Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IWKOS

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W TRÓJMIEŚCIE

Polecane posty

Gość IWKOS

CZY KTOŚ MOŻE COŚ NAPISAĆ NA TEMAT SZKÓŁ JĘZYKOWYCH W GDYNI, INTERESUJE MNIE :BRITISH SCHOOL, PROFI-LINGUA, AMBIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKOS
Bardzo dziękuję za pomoc. Chodzi mi o język angielski, jeśli ktoś może jeszcze wyrazić swoją opinię na ten temat to będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliberr
Uwaga na British School Gdynia! Jeżeli zależy wam na suchej,podręcznikowej,przysłowiowej 'szkolnej' nauce to British School jest zdecydowane szkolą dla was! Szkoła ignoruje potrzeby i zapytania uczniów,a do tego lekceważy wszelkiego rodzaju uwagi.Należy przy tym podkreślić,iż ich mottem jest 'idealne zaspokojenie potrzeb klienta' co w tym wypadku jest totalną bzdurą...jak przystało na British School podręcznikowy chwyt marketingowy;) W tym wypadku tanio oznacza słabą jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treyka
jeszcze jest w trójmieście kilka oddziałów sieci szkół Speak Up. Za pierwszym razem masz test kwalifikujacy do grupy, potem chodzisz na zajecia z lektorem i na zajecia komputerowe. Możesz sobie dowolnie kształtować grafik, więc jak masz mało czasu lub po prostu w danym dniu nie chce ci się iść to możesz to sobie odrobić kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234
eeee...no ja mieszkam w Gdyni i nie udało mi się tam znaleźć odpowiedniej szkoły językowej, serio... musiałam w efekcie dojeżdżać do Gdańska, żeby mieć pewność, że zostanę dobrze przygotowana do egzaminów i zapisałam się na 2 semestry do szkoły Oxford przy ul. Hallera -< nie żałuję ani złotówki, bo opłacało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Culture Bridge w Gdańsku- mała szkoła, kameralna atmosfera i super efekty. Długo szukałam i trafiałam na różne szkoły i różnie przygotowanych lektorów. Tam nie ma chaosu i dba się o ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_1986
szczerze mówiąc ja polecam English Unlimited. W Gdyni to chyba najlepsza szkoła. Byłem już w kilku i nie byłem zadowolony z efektów. Do EU chodze na angielski już od 3 lat i jestem zadowolony. Efekty widoczne są, ale wiadomo,że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na kurs chodzę do p. Tomka B. Ma super podejście do nauki i co najważniejsze jest skuteczny w tym co robi. fajna sprawa, że w czasie zajęc korzystamy z różnych materiałów multimedialnych i fajnej tablicy , z któą można wyczyniać niesamowite rzeczy :) Bardzo pomocne w nauce. Polecam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie chodzę na intensywny kurs konwersacyjny do english unlimited, rzeczywiście mają nowoczesna tablicę, dużo multimedialnych materiałów itd. Jednak czuje pewien nie dosyt, mało mówimy na zajęciach, z reguły mówi lektor (niestety nie zawsze po angielsku), Być może na rocznym kursie byłoby inaczej, jednak osobiście poszukam innej szkoły. Jest jeszcze jeden problem, chyba największy, a mianowicie pani w sekretariacie - jest strasznie zakręcona, zapomniała do mnie zadzwonić i poinformować mnie o rozpoczęciu kursu, sama musiałam się o niego upomnieć. Wcześniej chodziłam do empik school (również na wakacyjny kurs) był droższy jednak moje wrażenia były o niebo lepsze. Trafiłam tam na bardzo dobrego lektora, z tym, że w roku szkolnym on prowadzi tylko kursy przygotowujące do egzaminów, więc jeżeli chcesz chodzić na ogólny kurs to raczej na niego nie trafisz, a reszta lektorów w tej szkole z tego co mówili mi kursanci z tej szkoły jest na średnim poziomie. To chyba wszystko z mojej strony. Sama chętnie poczytam opinie innych forumowiczów bo też jestem na etapie rozglądania się za dobrą szkołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zapisałam do Pro School na Jaśkowej Dolinie we Wrzeszczu w Gdańsku. To nowy oddział, jeszcze nie mogę się wypowiedzieć co do samego kursu, bo rusza za kilka tygodni, ale moja koleżanka w innym mieście chodziła do ich szkoły na angielski i jest bardzo zadowolona:)) To jest marka tego samego właściciela co szkoły Profesja (prowadzi kursy zawodowe), a oni bardzo dbają o zadowolenie swoich słuchaczy i jakość kształcenia. W każdym razie Pro School ma bardzo duży wybór języków (podobno można się tam uczyć dowolnego języka świata-ściągają lektorów na życzenie), super lokalizację (5 minut od SKM) i przystępne ceny, obsługa też bardzo fajna. Ja już nie mogę się doczekać aż zacznę się u nich uczyć!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co widziała
Wiecie co... Dobrych szkół językowych już w zasadzie nie ma booooo... Szkoły nie oferują godnych stawek (90% przypadków).Sami sobie odpowiedzcie czy prawdziwi profesjonaliści pracują na umowę zlecenie, pół etatu intensywnej roboty za 1300 zł netto w większym mieście...Praca lektora to wymagająca robota i za psie pieniądze nikt dobry robić nie będzie. Większość szkół rekrutuje studentów filologii albo...kogokolwiek kto weźmie byle jaką umowę. Wiem jak to jest bo sama skończyłam filo i przez pewien czas szukałam roboty jako lektor/nauczyciel. Nie skończyłam byle jakiej szkółki tylko państwowy uni i to mgr. i się nie ślizgałam z roku na rok. Jak zobaczyłam sytuacje jaka panuje na rynku pracy to postanowiłam jak najszybciej uciec z nauczycielskiego bagienka bez perspektyw. Na szczęście po studiach szybko się przekwalifikowałam na normalną robotę z normalną pensją i umową o pracę. Jak byłam na rozmowach o pracę w szkołach to były głównie takie sytuacje: - Czy Pani chce założyć własną działalność gosp.?Jak nie to spadaj a jak tak to damy ci 2-3 godz. w tyg. (przypominam że utrzymanie działalności kosztuje 300zł mies. do 2 lat a po 2 latach 1000zł a dojazd do szkoły też nie jest za friko). Stawka 30zł netto na godz - "Mogę dać tylko 25zł netto/godz jeśli nie ma Pani statusu studenta" W szkołach jęz. dorabia się a nie zarabia.Uczenie w szkole pryw. ma sens tylko jak się uczy w państwówce...a przy obecnym niżu demograficznym (który będzie się pogłębiał ze względu na brak jakiejkolwiek polityki prorodzinnej) to graniczy z cudem, no chyba że ma się dobre plecy; ja takich nie mam. Większość lektorów w szkołach jęz. idzie na ilość a nie na jakość. Najpierw się zarabia ochłapiki a później...no a później też, tylko że ma się więcej godzin i w związku z tym trochę większe pieniądze. Ludzie tam dorabia ucząc równolegle w szkole państwowej albo studiują...więc kiedy te osoby mają przygotowywać lekcje??? Nie da się, dlatego lecą zadanie po zadaniu z podręcznika... Pewnie ktoś pomyśli: "jeśli się nabierze dużo korków to jest całkiem całkiem+szkoła jęz."... no niestety korki to strasznie niepewny zarobek, ludzie odwołują lekcje nawet godzinę przed korkami i nie widzą w tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co widziała
Podsumowując: W szkole jęz. można znaleźć dobrych lektorów,ale to 1% wszystkich lektorów, są to: -ludzie z pasją, którym niska pensja nie przeszkadza (czyli baba lubi wcinać kartofle codziennie albo ma bogatego męża albo student który sam się nie utrzymuje) -właściciel szkoły, któremu zależy -Korepetytor (przy własnej działalności, którą jakoś daje radę utrzymywać przy zusie wynoszacym 1000zł miesięcznie). Cena za lekcje to 50zł/lekcja...to granica opłacalności. Są też tacy co robią na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w szkole mojego dziecka (aurus) są tak dobrzy lektorzy, że nie trzeba ich zapisywać do żadnej szkoły językowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy w Trójmiescie jest, trzeba sprawdzić, ale z zakresu niemieckiego to jedna z najlepszych szkoł to http://www.warszawa.oei.org.pl/ :) trzymają bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetną szkołę językową w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Podobno ma bardzo wysoki poziom i dużo języków do wyboru, także jak ktoś szuka to na pewno warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również szukam szkoły językowej w Trójmieście, a dokładniej w Gdańsku, ponieważ tam mieszkam :). Otóż przede wszystkim zależy mi na tym, aby przejść z poziomu B2 do C1. Planuję pod koniec tego roku wyjechać do Wielkiej Brytanii do pracy, dlatego mam niecały rok na podszkolenie mojego angielskiego. Zastanawiam się nad ofertą Berlitz - http://www.berlitz.pl/pl/gdansk/, ponieważ lekcje tam nastawione są na mówienie, a ja w tym nie czuję się pewnie, dlatego warto byłoby nad tym popracować. Byłabym wdzięczna za opinie na temat tej szkoły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetną szkołę językową w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Podobno ma bardzo wysoki poziom i dużo języków do wyboru, także jak ktoś szuka to na pewno warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaKr
Witam, mój chłopak chodzi do Speak Up w Gdyni i jest zadowolony z poziomu - podobno wcale nie jest tam łatwo, trzeba się sporo uczyć, więc dla ambitnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do akademii językowej ;) i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, małe grupy. Lektor zawsze przygotowany. Bardzo fajne zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam Lingua Cafe we Wrzeszczu. Mają super metodę Experimental Learning. Szybko się uczysz, a co najważniejsze nie boję się już rozmawiać. Teraz swobodnie czytam obcojęzyczne gazety i słucham telewizji obcojęzycznej. Swobodna atmosfera przy kawie. Zajęcia są 2 razy w tygodniu od 17:15 do 18:45. SUPER, SUPER, SUPER, POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ciekawą stronę ze szkoleniami. Portal nazywa się rekrutacyjna rewolucja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli polecacie speak up? bo planuję się zapisać na kurs i rozważam różne możliwości, ale speak up jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania. a jakie mają ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kursy e-learningowe :) ciekawe propozycje są na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do całego kursu online jakoś nie mam przekonania, bo jak z kwestią wymowy?? Też planuję się gdzieś zapisać przed maturą (w przyszłym roku), bo z angielskim u mnie kiepsko, myślałem o kursie w speak up, więc też czekam na opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio90
Pytasz o Speak up a ja pytam, czego wymagasz od szkoły językowej? Tzn co chcesz podszkolić? Bo to jest chyba najważniejsza kwestia. Wtedy można się zastanawiać nad konkretną szkołą. Bo w Speak Up'ie, z tego co się orientuję, kładą nacisk na rozmówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia78
dlaczego na stronie speak up nie ma żadnego cennika?? jak cenowo kształtują się ich kursy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, witaj na naszym forum:> Jeśli szukasz dobrej szkoły językowej w okolicach Gdańska i Gdyni to polecam Tetete:P www.teteatete.pl. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Mają super sale i warunki do nauki. Jest tam bardzo fajna atmosfera, a nauka naprawdę szybko wchodziJ Zapraszam i może się spotkamy:> mamy bardzo małe grupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechajka
Chodziłam do Akademii Językowej i bardzo mile wspominam tam naukę. Kadra nauczycielska w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę i ludzie, z którymi się uczyłam też szybko łapali... postępy były mocno zauważalne :) Atmosfera i poziom nauczania na 5+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panka
Nie wiem, dla mnie takie szkoły stacjonarne to nieco strata czasu. Trzeba mieć dużo szczęścia, aby dopasować zajęcia w DOBREJ szkole do konkretnych godzin. Ja właśnie z braku czasu wybrałam kursy zdalne przez Skype kilka razy w tygodniu (mogłam sobie na to pozwolić, bo nie trzeba było dojeżdżać) i jestem bardzo zadowolona. Z takich szkół co uczą zdalnie mogę polecić Englab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×