Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pineska

krwcowa - gdzie nauczyć się szyć

Polecane posty

próbuję już od jakiegoś czasu znaleźć kurs kroju i szycia w woj. lubelskim. Czy już nikt nie uczy się tego zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa....
To bardzo trudny zawód. Wysiada kręgosłup, oczy... a nauczyć się szyc to można samemu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa....
Jakie podstawy? Siadasz do maszyny, bierzesz instrukcję obsługi i cwiczysz. Przecież w szkole też się uczysz szycia ćwicząc. Nie ma już w Lublinie odziezowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże
ja ukończyłam odzieżówkę w 95 roku ale nie pracuje w zawodzie. Teraz jest tyle tanich dostępnych ubrań , że nie opłaca się szyć chyba, że tylko dla siebie przeróbki itd itp... szukaj na stronach szkół zaocznych- kursy lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink_dress
Kurs krawiectwa w Lublinie organizuje ZDZ (Zakład Doskonalenia Zawodowego)-80h, cena 800zł. Kurs obejmuje: technologia krawiectwa, rysunek zawodowy, materiałoznawstwo, krój i modelowanie, zajęcia praktyczne. Te informacje są na stronie internetowej ZDZ. Musi uzbierać się grupa ok. 10 osób, żeby kurs ruszył. Byłby ktoś zainteresowany? Ja i siostra już się zgłosiłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink_dress
Kurs krawiectwa organizuje ZDZ (Zakład Doskonalenia Zawodowego)-80h, cena 800zł. Kurs obejmuje: technologia krawiectwa, rysunek zawodowy, materiałoznawstwo, krój i modelowanie, zajęcia praktyczne. Te informacje są na stronie internetowej ZDZ. Musi uzbierać się grupa ok. 10 osób, żeby kurs ruszył. Byłby ktoś zainteresowany? Ja i siostra już się zgłosiłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Inga87.
Temat jest już dosyć stary, ale może jest tu jeszcze ktoś kto chciałby zacząć kurs krawiecki w Lublinie ? Zbierzmy się jakoś w jednym miejscu i działajmy ! Ja wiem tylko o kursie w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego na Królewskiej ale może ktoś słyszał o jakiś innych kursach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossaa25
Witam, no ja jestem z lublina i bardzo chciałabym się zapisać na taki kurs:) niestety jakoś nic nie mogę znaleźć... Może naprawdę się umówmy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmsdd
Tez bylabym chetna na taki kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zainteresowana
ja też jeste zainteresowana takim kursem, ale w Warszawie. Może ktoś coś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka z kolorowym łebkiem
a może jakaś pani dałaby mi indywidualne lekcje kroju i szycia ? Warszawa lub Legionowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKrawcowa
Witam, Zapisałam się na kurs krawiecki do ZDZu przy Królewskiej w Lublinie, jednak, żeby kurs ruszył, potrzebne są jeszcze dwie osoby. Kosztuje 850 zł za 80h i obejmuje: technologię krawiectwa, rysunek zawodowy, materiałoznawstwo, krój i modelowanie, zajęcia praktyczne. Kurs trwa ok. 3 miesięcy, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu popołudniami. Może ktoś byłby zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, prowadzę w Lublinie Pracownię Krawiectwa Artystycznego, głownie zajmuję się szyciem torebek i przeróbkami krawieckimi. Właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem prowadzenia szkoleń z zakresu szycie. Na razie jestem na etapie planowania i zastanawiania ponieważ nie wiem czy byłoby zainteresowanie tego typu kursami. Myślę raczej o szkoleniach płatnych na godziny w zależności od tego ile czasu na nauczenie się szycia będzie potrzebne poszczególnym osobom. Koszt 1 godziny kursu kosztowałby ok. 25-30 zł. Napiszcie proszę czy byłoby zainteresowanie takimi kursami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfea_
gabi73 ja byłabym pewnie zainteresowana. Czy ktos cos wie o kursie w ZDZ w tym roku? na stronie jest tylko, że zapisy trwaja a nie moge sie tam dodzwonic;/ a moze ktos juz odbyl i moze zrecenzowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kursów w ZDZ to są to kursy przygotowujące do zawodu krawcowej. Osoby które chciałyby nabyć wiedzę praktyczną, nauczyć się szyć dla siebie, korzystać z wykrojów np. z Burdy, przerabiać lub naprawiać swoje ubrania zapraszam do mnie :). Wszystkie Panie zainteresowane nauką szycia proszę o kontakt na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi09
oferuję maszyny do szycia na godziny i chętnie udzielę rad początkującym,mam w planach kursy szycia tematyczne i jestem otwarta na propozycję chętnych osób ,proszę pisać na a.tymm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny ! od kwietnia 2013 r. jestem na indywidualnym kursie z szycia i kroju u Pani Gabrysi. Jest osobą miłą, otwartą i kompetentną. Zajęcia z Nią odbywają się w przyjemnej atmosferze. Tematyka zajęć jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam osobom zainteresowanym szyciem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na kurs w splocie artystycznym, jestem z niego naprawdę zadowolona, dużo moich przyjaciółek na niego uczęszcza (oczywiście tam poznanych), sam kurs nauczył mnie naprawdę wiele, jestem w stanie już sama uszyć sobie sukienkę :) Polecam każdemu, kto ma chwilę czasu wolnego po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa4534
Mogę to potwierdzić, warsztaty w splocie artystycznym są warte poświęcenia im chwili ze swojego wolnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina lalai
ten kurs jest w porządku, moja kuzynka robiła i jest zadowolona ze swoejgo poziomu, wiadomo ważna jest też praca właśna, ale ona byla na kursie we wroclawiu i tam dobrze motywowali :) takze mozna polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabi prosze podaj meila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basieńka11111
Witam!Także jestem zainteresowana kursem szycia na maszynie pilne, chciałabym zacząć od stycznia 2015, woj,lubelskie,Lublin,Zamość, jeśli ktoś coś wie mile widziana odpowiedź na post. Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olifka33
do basienka11111, właśnie mam zamiar zapisać się na kurs krawiecki w gowork, podobno świetnie uczą, za 80h płaci się 1215zł, uczą szyć spódnicę, spodnie, koszulę, marnarkę, żakiet... to bardzo dużo, kurs zaczyna się po 10 lutego, szukam osoby która się ze mną wybierze, jestem z Puław. Jak jesteście zainteresowani piszcie na maila: olifka33@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutbonwhacor1972bazau
Witam, prowadzę w Lublinie Pracownię Krawiectwa Artystycznego, głownie zajmuję się szyciem torebek i przeróbkami krawieckimi. Właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem prowadzenia szkoleń z zakresu szycie. Na razie jestem na etapie planowania i zastanawiania ponieważ nie wiem czy byłoby zainteresowanie tego typu kursami. Myślę raczej o szkoleniach płatnych na godziny w zależności od tego ile czasu na nauczenie się szycia będzie potrzebne poszczególnym osobom. Koszt 1 godziny kursu kosztowałby ok. 25-30 zł. Napiszcie proszę czy byłoby zainteresowanie takimi kursami Jasne http://www.web-gis.co.uk/phurl/ccAj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kursów i szkoleń w tej dziedzinie możesz znaleźć na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabita
Myślę, że opłacałoby się wyjechać na ten czas, na chwilę do Warszawy. Ja tutaj mieszkam i chodzę na kurs do B&D Suchobiecka ze szolaszycia.pl - i naprawdę mogę szczerze polecić. Nauczysz się bardzo dużo i potem będziesz mogła swoją wiedzę wykorzystać. Wejdź sobie na stronkę i przemyśl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×