Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedstawiciel

Możliwość zarobku i fajna praca

Polecane posty

Gość przedstawiciel

Nowopowstała firma sprzedaży bezpośredniej ma ciekawą propozycje dla osób, które mają trochę wolnego czasu i szukają dodatkowego zajęcia. Zainteresowane osoby mogą zostać Przedstawicielem firmy EMKA design. Praca polega na dystrybucji wysokiej jakości wyrobów skórzanych oraz budowaniu własnej sieci sprzedaży. Firma zapewnia wysokie zarobki (25% marży przy sprzedaży każdego produktu). Można również zacząć budowę własnej sieci sprzedaży zapraszając do współpracy swoich znajomych i od ich sprzedaży otrzymywać specjalne Rabaty Premiowe nawet do 15 %!Najlepsi mogą zostać Koordynatorami sprzedazy na swój region. Organizujemy spotkania i prezentacje firmy,pomagamy przedstawicielom na ka żdym etapie współpracy. Zapraszamy. Uwaga!! Współpracę z EMKA design można traktować jako nową pracę lub jako dodatkowe zajęcie! Dla zainteresowanych prześlę więcej info.Mój mail info@emka-design.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanaka
prosze równie zo szczególy iwi---25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa ejj
niech zgadne Akwizycja??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel
nie to nie jest akwizycja,praca w roli konsultantów podobnie jak inne firmy tego typu np.Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkosia
przedstawiciel nie martw sie niech sobie mówia ze akwizycja i niech siedza na d...ch i nie maja kasy.niech pracuja u prywaciazy za 500-700zł na miesiac,i wtedy niech nie narzekaja ze nabijaja kieszenie prywaciarza,zamiast swoich,pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkosia
podaj szczegóły.pogadaqmy ja z innej pracy w MLM-ie mam 200-500 zł miesięcznie a niech zazdroszcza Ci co sie boja.ja nic złego nie robie.jak kazdy dystrybutor dbam o swoich klijetów.pozdrawiam niezdecydowanych Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarrtta
Majkosia jeżeli to nie jest akwizycja to co? Na czym taka praca polega? mogłabyś troszkę przyblizyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola29
A praca konsultanta to niby nie akwizycja? To tylko lepiej brzmi: konsultant, doradca klienta a praca ta sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheheheh
torebki w sprzedaży bezpośredniej? :D pomysł oryginalny, tylko jak taki towar sprzedać, ile to waży, gdzie to w domu trzymać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkosia
Akwizycja kojarzy mi sie z chodzeniem po domach ja nie chodze po domach,sklepach itp...ten etap juz za mna 5lat temy tak pracowałam i tylko 2tygodnie.to nie dla mnie.ja promuje teraz produkty które pomogły mi.mam Reumatoidalne zapalenie stawów,pewnie nie wiecie duzo o tej chorobie.mam dopiero 25lat a stawy bolały jak starsza babcie.lekarz polecił mi tabletki ziołowe i pomoglo.dlatego zapraszam na strone www.vision-polska.pl jeszcze raz powtarzam ja nic nie wciskam na siłe jesli ktos ma ochotę to zajrzy na strone poczyta o produktach i sam zdecyduje.Dodam jeszcze,mozna pomóc swoim bliskim i sobie jesli cosik dolega.Nie truje sie organizmu tak jak lekami.Co dla mnie było najważniejsze,a efeky zdrowotne zauwazyłam juz po 3 tygodniach.Tzn:po kuracji oczyszczajacej!!!zapraszam na strone Vision.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkosia czy u Ciebie można zamówic kosmetyki i jakie są ich ceny orientacyjnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
DO WSZYSTKICH MIŁOSNIKÓW MLM!!! Nie ujmując zalet żadnej firmie tej branży (za wyjątkiem - przepraszam Agnieszkę...- Vision Int. People, jeśli dobrze pamiętam nazwę) zapraszam zapoznać się z ofertą Federico Mahora Group. Strona firmy www.perfumy.fm Poważnie pracuję w MLM od 1996 roku i nie spotkałem jeszcze lepszej oferty pod kątem zarabiania. Z suplementów też korzystam, ale biznesu z tego nie robię, bo jest za trudny jak na polski rynek. Na chwilę jeszcze wrócę do Visionu. Dzięwczyny uważajcie!!! Produkty nie są tej jakości jak firma twierdzi. Owszem dają poprawę, ale leki chemiczne też dają. Pytanie tylko jakim kosztem? Mimo twierdzeń o naturalności produktów Visionu, z całą odpowiedzialnością twierdzę, iż tam "chemii" więcej niż w proszku do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
OSOBIŚCIE DO MAJKOSI Jakby co nie obrażaj się na mnie. Wiem, że w dobrej wierze polecasz te produkty. Masz prawo nie wiedzieć czego są naprawdę warte. Rozumiem, że poczułaś się po nich lepiej, ale jeszcze raz powtórzę - JAKIM KOSZTEM? Długotrwałe stosowanie tych leków (powyżej 6 miesięcy) powoduje poważne szkody w organiźmie. Jeśli czytasz po rosyjsku, to wrzucz na wyszukiwarce hasło Vision, Russia i pooglądaj jak najwięcej stron. W tej chwili nie mogę przypomnić sobie adresy, ale tam bardzo dobrze było wszystko opisane. I to nie jest teoria, znam kilka ludzi, które doświadczyli "PRAWDZIWĄ SKUTECZNOŚĆ VISIONU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
czesc ja tez jestem w MLM firmie aloesowej z kosmetykami aloesowymi Forever moze ktos slyszal i potwierdzi ze firma jest ok a i kosmetyki sa wspaniale, co do torebek bylam na stronie jedna torebka kosztuje ponad 300 zl komu ja sprzedac jak wiadomo torebki sie zmienia jak rekawiczki pozdrawiam majkosia - mialas sie odezwac bylas na stronie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Mam pomysł. Jeśli ktoś z tu obecnych będzie chciał dowiedzieć się, co to jest PROSUMENT, zapraszam na stronę: www.studiorem.webpark.pl/inteligentnezakupy.html Tych zaś, kto bez względu na wszystko chce znaleźć sposób na godziwe pieniądze - na stronę www.studiorem.webpark.pl/biznesfmg.html Komu nie pasuje ta ostatnia opcja, polecam adres: www.pomogeci.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
MLM to nie akwizycja bo zarabiasz dla siebie z prowizji , moj syn poszedl do takiej firmy sprzedawali z facetem rozne duperele i mial pensje czy sprzedal tyle czy tyle dopiero po dluzszym czasie sa jakies profity, musisz sie tez nachodzic po domach a w sprzedazy bezposredniej w MLM zapraszasz do siebie do domu lub jedziesz do ktoregos do domuw wiekszym kregu bo wlasciciel domu zaprasza do siebie swoich i tworzy sie grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Brawo ALA! To już jest głos rozsądku. Jabym jeszcze nieco uszczególnił. Przy towarach masowego użytku - kosmetyki, suplementy, perfumy itd. wogóle nie opłaca się sprzedawać w detalu. O wiele korzystniej jest odrazu kandydata pisać na umowę. Pozornie tracisz, ale w perspektywie czasowej zyskasz o wiele więcej. Znam gościa, który przez półtora lata, od początku swojej kariery nie sprzedał ANI JEDNEGO PRODUKTU w cenie detalicznej. Dzisiaj razem z żoną zarabiają od 15 000 zł miesięcznie. To jest prawdziwy MLM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
ok, tyle tylko ze mnie tez nie idzie moze znasz takich co chca sie bawic ze mna w tej firmie bo narazie ,,moi,, sie nie kwapia do zarabiania i mam tylko ze swojej sprzedazy czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilia
JA TEŻ ZAJMUJĘ SIĘ DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW FIRMY FOREVER SĄ NAPRAWDE ŚWIETNE ALE NIESTETY NIE NAJTAŃSZE..CHOĆ BARDZO WYDAJNE CZEGO NIESTETY NIE KAZDY CHCE SŁUCHAC.. NP.DEZODORANT (NIE MAJACY NIC WSPÓLNEGO Z ANTYPERSPIRANTAMI ZATYKAJĄCYMI PORY -NAPRAWDĘ REWELACYJNIE UTRZYMUJACY SWIEŻOŚĆ NAWET POD MĘSKA PACHĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ ! ! KOSZTUJE OK 35 ZŁ A WYSTARCZA NA ROK ! ! DLA NIEWTAJEMNICZONYCH-SĄ TO GŁÓWNIE SUPLEMENTY I KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE NA BAZIE ALOESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
amilio, moze powiedz mi z jakiego miasta jestes i jak ci idzie bo mnie jak po gruzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Dziewczyny! Jeśli pozwolicie skomentuję to co ostatnio piszecie. Znam firmę FOREVER. Jest dobra, nie ma do niej nic, ale... To nie jest wina ani firmy, ani produktów, ani wasza. Obserwuję i po części działam na polskim rynku suplementów w systemie MLM od kwietnia 2000 roku. Stwierdziłem bardzo jasno i wyraźnie kilka rzeczy (mam też możliwość małego porównania - działałem na innych rynkach), po-pierwsze z powodu absolutnego braku w polskim społeczeństwie poważniejszych tradycji stosowania "ludowych" środków i technik leczniczych większość ludzi patrzy na wasze produkty jak Lenin na burżuazie. Kilka lat temu miałem historię z pewnym panem chorym na raka. Był emerytowanym pułkownikiem i było go stać na dobre produkty (akurat mam serię przeciwnowotworowych). On wolał umrzeć niż spróbować coś, czego lekarz nie zapisał. A propos lekarzy. W Polsce z tego zawodu zrobili kult i kiedyś usłyszałem fajne powiedzonko - w Polsce jest dwie święte osoby: ksiądz i lekarz. Co każdy z nich powie jest traktowane jak wyrocznia. Popatrzcie sami. Nie jest tajemnicą, że ogromny wpływ na społeczeństwo mają seriale telewizyne. Teraz zobaczcie co nam serwują - Na dobre i na złe, Ostry dyżur, Chirurdzy, Czułosć i kłamstwo, Szpital na peryferiach. Tyle przypomniałem z marszu. Jedynie Daleko od noszy wyłamuje się z trednu ubóstwiania wspaniałomyślnych, fachowych, serdecznych, ofiarnych, mężnych, itd itp ludzi w bialych fartuchach. Czy tak jest w rzeczywistości jak pokazują w naszych niebieskoekranowych pudłach???!!! Ile każdy z was zna ludzi, których tak zwana medycyna tradycyjna naprawdę WYLECZYŁA z, naprzykład, cukrzycy, alergii, miażdżycy, kamieni nerkowych, migreny, nadciśnienia itd? Wracając do tematu. Po-drugie, jakby nie tłumaczyć sobie i innym wartości użytkowe waszego towaru, jest on za drogi na kieszeń przysłowiowego Kowalskiego. W tym wyścigu wygrywają środki chemiczne. A ludzie w przeważającej większości nie mają, ochoty, sposobności, warunków do głebokiego analizowania różnic stosowania chemii i natury. Im teraz boli głowa i tego bólu oni chcą pozbyć się jak najszybciej. Wasze produkty usuną ból, ale po jakimś czasie (czasem nawet po kilku tygodniach), APAP natomiast po kilku minutach. I nie ma wówczas znaczenia, że "z wami" ból odejdzie na zawsze, a po APAP-ie do dnia następnego czy nawet jedynie do wieczora. Puenta jest taka: Jeśli chcecie pomagać ludzią, róbcie to. Popieram z całych sił! Ale jeśli chcecie zarabiać w MLM pieniądze, sięgnijcie po inny produkt. Na przykład po te: (kliknij tu) www.perfumy.fm Tu zobaczcie też dlaczego ta oferta jest dobra www.studiorem.webpark.pl/biznesfmg.html Zapraszam do swojego team'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na strone moja tesciowa sie tym zajmuje zobaczymy,narazie mówi ze zarobiła na zwrot kosztów które poniosła.ona siedzi w róznych MLM-ach wiec pewnie ten jest ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
to racja ze spoleczenstwo jest zacofane jesli chodzi o medycyne naturalna , tylko tyle ze taki kowalski wydaje na papiersoy uzywki i inne a mowi ze kosmetyk ktory kosztuje ok.70 zl to za drogo tylko nie przelicza ile kosztuje go jakby ta sume podzielil na dni lub miesiace na ktore starcza tego kosnmetyku to wyjdzie mu ze placi tylko dziennie tylko ok 3zl a do tego dochodzi zdrowie bo na naturalnych produktach jest baza , to samo z suplementami ekologicznymi na miazdzyce, alergie, nadcisnienie , menopauze ,zamiast przeciwdzialac to my dopiero jak zachorujemy to sie leczymy, moja siostrzenica tez nie uwierzyla mi jak prosilam aby przed ciaza brala pola zieleni gdzie jest duzo kwasu foliowego dziala na prawidlowy rozwoj kregoslupa i niestety potem stwierdzono u noworodka jakies zmiany a ponadto ciagle choruje na zapalenie pluc teraz mnie przepraszala ze nie uwierzyla pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
nie dotarl email do ciebie , poczta mi zwrocila , wiec odpowiadam ci tutaj, majkosia - bylas na stronie to powinnas przeczytac ze firma jest w ameryce w arizonie gdzie sa ogromne uprawy aloesu, ktory jest przetwarzany metoda opatentowana przez firme wspomagajaca poprzez antyutleniacze , a aloes np. w wit. C z tymiankiem wchlania sie w 90% natomiast ta z apteki chemiczna tylko w 20%, ponadto firma ma certyfikat miedzynar.rady do spraw aloesu oraz znak K koszernosci / zydowski/ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
tak chcialabym miec wlasna strone ze swoim emailem i nr. telkefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×