Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m2m

Praca dodatkowa dla każdego plus poradnik

Polecane posty

Gość m2m

Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Umożliwi Ci dorobienie do pensji podstawowej dzięki czemu możesz zamienić swój wolny czas na pieniądze. Program da ci szansę na zarobienie pieniędzy na wakacje lub inne nieoczekiwane wydatki. Tutaj nie musisz inwestować własnych pieniędzy. Realne zarobki to ok 2000zł miesięcznie Najlepsi w grupie zarabiają ok 6000-8000 miesięnie W każej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Wymagania: - komputer z dostępem do Internetu - min 18 lat - 1-2 godzinki dziennie Napisz priv... dtabaka1991@gmail.com lub facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zraziłam do tego typu ogłoszeń w momencie jak MLM Prouve zaczęło mi wydzwaniać żebym do nich dołączyła! No co za natręty i do tego kłamią niemiłosiernie.A wszystko jest do sprawdzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak takich sprawdzisz? Tacy właśnie żerują na biedzie i naiwności bidnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy choćby poszukać ich w necie - nie mają ani sgtrony, ani profilu na fb wiec to już jest podejrzane. Żadnych informacji odnośnie tej firmy w necie nie znajdziesz. To już wyglada na śmierdzącą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh z ciekawości sobie sprawdziłem to Prouvé i faktycznie same negatywy. Zresztą ta firma jeszcze nawet nie zaczeła sprzedaży. A wie ktos czym ona sie ma zajmować? Bo to, ze jakaś piramida finansowa to sobie wyczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×