Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawa bardzo

praca chałupnicza-doradżcie!

Polecane posty

Gość ciekawa bardzo

otrzymałam ofertę pracy przy składaniu biżuterii w domu .Kaucja wynosi 49 zł.Firma nazywa się ,,Media Plus'' i mieści się w Zagórowie .Boję się że stracę kase bezpowrotnie. Może jest ktoś na forum ,kto współpracuje z nimi albo próbował .będę wdzięczna za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
nikt mi nic nie doradzi.....kurcze niewiem czy wysłać im kase ,dla mnie to dużo te 49 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wysyłaj, to ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
ale w liście podali adres ,NIP,Regon ....no troszkę korci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to mozna wymyslec na poczekaniu, raz wyda na zrobienie pieczątki a potem zbiera kase od naiwnych! Tyle czasu szukam pracy chalupniczej, a nie spotkalam nic uczciwego. jeslibys miala grupę inwalidzką to moze byś coś znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
a jeśli wyśle im te kaucje i nie będzie odzewu z ich strony to mogę gdzieś zgłosić np.na policję ,aby nikogo więcej nie oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
czy ktoś jeszcze może mi doradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana999
praca w domu to ściema ja straciłam 100 i nadal nie pracuje ,będą ci za każdym razem naciągać na większą kwotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaaddzziiaa20
dokładnie to sa oszuści,sama wyslalm pieniądze a oni odesłali mi instruktaż jak załozyc własna firme (skladanie długopisów)zenada a 49zł już juz nie zobaczyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie Media Plus i ta cała Agnieszka Suszka to jedno wielkie naciągarstwo na duża skalę i to nadaje się na policje ludzie bo pomyślcie jak tak każdy jej tą kwote 48zł wysle to ładnie musi się wzbogadzać na ludzkiej naiwności i krzywdzie....a ta Pani mieszka dokładnie w Słupcu na ul.Kilińskiego38,buduje się,ma dwa auta,i sobie spaceruje z małym dzieckiem jakby nigdy nic po ulicy i ma nas ludzi w nosie lub śmieje nam się w nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko dla pedałów
chałupnictwo , w którym wy wieku żyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goog
dzisiaj otrzymałam kupon zgłoszeniowy, dzięki wam nie przeleje tych pieniędzy jeżeli ktoś go potrzebuje podajcie adres pocztowy lub mail prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, że znalazłam ten topic, już byłam skłonna przesłać te kasę - idiotyzm przestrzegam też i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie cieszę się, że znalazłam wasze wypowiedzi, też chciałam się nabrać, siedzę z dzieckiem w domu i nie chciałam być bezproduktywna, pomyślałam, że te 2400, które niby można zarobić to ściema, ale mówię sobie choć trochę jak wpadnie to na jakieś pieluchy się uzbiera, ale czytając wasze wypowiedzi obudziłam się faktycznie w dzisiejszych czasach chałupniczej pracy nie ma. Dzięki jeszcze raz za przestrogę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Was pogielo???" Glupi jestescie do reszty? Zastanowcie sie, jaki sens mialoby szukanie przez firme ludzi do pracy w calej Polsce, skoro moga zamiescic ogloszenie w regionie i do tak prostej pracy beda mieli setki, jesli nie tysiace ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie są dwa ogłoszenia na składanie długopisów jeden adres to Zagórów ul...Duży Rynek13 a drugi to Słupca ul.Berlinga24.Ja już dwa razy się nacięłam i więcej się nie dam .Bądżcie ostrąrzni nie dajcie zarabiać oszustom . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulsonekkkk
Super, że znalazł się taki temat na forum. Ja również znalazłam tą ofertę i pomyślałam sobie że może to być całkiem fajna praca szczególnie że ja pracuje w sklepie i czasami przez cały dzień nic się nie dzieje to mogłabym się zająć czymś co przynosi jakieś dodatkowe pieniądze, napisałam maila że jestem zainteresowana i proszę o więcej szczegółów w odpowiedzi otrzymałam informacje, że muszę przesłać pisemne zgłoszenie w które powinno zawierać: 1 imię i nazwisko 2 adres zamieszkania 3 zaadresowaną do siebie zwykłą kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35zł 4 numer telefonu kontaktowego pkt numer 3 mnie zaniepokoił i dlatego weszłam na forum by coś znaleźć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciała bym dać Państwu możliwość zapoznania się z naszym projektem dającym ludziom czas i pieniądze i wykorzystania go w sposób jaki pasuje Państwu. Można korzystać z darmowych oraz płatnych szkoleń, darmowa strona internetowa, najlepszy moim zdaniem autoresponder i co najważniejsze możliwość współpracy z nami co pozwala zarobić prawdziwe pieniądze i to z wielu źródeł dochodu - wybierz jak chciałabyś/chciałbyś pracować z nami aby odpowiadało to Twojemu stylowi życia. Mamy również program dla wszystkich tych którzy dbają o zdrowie lub też chcą zrzucić zbędne kilogramy (program oparty na treningu, przepisach kulinarnych dopasowanych indywidualnie i wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami programu). Rejestrując się u nas za darmo możesz wybrać co interesuje Ciebie lub korzystać z wszystkich opcji jakie dajemy Ci za darmo. Wystarczy się zarejestrować po czym na filmach instruktażowych przedstawimy nasz serwis partnerski tak aby wszystko było dla Ciebie jasne. Skorzystaj z szansy póki się pojawia: http://dominatormarketing.pl/?partner=zestawwitamin W razie pytań pisz: sylwia.dm@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam xero tej kartki !!! kto jeszcze chce tą Agnieszkę suszkę ud*pić niech kontaktuje się ze mną bo też nie mam zamiaru sprezentować jej 50 ziko! Jestem gotów nawet opisać to do programu Uwaga ale sam nic nie wskóram. Kto jest ze mną niech pisze na mojego prywatnego maila bartekbartek430@interia.pl PISZCIE!!!! Peace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest jedna i najwazniejsza. Jesli ktos, osobaprywatna lub firma ząda od ciebie jakiejs zaliczki, kaucji etc to w 99 % to sciema i jesli wyslesz pieniadze nawet jakby to bylo 15 zl to stracisz je i nic w zamian nie zyskasz. | Inna sprawa jest w przypadku jesli zapisujesz sie gdzies i za niewielka oplata otrzymujesz jakis produkt ktory umozliwi ci prace lub ją ułatwi przyklad : firma xxx za przystapienie do grupy rzada ok 130 zl ale w zamian oferuje zestaw startowy tzn zestaw probek, katalogi i inne materiały. | Ostatnia rzecz to taka, ze w 99% cale to chalupnictwo to sciema i wyzysk. dziekuje za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie oferty to oszustwo. Sama się kilka razy nabrałam i mam nauczkę. Niestety łatwych pieniędzy w tym kraju nie ma. Polecam Ci zrobienie paru kursów, np. z tej strony www.kursykomputerowewarszawa.pl/. Polecam szczególnie kurs tworzenia stron internetowych. Jak go ukończysz to będziesz mógł sprzedawać wykonane przez siebie strony za niemałe pieniądze. Sama ukończyłam parę tamtejszych kursów i muszę przyznać, że są wyjątkowo profesjonalnie przygotowane. Przy tym są przejrzyste i łatwe do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wysyłajcie, dostałam to samo i znalazlam na innym forum osobę oszukaną przez ta firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się nabrać na to ale też chętnie udupiłabym ją mam wszystkie dokumenty skserowane wpłate itp jedynie zapomniałam instruktażu skserować ale co z tym zrobić żeby jej to nie uszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jeżeli jesteś osobą otwartą, nastawioną na sukces i trwale dążącą do celu, to ta oferta jest dla Ciebie!! Jeżeli interesuje Cię dorobienie sobie do stałej pensji kilka stówek, to ta oferta jest również dla Ciebie!! A jeżeli interesują Ciebie większe pieniądze, rozwój osobisty i kontakt z fantastycznymi ludźmi to czytaj dalej! Mam przyjemność zaproponować Tobie współpracę z firmą FM Group Polska, która działa w nowoczesnym systemie i która daje nieograniczone możliwości rozwoju. Firma ta ma w swojej ofercie produkty takie jak: - perfumy, które pachną bardzo oryginalnie i rozchodzą się ja świeże bułeczki:) - chemię gospodarczą- niezwykle wysokiej jakości preparaty do czyszczenia, które są bardzo wydajne, ponieważ są koncentratami, aby sprzątanie wreszcie sprawiało przyjemność a nie udrękę :) - produkty do pielęgnacji ciała- wreszcie możesz mieć własne spa bez wychodzenia z domu. -kosmetyki kolorowe- czyli to bez czego większość kobiet nie wychodzi z domu :) wiele naszych produktów zawierają skład tzw. apteczny, czyli nie uczulają i nie podrażniają skóry. -telefonię komórkową i internet mobilny- po to, aby mieć lepszy kontakt :) -kawę Aurile- o niepowtarzalnym aromacie i niezapomnianym smaku! Korzyści ze współpracy: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków do 43% -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -stwórz własna strukturę dystrybutorów, którzy pomogą Tobie osiągać poszczególne poziomy sprzedaży, -liczne kursy i szkolenia z rozwoju osobistego, -wycieczki zagraniczne w pełni finansowane przez firmę, -liczne programy motywacyjne, -możesz zarabiać jako zwykły odbiorca, za 0 zł wpisowego!!! A dla najbardziej aktywnych mamy do rozdania samochody marki Mercedes-Benz!!! Niczym tutaj nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać! Jeżeli się wahasz i masz wątpliwości to odpowiem na każde Twoje pytanie. Ja jako Lider mam obowiązek poprowadzić Cię za rękę na sam szczyt sukcesu. Pamiętaj, nie zostaniesz sam, będę Cię wspierać i budować razem z Tobą ten biznes. Proszę odwiedź moją stronę internetową: www.pieknoiuroda-fm.pl Karolina Ścibor Lider FM Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne 9999
Witam jeżeli ktoś z pokrzywdzonych zostawił sobie ale spisał dane tej firmy to poproszę o nr tel bo z tego co pamiętam był tam nr tel do nich jak przysłali list. Ja tego tak nie zostawię! Próbowałem do nich napisać wiadomość ale już nie mają tego maila. Jeżeli ktoś ma nr tel do nich to poproszę o przesłanie na tego maila ok? --->>> norbert.strzelecki@wp.pl Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatasmarkata
też chciałam dorobić sobie na skręcaniu długopisów , wysłałam symboliczne 10zł kaucji i do tej pory nie ma odzewu. firma NOVA-PENN wysyłałam ponad miesiąc temu. tracę normalnie wiarę w ludzi przez takie zachowania :( przykre ale niestety nasz kraj to dno i 1000m mułu. dzisiaj też dostałam ofertę , ale trzeba wysłać tą zaadresowaną kopertę zwrotną. niby to nie dużo ale strach zaryzykować. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARAaaaa
Witam Dobrze że tu weszłam bo dostałam ofertę "składanie dlugopisów". Dostałam dane firmy i adres oraz imię i nazwisko tej Pani z firmy. Dostalam również NIP i REGON który sprawdzalam i intnieje taka firmka jak "MEDIA PLUS" Chcą o de mnie 35zł abym im odesłała na pocztę (dostałam numer konta) i piszą że w tedy odeślą mi długopisy i instrukcje jak je składać. I że po pierwszym zamówieniu kwotę którą im wpłaciła, zwrócą mi. Teraz naprawdę nie wiem co robić bo tak jak wspominałam wyżej NIP I REGON się zgadza, a wy piszecie że to oszustka. Czy wy zostaliście oszukani czy wyczytaliście tak na innych forach? Proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę normalności
Piszą ? Niech podadzą telefon zarejestrowany na firmę a wtedy po sprawdzeniu zadzwoń i zapytaj. .... ja też wezmę z pierwszego lepszego ogłoszenia dane firmy , nip , regon i napiszę , że..... oferujęskładanie koniobijek wietnamskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjawesierska
ja też wczoraj dostałam zgłoszenie od nich listem o kaucji 35 zł. ale to jest racja nigdy niewiadomo kto jest z drugiej strony kompa,przez email g***o sie dowiemy . Najlepiej zadzwonić a najlepsze ze nr tel nie ma nigdzie ;) ale skoro tyle osób zostało oszukanych to jest śmieszne dla mnie że nikt na psy nie zgłosil tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×