się w tym kierunku. Tylko w ten sposób możesz okazać się prawdzimym specjalistą, ja z zawodu jestem energetykiem ,często biorę udział w wielu szkoleniach i kursach ( dla tego zawodu , ciekawie prowadzą w http://www.radom.spe.org.pl/ ) Robię to po prostu dla samego siebie, zależy mi na tym,aby być dobrym w swojej branży
 • gość 2014.08.21 [12:47]
  Myślę,że sporo ofert na rynku pracy jest dla szkoleniowców bhp. W końcu prawie w każdej firmie pracownicy przechodzą takie obowiązkowe szkolenia. U nas zajmowali się tym http://szkoleniabhpopole.pl/ i muszę przyznać,że potrafili przedstawić treści w sposób prosty,a jednocześnie ciekawy.
 • gość 2014.10.01 [15:01]
  wydaje mi się,że obecnie duże zapotrzebowanie na rynku pracy jest na budowlańców. np. mój chłopak uczęszczał na kurs operatora maszyn budowlanych i drogowych do szkoły http://www.kursal.pl/ i nie miał problemu ze znalezieniem dobrej pracy.
 • El Camillo 2014.10.02 [04:13]
  Żadne szkolenia nie zapewniają pracy. Co najwyżej mogą pomóc w jej znalezieniu. Ale na pewno nie dają pewności, że dostaniemy pracę.
 • El Camillo 2014.10.02 [04:16]
  @SAPIENTI SAT:

  Spadaj stąd yntelygentny białoruski cieciu usmiech.gif Toś wypalił z tymi kursami inteligencji finansowej smiech.gif Przecież ty jesteś prosty jak budowa cepa jezyk.gif Znowu najeżdżasz na etatową pracę. To może zaproponuj ludziom mlm-ki smiech.gif
  edytowano 2014.10.02 [04:16]
 • Sunsina 2014.10.10 [20:01]
  W moim odczuciu takich szkoleń nie ma. Chociaż jakiś certifikat na pewno może pomóc już w trakcie poszukiwania. Inprogress przeprowadza bardzo dobre jakościowo szkolenia no i jest dość znana w środowisku. Myślę, że właśnie takich firm szkoleniowych należy szukać. Czasami zdarzają sie szkolenia finansowane prze UE więc warto śledzić http://www.inprogress.pl/
 • gość 2014.10.10 [20:36]
  dobre, intensywne szkolenie z tworzenia stron internetowych (głównie php i powiązane). później jak załapiesz potworzysz parę rzeczy przy wysyłaniu cv, dodasz to do portfolio, do tego napiszesz w cv co dokładnie umiesz. zobaczą, zainteresują się, wezmą : )
 • gość 2014.12.12 [14:39]
  też dobra sprawa, teraz internet i ogółem wykorzystanie jego siły w pracy zawodowej to ogromna szansa. Sporym zainteresowaniem wg mnie cieszą się jeszcze szkolenia związane z zawodami kreatywnymi, fotografia czy projektowanie wnętrz kursy jak np tutaj -www.akademia.ewaromanow.pl
 • gość 2014.12.15 [15:16]
  w mojej opinii medycyna estetyczna szkolenia takie jak wypełniacze, botoks czy nici hialuronowe też są pożądanymi umiejętnościami na rynku. Koleżanka z pracy była ostatnio na takim szkoleniu tutaj http://pimik.pl - przede wszystkim takie warsztaty daja praktyczne doświadczenie, to jest dobre.
 • gość 2014.12.18 [17:08]
  jedynie szkolenia finansowe mają przyszłość http://www.finansowe.szkolenia24h.pl/ tego typu wiedza procentuje wymiernie
 • Barbara28 2015.02.23 [13:36]
  Warto, aby przed szkoleniem dowiedzieć się czy osoby, które nas szkolą mają odpowiednie kwalifikacje i podejście. Tutaj bowiem liczy się doświadczenie, a nie gadanie o wszystkim i o niczym. Ja brałam udział w szkoleniu biznes camp http://biznescampwarszawa.evenea.pl/ w stolicy i jestem bardzo zadowolona. Ich szkolenia cieszą się wielką popularnością, a cena 195 zł również nie odstrasza, a zachęca. polecam.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...