Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annafm

Praca dodatkowa, współpraca

Polecane posty

Szukasz pracy dodatkowej i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze oraz płacić mniej za swoje kosmetyki? To dobrze trafiłaś(eś), zostań dystrybutorem firmy FM WORLD. Jeżeli chcesz nauczyć się zarabiać pieniądze na różne sposoby, podbudować swój portfel lub zbierasz na jakiś cel, to moja propozycja jest właśnie dla Ciebie. Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę i określasz wysokość swoich zarobków. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży produktów i usług firmy FM WORLD: - zarabiaj prowizję z oferty FM (do 43%), - kupuj taniej dla siebie , - zarabiaj na swoim telefonie oraz telefonach bliskich, - brak minimalnej kwoty zamówienia, Niczego nie ryzykujesz a możesz tylko ZYSKAĆ! Jak zostać dystrybutorem! To proste! Chętnie udzielę Ci dodatkowych informacji. Przekonaj się sam/a, jaką przyjemnością może być współpraca z FM WORLD! Zostań Dystrybutorem, dołącz do FM WORLD! Zachęcam do kontaktu ze mną i przesłania paru słów o sobie przede wszystkim czego oczekujesz? ile chcesz zarobić? ile masz czasu na zajęcie się zdobywanie swego celu? na mój adres email anna-fm@wp.eu lub na stronie https://annabadowska.pl/jak-dzieki-korzystaniu-z-produktow-codziennego-uzytku-zarabiac-duze-pieniadze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo nie szukam do współpracy? osób które, nie chcą się niczego nauczyć, nie chcą wziąć swoich spraw we własne ręce wiecznych maruderów Szukam ludzi podejmujących szybko decyzję, przedsiębiorczych. Działamy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa konkretna oferta nie to co Prouve! Tak mnie zrazili do pracy dodatkowej, że masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×