Odpowiedz na ten temat

kursy językowe?

 • gość 2016.07.05 [13:23]
  Ja teraz będę chodziła na kurs hiszpańskiego - we Wrocławiu w Profi Lingua organizują takie wakacyjne! usmiech.gif Super sprawa, zeby nie marnować całego lata. usmiech.gif
 • totaja 2016.08.18 [18:56]
  Ja mam certyfikat CAE z angielskiego - w mojej obecnej pracy się przydało, bo na co dzień mówię po angielsku. Ważniejsze od certyfikatu, wiadomo, są bieżące umiejętności językowe, komunikatywność, więc ja we wrocku ciąglę chodzę na business english do profi lingua żeby być na bieżąco. usmiech.gif
 • bunia761 2016.08.31 [18:35]
  Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://langzie.pl/szkola/Szkola-Jezykowa-Uam . Jest tam ciekawa oferta szkoły językowej. Jest to bowiem międzywydziałową jednostką organizacyjną Uniwersytetu powołaną do organizowania i prowadzenia zajęć z zakresu języków obcych.
 • magiko2 2016.09.14 [21:47]
  Ja od 2 lat chodzę do szkoły na kuźniczej - https://www.profi-lingua.pl/ogolny/wroclaw/og olny/ , w tym roku chcę zdać CAE - robiliśmy jakieś próby w szkole i wypadło całkiem nieźle.
 • olek3242 2016.09.23 [15:39]
  Jeśli mowa o kursach językowych to nawet warto, żeby dorośli brali w nich udział. Tutaj masz ciekawy artykuł na ten temat: http://www.quarterhorse.pl/2016/04/obozy-jezy kowe-dla-doroslych-jest-sens/
 • Limeka 2016.09.27 [16:30]
  Mi nauka języka z nauczycielem dużo dała. Taka forma jest dla mnie o wiele wygodniejsza niż zajęcia w grupie. No i ja miałam bardzo dobrego nauczyciela - jego strona http://rafalkozak.pl/. Jest on także tłumaczem, ja także marzę o zawodzie tłumacza w przyszłości, więc trochę też radziłam się pod tym kątem.
 • gość 2016.11.17 [18:22]
  Ja jakiś czas temu stwierdziłam, ze musze podszkolić swój angielski. W związku z tym zaczęłam szukać szkoły językowej. W końcu natrafiłam na http://leader.edu.pl/ w Krakowie. Mają oni w ofercie kursy języka angielskiego. Dzięki spotkanym tam ludziom poziom mojego angielskiego zdecydowanie się podniósł.
 • bartekk23 2016.11.23 [18:31]
  Znaleźć kurs jeżynowy, to nie problem. Trzeba przede wszystkim dobrą placówkę, która nie liczy tylko na jak najwięcej kursantów, a przy tym łatwy zarobek. Np. szkoła http://krajowy.biz/firma ,kursy-jezykowe-zielona-gora-klub-jezykowy prowadzi naukę tylko w kilkuosobowych grupach.
 • gość 2017.01.11 [21:19]
  ja swój angielski też ciągle ulepszam! póki co sama w domu ale teraz od stycznia chodzę do Profi Lingua we Wrocławiu bo okazało się, że zapisując się teraz na kurs przez 2 miesiące w ogóle nie płacę. Myślę, że takie zajęcia jeszcze wzmocnią moją motywację.
 • gość 2017.01.22 [12:26]
  ja polecam tę szkołę: https://www.profi-lingua.pl/ogolny/wroclaw/og olny/ - super oferte maja w porownaniu do innych.
 • gośćawaryjna 2017.01.30 [16:31]
  Ja od niedawna chodzę na kurs językowy do empimk school. Świetnie się sprawdzają jeśli chodzi o przekazywanie materiału, grupy są małe, a moja motywacja coraz większa. Dla mnie to idealna sprawa bo mam dwójkę małych dzieci a duża część zajęć odbywa się on line.
 • gość 2017.02.03 [13:49]
  Dobre kursy językowe znalazłam również nawww.leader.edu.pl . I nie tylko angielskiego, ale również niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz włoskiego. Jestem osobą, która z wielkim trudem przyswaja taka wiedze. Dzięki nim udało mi się nadrobić spore zaległości, teraz jestem na bieżąco i co najważniejsze, zaczyna mi się to bardzo podobać. Polecam, uczą w małych grupach, łatwo o dobrą komunikacje.
 • gość 2017.02.25 [12:28]
  Ja jedyny kurs jaki skończyłam to ze szkoły językowej i z perspektywy czasu widzę, że to mi spokojnie wystarczyłousmiech.gif Jeśli się wybierze naprawdę dobrą, która uczy na wysokim poziomie (bynajmniej w moim przypadku) całkowicie wystarczausmiech.gif Resztę uczyłam się z czasem, za granicą. Jeśli ktoś jest z Wrocławia i szuka dobrej szkoły, polecam szczególnie tęwww.cosmopolitan.edu.pl , mi bardzo pomogła, jedna z najlepszychusmiech.gif
 • Kristianna 2017.02.25 [14:14]
  Zaletą kursów jest to, że uczą jak zdawać testy, więc jak w czasie rekrutacji będzie test z gramatyki oraz rozmowa, to sobie można poradzić, bo testy pamięta się z kursu a do rozmowy też się można przygotować, bo wiadomo o co w czasie rekrutacji pytają.
  Natomiast sam certyfikat, cóż, dobry pracodawca i tak sprawdzi kompetencje, więc samym papierkiem chyba rzadko można się wymigać...
  Przy okazji, jeśli którejś brakuje na kursy, ale i nie tylko, to polecam pożyczki online https://www.coolfinance.pl/ gdzie jest dużo ciekawych opcji i porównań - można coś fajnego sobie dobrać.
  Aha, ważne jest by działać, więc nawet jeśli w danej chwili nie można podjąć kursu, to można dużo samemu porobić przez internet. Jest wiele stron z ćwiczeniami, podcastami do słuchania, a także można logować się na fora, na których używa się danego języka. A później jakieś ciekawe znajomości, skype etc. i już ćwiczymy wszystkie rodzaje komunikacji: mówienie, pisanie, rozumienie, słuchanie, czytanie... usmiech.gif
 • gość 2017.03.18 [18:22]
  Zdecydowanie najlepsze kursy ma Uniwersytet Jagielloński http://www.jcj.uj.edu.pl/ Organizują kursy komercyjne i właśnie z takich korzystałam, mają oczywiście różne poziomy zaawansowania a sam poziom nauczania super, w końcu uniwersytecki, szybko są efekty.
 • gość 2017.04.24 [14:28]
  Chodziłam dowww.cosmopolitan.edu.pl również chwalę, bo sa super. Wiele możliwości, super program, ja wyniosłam z tej szkoły naprawdę wieleusmiech.gif
 • gość 2017.04.25 [17:50]
  ja chcę w tym roku podejść do FCE i od września chodzę na kurs do profi lingua we Wrocku. Progres mam niezły. robimy różne testy sprawdzające i wypada to dobrze, chć parę rzeczy muszę jeszcze doszlifować.
 • gość 2017.05.18 [18:36]
  Dobra szkoła językowa w Gliwicach to http://www.level.edu.pl/ Chodziłam tam na angielski i jestem bardzo zadowolona, fajni lektorzy, fajni native speakerzy, przynajmniej ja tak dobrze trafiłam.
 • gość 2017.05.30 [10:24]
  Polecam te od nichwww.leader.edu.pl są niewiarygodnie skuteczne, przekonałam się na własnej skórze, do tego nie kosztowne, warto sobie coś takiego sprezentować, w dzisiejszych czasach to bardzo istotneusmiech.gif
 • gość 2017.06.26 [15:51]
  Witam ciekawym rozwiązaniem nauki języków obcych są kursy finansowane z Unii Europejskiej np. dla osób bezrobotnych. Firma NAVIGATOR INTERNATIONAL Sp. z o. o. ostatnio ruszyła z interesującym projektem "Kompetencje językowe kluczem do sukcesu!". Szkolenie z języka angielskiego lub niemieckiego ZA DARMO dla osób bezrobotnych
  - w wieku powyżej 25 lat ( w tym również osoby po 50 roku życia przebywające na rencie lub emeryturze maksymalnie do 74 roku życia nie pracujących dodatkowo ale pragnących wrócić na rynek pracy przynajmniej na 1/2 etatu)
  - z MAKSYMALNIE średnim wykształceniem pozostających bez pracy przez okres co najmniej ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,
  - osoby z niepełnosprawnościami.
  Doskonała możliwość jest stworzona dla osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka w wieku do lat 3 (rodzic może przebywać na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz planuję powrót na rynek pracy). Więcej informacji można poczytać na stronie:
  http://navigator.edu.pl/projekty-europejskie/ kompetencje-jezykowe-kluczem-do-sukcesu/
 • gość 2017.06.27 [14:10]
  Znalazłam sensownych link co kursów językowych
  http://www.srebrna-polana.pl/kursy-jezykowe-d la-kazdego/
  Jak nie kursy to polecam uczyć się ze wszystkich źródeł otoczyć się nim
 • gość 2017.06.27 [14:16]
  Znalazłam sensownych link co kursów językowych
  http://www.srebrna-polana.pl/kursy-jezykowe-d la-kazdego/
  Jak nie kursy to polecam uczyć się ze wszystkich źródeł otoczyć się nim
 • bogusiaz 2017.08.24 [18:33]
  Myślę, że jeżeli chcesz nauczyć się języka to warto udać się na dobry kurs językowy. Wiem, że w ich http://lincoln.edu.pl/warszawa/ placówkach kursy są na dobrym poziomie. Może warto byłoby się tam wybrać lub chociaż zapoznać się z ofertą.
 • gość 2017.09.27 [11:11]
  Ja zdecydowałem się uczyć języka w Jagiellońskim Centrum Językowym www.jcj.uj.edu.pl To najlepsze miejsce na naukę języka. Oferują również ogólnodostępne kursy językowe. Jeżeli chcecie podnieść swój poziom językowy to polecam ich wam.
 • TamaraW 2017.10.15 [20:42]
  kursy językowe otwierają bardzo wiele możliwości. Pozwalają na podniesienie kwalifikacji w łatwy sposób. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę, jeżeli komuś zależy na rozwoju własnych umiejętności. Pamiętam jak na początku roku zrobiłam kurs języka ang w http://www.linguastrefa.pl/index.php z naciskiem na aspekty biznesowe i dużo łatwiej oraz szybciej zaczęłam nawiązywać współprace z innymi klientami.
 • gość 2017.10.19 [13:40]
  Wiesz ja uważam żę przydatne są tylko wtedy gdy chcesz sie dostać na konkretne stanowisko, inaczej raczej nie. No jedynie że to z własnej ambicji, to polecam ich (http://chatkamoniki.pl/bydgoskie-kursy-jezyka -angielskiego/ ).
 • gość 2017.11.17 [15:53]
  Kursy językowe się opłacają. Jest to bardzo przydatne na rynku pracy. Ja przechodziłam kursy językowe w Jagiellońskim Centrum Językowymwww.jcj.uj.edu.pl i mogę wam powiedzieć, że certyfikaty jakie tam zdobyłam pomogły mi w życiu.
 • gość 2017.11.20 [16:32]
  NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną!
  Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej!
  Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych.
  Nasze atuty to:
  - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt!
  - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy!
  - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń!
  Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS!
  Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta:
  Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1
  tel: 883070678, 683070678
  Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej -www.nova.edu.pl
 • gość 2017.11.26 [23:02]
  ja jestem w trakcie kursu językowego, wybralam naukę metodą komunikatywną i bardzo sobie ją chwalę. Uważam, że teraz umiejętność posługiwania się angielskim, to jest takie absolutne minimum i tak, własnie postawiłam na kurs http://www.barbados.wroclaw.pl/?i=k. Jestem już na finiszu. Niebawem rozpocznę jeszcze nauke języka włoskiego
 • gość 2017.12.01 [09:05]
  Niedawno zamawiałam darmowy kurs niemieckiego od Tomasza Zalewskiego i jestem mile zaskoczona. Jak coś jest darmowe to często do niczego, a tutaj dostałam na maila bardzo fajnie przygotowany komplet materiałów. Zalewski prowadzi też kursy online przez Skype, ale z tego jeszcze nie korzystałam więc się nie wypowiem. W każdym razie materiały ma pomocne, już lepiej szprecham oczko.gif A mam wszystko może od tygodnia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...