Odpowiedz na ten temat

Kto z was ma WŁASNY BIZNES i jest zadowolony ze swojej decyzji

 • gość 2017.07.16 [23:03]
  A ja wraz z mężem prowadzę nieduży sklepik spożywczo-przemysłowy w około 20 tys. miejscowości. Chcąc dodatkowo dorobić zainwestowalismy w myjnie parową (weszliśmy we współpracę z green steam ) i wydaje mi się, że to jest super rozwiązanie dla kogoś kto chce sobie dorobić, ale nie chce miec za dużo roboty. Taka myjnia sobie stoi (przy sklepie, gazolu czy warsztacie samochodowym i innych miejscach), klienci sami podjezdzaja i z niej korzystają, miejsca za dużo nie zajmuje,a grosz sam do kieszeni wpada. W ogóle to jestem naprawdę dumna, ze tyle kobiet w dzisijeszych czasach prowadzi wlasne biznesy, chce cos rozkrecac i się w tym nieźle sprawdzają. Trzymam za nas kciuki, babeczki! usmiech.gif
 • gość 2017.07.17 [11:50]
  Gabinet okulityczny. Interews fajny, można powiedziec rodzinny, z powołania. Oczywiście trzeba ise dokształcać i inwestowac, ostatnio zorbiismy spotre zakupy w http://www.polandoptical.pl/ ale warto było.
 • gość 2017.07.23 [20:32]
  My sie zdecydowalismy na otworzenie szpitala prywatnego! W http://www.inmed.pl/ sa swietne sprzety, ktore nam na to pozwalaja! To jest fantastyczna sprawa.
 • gość 2017.07.23 [21:05]
  Ja jestem bardzo zadowolona! Mam hotel, który bardzo dobrze prosperuje. w http://www.fivestars.pl/ jest ogromny wybór najwyższej jakosci tekstyliow, ktore doskonale sprawdzjaa sie w takim miejscu!
 • gość 2017.07.23 [21:30]
  Bardzo polecam Wam założenie jakiejś niewielkiej przychodni! W http://www.medseven.eu/ sa fenomenalne sprzety, ktore sa konieczne w takim miejscu. Pomyśl o tym!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...