Odpowiedz na ten temat

kursy zawodowe

 • gość 2017.02.09 [21:36]
  Nie korzystałam nigdy z typowych kursów zawodowych, natomiast miałam okazję skorzystać z tych, które pozwoliły poszerzyć moją wiedzę w dziedzinie, w której obecnie się znajduje. Mam za sobą niezbędna praktykę i po czasie poczułam, ze muszę podnieść swoje kwalifikacje i w tym pomógł miwww.gsusg.pl . Polecam dla wszystkich tych, którzy chcą lub poszli w medycynę i pragną poprawić swoje umiejętności
 • gość 2017.02.10 [14:31]
  Moim zdaniem takie kursy to naprawdę fajna sprawa, zawsze coś wnoszą. Sam zrobiłem kilka tutaj: https://www.cognity.pl/
  Tak że ja kursy bardzo, bardzo polecam usmiech.gif
 • leosia10 2017.02.10 [20:31]
  Dobrze robić kurs, który się przyda. I tak na przykład kurs z http://eduexcel.pl/ przyda się prawie każdemu. Excel jest potrzebny w biurze w różnych zawodach a także dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Weźmy na przykład tabele. Gdzie ich nie ma.
 • AmandaD 2017.02.13 [08:18]
  Ostatnio całkiem modne stały się salony fryzjerskie. Coraz częściej odchodzi się od tzw. osiedlowych fryzjerów i stawia się na profesjonalnych stylistów fryzur. Może więc to będzie dobra droga? Zainteresuj się szkoleniami fryzjerskimi w warszawskiej Akademii Gnatyshyn: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/ . Może to będzie dobra droga usmiech.gif
 • gość 2017.02.13 [15:02]
  Również potwierdzam przydatność kursu Excel, znajomość Excela przyda się nie tylko w pracy zawodowej ale i w domu i mówię to z własnego doświadczenia. Dlatego jak jest możliwość to jak najbardziej będzie to dobra inwestycja.
 • Tamarianna 2017.02.13 [15:21]
  Może jakieś kursy specjalistyczne by pomogły w znalezieniu pracy, na przykład jeżeli ktoś chce pracować w zakładzie kosmetycznym to dodatkowym atutem byłoby zrobienie kursu przedłużania rzęs, proszę o tym przeczytać http://bosski.pl/2017/02/11/znajoma-opowiada- o-kursie-przedluzania-rzes/
 • katrem79 2017.02.26 [17:10]
  Kuzyn zaczyna taki kurs http://reaktor.pwn.pl/kursy/
  Co o tym myslicie?
  W sumie jak czytałam to co ich wyróżnia od innych to Rada Programowa…To coś co zawsze może mu pomóc znalezc w przyszłości lepszą pracę
 • gość 2017.04.20 [19:22]
  Atrakcyjne szkolenie z medycyny estetycznej wwww.pimik.pl są. Zobacz ich ofertę mi niezwykle bardzo się przydały. Pomoc nie do opisaniausmiech.gif
 • gość 2017.05.18 [13:24]
  Również korzystałam z kursówwww.gsusg.pl bo tak się składa, ze mam już za sobą medycynę no i jak się okazało, bez tego ani rusz. Polecam, naprawdę dobre kursy!
 • tanjjja 2017.05.30 [09:22]
  długo po maturze nie moglem znalezc godnej pracy, na studia nie planowalam isc. po jakims czasie znajoma polecila mi http://okz.wloclawek.pl/ . Wiedzy wyniosłam więcej niż ze szkoły a po wpisaniu współpracy z nimi do cv odrazu zaczęło odzywać się więcej telefonów, chętnych do współpracy.
 • gość 2017.06.19 [18:32]
  Jeśli o techniczne rzeczy chodzi to w Zabrzu jest Mar-Plast, Ośrodek Szkolenia Zawodowego http://osz-marplast.pl/ Daje możliwość ukończenia kursów spawania stali czy kursu zgrzewania rur pe. Brat to kończył i teraz robotę w zawodzie ma.
 • gość 2017.07.11 [13:05]
  Jeśli chcecie się szkolić w zakresie makijażu permanentnego to dobre szkolenia ma Perfect Glamour z Wrocławia, byłam u nich na szkoleniu I i II stopnia http://www.perfect-glamour.pl/szkolenie-makij azu-permanentnego-i-i-ii-stopnia.html Wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie, zdecydowanie dbają o higienę i jakość zabiegów. Do tego pracują na świetnych pigmentach Biotouch, makijaż nie blaknie szybko , nie zmienia koloru, nie rozlewa się.
 • sawwwa85 2017.07.12 [11:31]
  Witam,
  polecam kursy i szkolenia w firmie SEKA S.A. oddział Warszawa https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i-uprawn ienia-zawodowe/ od wielu lat współpracuję z tą firmą, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Sama byłam uczestnikiem kursu kadry i płace - od podstaw, który uważam za bardzo merytoryczny. dzięki kursowi przekwalifikowałam się a teraz chodzę na szkolenia ze zmian po nowelizacjach ( https://www.seka.pl/kurs-kadry-place/ ). Świetna kadra dydaktyczna. Miło wspominam. Gorąco polecam.
 • gość 2017.07.19 [14:38]
  Zaraz po maturze postanowiłem zostać ratownikiem wodnym. Przeszedłem specjalistyczny kurs dzięki pomocy http://www.woprszczecin.pl - teraz mogę pochwalić się super pracą na basenie, którą potrafię podzielić wraz z obowiązkami związanymi ze studiami. usmiech.gif
 • gość 2017.08.19 [22:28]
  Kursy zawodowe m.in. z zakresu dietetyki, kosmetyki i wizażu, pierwszej pomocy, kursy dla pielęgniarek i położnych. Wysoka jakość nauczania, maja bardzo wysoką zdawalność zewnętrznych egzaminów. Ja skończyłam u nich kursy kosmetyczne i jestem bardzo zadowolona.
 • gość 2017.08.19 [22:29]
  Kursy zawodowe m.in. z zakresu dietetyki, kosmetyki i wizażu, pierwszej pomocy, kursy dla pielęgniarek i położnych oferuje Collegium Medyczne Medica https://medica.edu.pl/stargard/kursy-i-szkole nia/o-kursach-i-szkoleniach. Wysoka jakość nauczania, maja bardzo wysoką zdawalność zewnętrznych egzaminów. Ja skończyłam u nich kursy kosmetyczne i jestem bardzo zadowolona.
 • gość 2017.08.24 [13:30]
  Jeżeli ktoś interesuje się medycyną estetyczną, to z cała pewnością przydadzą mu się kursy wwww.pimik.pl . Bardzo miło wspominam współprace z nimi, dużo z tych kursy wyniosłam co przydaje mi się w codziennym życiu zawodowym, polecam!
 • gość 2017.08.25 [10:00]
  Decydując się na kurs, szkolenie czy jakieś dodatkowe studia trzeba brać pod uwagę realia związane z rynkiem pracy. Ja np. studiowałam politologie, ale postanowiłam zupełnie zmienić kierunek wykształcenia i po licencjacie poszłam na studia jeszcze raz – tym razem na grafikę komputerową. Prace znalazłam już w trakcie studiow. Liste zawodów pożądanych przez pracodawców znajdziecie np. na tej stronie http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-w oj-wielkopolskim/. Opisali tutaj także zawody nadwyżkowe.
 • SaineK 2017.09.08 [10:21]
  Obok kursów zawodowych bardzo ważne są także wszelkiego rodzaju szkolenia, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje pracowników i polepszyć efekty pracy. Dobrze o tym poczytać http://4change.pl/szkolenia/ bo szkolenia i ich wybór bardzo często zależą od tego właśnie, jakie ma się potrzeby i trzeba to dokładnie przemyśleć.
 • gość 2017.09.11 [09:30]
  U nas syn robił w tym roku kurs spawania. Mimo, ze wcześniej mu to odradzałam (sądziłam, ze mu się nie przyda, byłam w wielkim błędzie) postawił na swoim i wyszedł na tym dobrze bo znalazł pracę! usmiech.gif Był na kursie u nichwww.galileum.pl gdyby ktoś miał ochotę również się udać, to serdecznie polecamy.
 • gość 2017.09.21 [20:27]
  Moim zdaniem kursy zawodowe i szkolenia sa teraz nawet bardziej w cenie niż studia. Ja osobiście mogę polecić szkolenia z handlu i marketingu prowadzone przez tę firmę http://effect.edu.pl/. Mają świetnych trenerów, a informacje które zdobyłam rzeczywiście bardzo przydają się w pracy na co dzien
 • Lipinka9 2017.09.25 [14:54]
  Ogólnie to warto udać się na jakieś wartościowe kursy jak np. interwencji kryzysowej http://www.soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia-o swiaty/396.html szkolenie trwa parę dni, np w tym przypadku dwa. Bardzo przydatna wiedza na dzisiejsze czasy
 • gość 2017.10.03 [13:43]
  Na rynku pracy zawsze wymagany jest pakiet MS Office w szczególności Excel, bez tego ani rusz.
  https://www.cognity.pl/excel ,ss,9,1.html Albo warto inwestować w szczególne umiejętności jak na przykład obsługa języka TSQL.
  https://www.cognity.pl/kurs-sql-podstawowy ,s2,370.html
 • gość 2017.10.20 [17:03]
  zanim zapiszecie się na jakiekolwiek szkolenie, to sprawdźcie jakie zawody są teraz uznawane za przyszłościowe. Niedawno dowiedziałam się, że u mnie w mieście jest Zakład Doskonalenia Zawodowego. Oferują przeróżne kursy i szkolenia. Właśnie wybieram szkolenie dla siebie usmiech.gif
 • gość 2017.11.16 [23:52]
  W organizacji kursów sepowskich na uprawnienia elektryczne (G1), cieplne (energetyczne) (G2) i gazowe (G3) trudni się firmawww.galileum.pl , którą polecam odwiedzić. Ponad to w swojej ofercie mają również kursy UDT (m.in. na obsługę wózków widłowych), szkolenia BHP i PPOŻ, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kursy spawania. Tak więc każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.
 • knaty 2017.11.19 [08:29]
  Ja dokształcalam sie robiac kursy z excela i worda. Niby proste narzedzia, ale maja tak wiele funkcji, ze samemu wieki by zajelo dojscie do tego. Gdyby ktos poszukiwal, to szczerze polecam ich http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office /excel/ . Nie tylko maja z office szkolenia, ale rozniez wiele innych usmiech.gif
 • gość wczoraj [16:16]
  NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną!
  Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej!
  Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych.
  Nasze atuty to:
  - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt!
  - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy!
  - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń!
  Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS!
  Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta:
  Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1
  tel: 883070678, 683070678
  Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej -www.nova.edu.pl
 • gość wczoraj [16:33]
  NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną!
  Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej!
  Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych.
  Nasze atuty to:
  - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt!
  - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy!
  - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń!
  Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS!
  Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta:
  Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1
  tel: 883070678, 683070678
  Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej -www.nova.edu.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...