Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monis72g

Praca na śląsku

Polecane posty

Gość monis72g

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Handlowym Nr Ref: SP/OK/18 Miejsce pracy: Żory Zakres obowiązków: • Kompleksowa realizacja zamówień klientów • Przygotowywanie dokumentów w systemie SAP • Współpraca z działem planowania produkcji • Koordynacja procesu wysyłek produktów do odbiorców zagranicznych Wymagania: • Doświadczenie w handlu zagranicznym • Praktyczna znajomość systemu SAP (moduł SD), warunków Incoterms jako warunek konieczny • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie • Mile widziana znajomość języka niemieckiego • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel) • Łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zaangażowanie • Umiejętność szybkiego analitycznego myślenia Oferujemy: • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta • Atrakcyjne wynagrodzenie • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/katowice;l Okres jest taki, że praca znajdzie się dla każdego, a jej warunki są coraz lepsze. Tak więc jeśli komuś tylko zależy na pracy, to powinien z takich możliwości skorzystać. Ogólnie - opcji zatrudnienia jest po prostu mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracy szukałam z kolei przez ten portal http://praca-slaskie.pl/. Sama szukałam akurat w kadrach i płacach, ale jest tutaj sporo innych ofert, zarówno dla pracowników niższego jak i wyższego szczebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×