Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfk3pwkfpokp

MANDO we Wałbrzychu-opinie

Polecane posty

Gość kfk3pwkfpokp

Są tu osoby,które pracują w tym zakładzie?Jakie są tam warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam, ze pieniądze słabe, ale sama nie pracowałam tutaj. Z reszta to opinia już sprzed paru lat, może się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście teraz w Wałbrzychu nie jest aż tak ciężko o pracę. Może nie od razu każdy znajdzie wymarzoną posadę specjalisty, ale przynajmniej ofert dla pracowników fizycznych jest sporo i mamy rozwinięty przemysł. Tutaj http://dolnoslaskie-praca.pl/praca/walbrzych/ macie ciekawie opisane w jakich branżach poszukuje się u nas najwięcej pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w mando już dwa lata i mi odpowiada. Ogółem firma jest w porządku bo nie ma chorej atmosfery. Z każdym tak na prawdę można pogadać i w razie co pomaga się sobie wzajemnie. Nawet jeśli już się kogoś nie lubi to i tak jest ten profesjonalizm i mimo wszystko się ze sobą współpracuje, a nie utrudnia nawzajem życie. Sama firma też bardzo szanuje pracowników, a wiadomo, ze tych dobrych potrafi szczególnie wynagrodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercury

Zakład jak zakład. Moim zdaniem jest w porządku, stawka to też zależy od stanowiska, ale jak na nasze lokalna warunki to na spokojnie. Na wakacje z rodziną mnie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korb

Akurat pieniądze to pewnie jeszcze zależy na jakim stanowisku. Ja odkąd pracuje zaliczyłem już pare podwyżek. Nawet jak na te stanowiska produkcyjne to myślę, że pieniądz jest dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

maz pracuje i jest ok, pieniadze zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W43

Zle nie jest, idzie się przyzwyczaić. Praca wiadomo, fizyczna i nie każdy zdaje sobie z tego sprawę dlatego czasem zmienia się sklad, ale generalnie w mojej ekipie większość ludzi pracuje dluzej jak rok i jak sie dotarlismy to jest naprawde spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×