Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti-nka

Pomysł na własną działalność

Polecane posty

Gość marti-nka

Witam! Chciałabym otworzyć własny interes. Biegam już od jakiegoś czasu po stronach internetowych i czytam różne artykuły, posty na forach. Jednym słowem gromadzę info. Chciałabym się poradzic tu gdyż jak na razie to nie mam pomysłu jaki interes otworzyć. Dodam, iż mieszkam w małym miasteczku, do 3tys. mieszkańców więc nie każdy pomysł by wypalił. Co byście proponowali? No i jeszcze takie pytanko, czy opłaca się otwierać sklep internetowy? I jak przebiega jego założenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti-nka
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracja....
tania i dobra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti-nka
Restauracja odpada, myślę że szybko bym na tym zbankrutowała gdyz jakiś czas temu była pizzeria no i cieszyla sie uznaniem tylko kilka miesiecy a potem ją zamknęli. Spożywczaków też jest wystarczająco więc też odpada. Pijalnia piwa... hm też dobry pomysł bo na tym najlepiej się dorobić. No i chodzi za mną ten sklep internetowy... Tylko z czym najlepiej taki sklep założyć? Moze z tym na czym kobieta zna sie najlepiej czyli odzież? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
moze salon kosmetyczny -fryzjer tipsy i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
Znam osobe co prowadzila cos takiego tylko ze w Katowicach i miastach w okolicy i to sie sprawdzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti-nka
No właśnie w Katowicach. To jest duże miasto a raczej nie opłaca się otwierać salonu kosmetycznego w tak małym miasteczku w jakim mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti-nka
A sklep internetowy ma zasięg na całą Polskę a nawet poza jej granicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legia hools
Jak chcesz założyć sklep internetowy z ciuchami to musisz mieć dobre ceny na towar, albo oferować jakiś towar nie spotykany gdzie indziej (np ciuchy po przeróbkach czy dla nietypowych). Jeśli twoja oferta nie będzie się wyróżniać na tle innych sklepów, ciężko będzie ci się wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fani klanu Złotopolskich
To się nazywa profesjonalny akwizytor !!! Wyrzucasz go drzwiami, wraca oknem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No trochę żałuję że zamknęłam ten sklep, wcale nie zajmował jakoś super dużo czasu, powiedzmy jak praca na pół etatu. Ałe jak się studiuje dwie filologie to ciężko to pogodzic z czymkolwiek. Poza tym na początku popełniłam błąd, źle zainwestowałam kasę i potem trudno mi było to nadrobić. Chodzi o to że kupiłam najpierw towar od polskiego importera a nie bezpośrednio z Chin gdzie jest kilka razy taniej :) . Jak bym teraz zaczęła od poczatku to by mi sie udało... ale wole sie skupic na studiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ok to napisze coś wiecej Ci na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściśle jawna
my z mężem otworzyliśmy antykwariat - cafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejbisi - mam do Ciebie pytanko, jak długo zajęło Ci założenie takiego sklepu? I czy to jest bardzo skomplikowane? Bo równie dobrze można by było sprzedawać produkty na aukcjach Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłodawca - dlaczego sądzisz, że nie tam gdzie trzeba szukam odpowiedzi. Najlepiej zasiegnąć opinii innych, co już mieli z tą firmą do czynienia. A to co masz napisane na swojej stronie to same pozytywy. Każdy chwali swoje, nawet wtedy kiedy stoi na skarju bankructwa byleby tylko wciagnąć w to jeszcze inne osoby. Naprawdę nie chce mi się wierzyć w świetność tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja radze...
Jezeli masz do takich rzeczy talent to zrob kurs na tipsy, makijarz permanentny lub permanentne rzesy. Na to zawsze jest popyt. Jezeli chodzi o sklep internetowy to polecam ubranka dla dzieci. Na tym zadna kobieta nie oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z całą pewnością
dla ciebie jest to nie tylko lepsze, ale też jedyne, co możesz w życiu robić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ager
Pilnie szukam namiarów na hurtownię koralików w Chinach Proszę o pomoc ainuga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym Ci poradziła bar z domowym jedzeniem. Tanio i smacznie. W moim mieście przysłowiowe schabowe z ziemniakami i surówką (naprawdę spoooro tego jest) kosztuje ok 9 zł. Bar ten jest czynny w tygodniu od 10 do 18, w soboty od 10 do 15. W godzinach obiadowych jest tyle ludzi, że czasami nie ma gdzie usiąść. Kto przychodzi? Wszyscy. Ubrani w oryginalne ubrania, a także przysłowiowe żule. Zupa kosztuje ok 3 zł (500 g) etc etc. Kilka razy ludzie organizowali tam skromne przyjęcia. Wystrój? Płytki najtańsze na podłodze, stoliki również pokryte płytkami, normalne krzesła - taka zwykła stołówka, bez rewelacji. Sporo kwiatów zielonych, bo tanio i ładniej. Jedzenie zawsze bardzo dobre za tak naprawdę marne gorsze. Nie każdy ma czas żeby sobie obiad zrobić. Żule nie mają jak sobie jeść zrobić. No i ogólnie wydaje mi się to najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ager
Pilnie szukam namiarów na hurtownię koralików w Chinach Proszę o pomoc ainuga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROS paparazzi
ja zakładam sex shop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonnko
czy ktos ma namiary na hurtownie koralkow z chin?? slonko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik to ja
chcialabym otworzyc sklep internetowy z recznie robiona bizuteria. moze znacie jakies adresy hurtowni, miejsca, gdzie mozna tanio sie zaopatrzyc w akcesoria. planuje rozszerzyc dzialanosc otakze o same akcesoria. i jeszcze jedno dla wtajemniczonych. jak najlepiej promowac taki sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v*33
koralik to ja chcialabym otworzyc sklep internetowy z recznie robiona bizuteria. moze znacie jakies adresy hurtowni, miejsca, gdzie mozna tanio sie zaopatrzyc w akcesoria. planuje rozszerzyc dzialanosc otakze o same akcesoria. i jeszcze jedno dla wtajemniczonych. jak najlepiej promowac taki sklep? kiedys znalazłam strone na necie z takimi koralikami, przywieszkami i akcesoriami do takie bizuterii fajna sprawa. Jak wypromować?? poczytaj o opzycjonowaniu stron internetowych są specjalne firmy, które zajmują sie takim pozycjonowaniem to klucz do sukcesu w ebiznesie powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×