Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany pośrednik

pośrednictwo kredytowe

Polecane posty

Gość zdesperowany pośrednik

czy ktoś prowadzi lub pracuje w pośrednictwie kredytowym .Proszę o info jak wam idzie udaje się coś sprzedać ??? Jeśli tak to w jakich bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek co ma talent
Ja sprzedaję ostatnio same PFK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja pracuje i powiem ci szczerze ze mi teraz najlepiej schodzi eurobak i cetelem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam
dobrze było z Eurobankiem i Dominet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany pośrednik
zdolny Grześku oświeć mnie powiedz co to jest PFK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dałem rady
i musiałem się poddać i zaknąć ten przynoszący straty interes nie radzę nikomu teraz nie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośrednik a nie nibypośrednik
Żałosne te wasze kwękanie... A ja w obecnej sytuacji mam niesamowite żniwa. Ale nie robię gotówek, tylko konsolidacje. I nie konsolidacje gotówkowe, tylko hipoteczne. Niestety większość pośredników boi się hipotek i dlatego nie zarabia... A jest bank, który daje niesamowicie zarobić na konsolidach pod hipotekę. Jeden kredyt i mam tyle z prowizji, c nie jeden menago w dobrej firmie za miesiąc harówki po 12h/dobę... ;) Tylko trza działać, a nie kwękać, że ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośrednik1
z ciekawości zapytam - który bank daje dobrą prowizję - tzn ile? % - bo ja większość prowizji mam na poziomie nie przekraczającym 1% przy sprzedaży do 1,2 mln zł kredytu hipotecznego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do zadowolonego
jak pozyskujesz klientów na kosolidacje pod hipotekę bo nie każdy klient posiada mieszkanie czy dom. Proszę o info i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośrednik a nie nibypośrednik
Jeśli chcesz wiedzieć co to za bank to pisz: ingnn1@o2.pl Napisz skąd jesteś, czym się zajmujesz, gdzie masz biuro, itp. Zapraszam do współpracy wszystkich chętnych z całego kraju. Jeśli nie macie w ofercie swoich biur konsolidacji hipotecznych, to najwyższy czas podjąć współpracę ze mną. Płacę od min. 1% do nawet 2,5% kwoty netto kredytu. Oczywiście jest to kredyt bankowy, a nie jakaś mafia, czy inne cuda na kiju. Pozdrawiam i zapraszam obrotnych. Popierdółkom z góry dziękuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja racja racja
gotówki upadły!!! konsolka hipoteczna to jest ratunek - dla klientów i nas - doradców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdunomo
Witam, Chętnie nawiąże współpracę z pośrednikiem kredytowym bez umowy. - kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny etc Zainteresowanych zapraszam serdecznie - zdunomo@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy86
Witam, szukam pośrednika kredytów hipotecznych. Wystarczy tylko polecić Klienta- resztą zajmujemy się my. Prowizja nawet do 1,75%. Zainteresowanych proszę o maila: kundzia99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutsche Bank
Specjalizuje się w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Zapraszam do współpracy pośredników finansowych, kredytowych, deweloperów, biura nieruchomości, a także osoby, które mogą mieć potencjalnego Klienta z Małopolski. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pracownikiem Getin Noble Banku Chętnie nawiąże współpracę z pośrednikami kredytowymi.(Bydgoszcz, Toruń okolice) Wysoka prowizja! O szczegóły proszę pytać kontakt: aldona.musial27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem pracownikiem jednego z banków dedykowanych dla przedsiębiorstw. Specjalizuję się w kredytach dla firm. Nawiąże współpracę z pośrednikami kredytowymi z terenu województwa mazowieckiego. Gwarantuję profesjonalizm i rzetelność w zakresie obsługi klienta oraz wysoką prowizję dla Pośrednika. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na kredyty.firmowe24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie biura kredytowe do rejestracji na stronie www.digitalmoney.pl/dodaj-biuro.html Wasz wpis zostanie wyświetlony na stronie z ofertami kierowanymi dla mieszkańców wybranego przez Was miasta. Przykład, jeżeli prowadzicie działalność w Pszczynie, Wasza wizytówka znajdzie się tu: digitalmoney.pl/tani-kredyt-pszczyna.html (na samym dole). Można także dodać link do własnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pracownikiem Getin Noble Bank. Proponuję współpracę pośrednikom kredytowym w zakresie kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych z okolic Katowic, Chorzowa, Bytomia, Tarnowskich Gór. Bardzo wysokie prowizje. Zapraszam do kontaktu: h.lipka@getinbank.pl, tel: 789 265 404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jestem doradcą kredytowym w skok-u. chętnie nawiąże współprace z pośrednikami kredytowymi z kujawsko-pomorskiego. zainteresowanych proszę o kontakt. kontakt; karolcia.czajna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam prowadzę biuro pośrednictwa finansowego w Bełchatowie.Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z pracownikami SKOK-ów.Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.Mój numer 733677540 lub mail marcin.troska@onet.pl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek12
A może spróbowałbyś współpracy z większym graczem? Możesz sporo zyskać, np. możliwość e-learningu https://partnerzy.ideaexpert.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wróce do tematu początkowego, jak zarabiacie teraz pośrednicy, jak zdobywacie klientów? Może ktoś podzieli się doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybek, dokładnie. Grunt to dobra i szeroka oferta - najlepiej pod szyldem znanej firmy. Jest to jakieś rozwiązanie. Ludzie wybierają przecież firmy, które znają. Na tym opiera się ten biznes - na zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
aniaFF, to na pewno, w końcu zaufanie to podstawa, ale pamiętaj, że taka współpraca to także inne korzyści, np. dostęp do platformy e-learningowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem doradcą kredytowym w banku. Chętnie nawiążę współpracę z pośrednikiem na terenie Warszawy lub okolic, kontakt b.kredyt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca2323
Niskie oprocentowanie i zero dodatkowych kosztów, dostałem w kredycie od pośrednika Pieniądze dla Ciebie. Wiem, że to firma niezależna od konkretnych ofert banków, dlatego jest w stanie zdywersyfikować usługi. Udało mi się zdobyć tutaj kredyt gotówkowy dla nowej firmy, a nie miałem zupełnie żadnej historii kredytowej. Polecam i zostawiam kontakt do fachowca, który się mną opiekował 695 277 769.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Jestem agentem mobilnym Banku Pocztowego i mam w ofercie tanie i szybkie kredyty dla micro firm ( na 10 % bez ubezpieczenia ) . Szukam pośredników z całej Polski do współpracy . Oferuję wysoką prowizję . kontakt pod nr 511858511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem doradcą Getin Noble Bank. Poszukuję pośredników kredytowych do współpracy, najchętniej z woj. kujawsko- pomorskiego( Bydgoszcz, Toruń, Włocławek). Zainteresowanych proszę o kontakt akost@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladyslaw_Bydgoszcz
Witam, jestem brokerem kredytowym z Bydgoszczy. Mam w ofercie kredyty bankowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą. - Wystarczy, że działalność gospodarcza jest prowadzona 3 miesiące, - Brak zdolności kredytowej, brak dochodu, przychodu nie stanowi problemu, - Klient może mieć negatywne wpisy w BIG Infomonitor, KRD, MIG BR, ERIF, ale musi mieć pozytywną historię kredytową w BIK. Podobną ofertę mam dla innych źródeł dochodu: - umowa: o pracę (wystarczy 1 miesiąc zatrudnienia), - umowa zlecenie/o dzieło (wystarczy 6 miesięcy zatrudnienia) - emerytura/renta - gospodarstwo rolne (wystarczy 6 miesięcy prowadzenia gospodarstwa) - rożnego rodzaju zasiłki Bez sprawdzania BIG InfoMonitor, KRD, MIG BR, ERIF (sprawdzany jest tylko BIK). Kredyty są udzielane bez zabezpieczenia, poręczycieli, zgody współmałżonka. Akceptowany komornik, ale nie za kredyty! Brak górnego limitu wieku klienta, minimalny wiek klienta 18 lat. Nie pobieramy przedpłat. Zasady współpracy: -moje wynagrodzenie jest mi wypłacane przez bank, -Pani/Pana wynagrodzenie powinno być wynegocjowane z klientem. Nie wnikam w rozliczenia między Panem/Panią a klientem, -preferowani klienci z województwa kujawsko-pomorskiego, -przekazywanie informacji o kliencie w formie skanów na maila, -decyzja i wypłata kredytu w ciągu 24h. Jeśli wyrażacie Państwo chęć współpracy zapraszam do kontaktu mailowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladyslaw_Bydgoszcz
Witam, jestem brokerem kredytowym z Bydgoszczy. Mam w ofercie kredyty bankowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą. - Wystarczy, że działalność gospodarcza jest prowadzona 3 miesiące, - Brak zdolności kredytowej, brak dochodu, przychodu nie stanowi problemu, - Klient może mieć negatywne wpisy w BIG Infomonitor, KRD, MIG BR, ERIF, ale musi mieć pozytywną historię kredytową w BIK. Podobną ofertę mam dla innych źródeł dochodu: - umowa: o pracę (wystarczy 1 miesiąc zatrudnienia), - umowa zlecenie/o dzieło (wystarczy 6 miesięcy zatrudnienia) - emerytura/renta - gospodarstwo rolne (wystarczy 6 miesięcy prowadzenia gospodarstwa) - rożnego rodzaju zasiłki Bez sprawdzania BIG InfoMonitor, KRD, MIG BR, ERIF (sprawdzany jest tylko BIK). Kredyty są udzielane bez zabezpieczenia, poręczycieli, zgody współmałżonka. Akceptowany komornik, ale nie za kredyty! Brak górnego limitu wieku klienta, minimalny wiek klienta 18 lat. Nie pobieramy przedpłat. Zasady współpracy: -moje wynagrodzenie jest mi wypłacane przez bank, -Pani/Pana wynagrodzenie powinno być wynegocjowane z klientem. Nie wnikam w rozliczenia między Panem/Panią a klientem, -preferowani klienci z województwa kujawsko-pomorskiego, -przekazywanie informacji o kliencie w formie skanów na maila, -decyzja i wypłata kredytu w ciągu 24h. Jeśli wyrażacie Państwo chęć współpracy zapraszam do kontaktu mailowego. kredyty50@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×