Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orlenowka

PRACA ORLEN - WARTO????????????

Polecane posty

Gość orlenowka

jak to jest z ta praca na stacjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nikt nic nie pomoze
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manniekk
praca jak inne:-) zależy jaka stacja. ja pracuje na nieco mniejszej (bez hot-dog i innych pier...ł) ale za to nie mam synchronizacji z dystr. i w godz. 6-10 i 18-22 pracuje sam. muszę obsłużyć podjazd i kasę (żeby mnie nikt nie orżnął). czasami potrafi być duża kolejka, ale daje się rade. a tak szczerz to za te pieniądze które mi dają (950-1100zł) to niech szukają innych frajerów.kto pracował ten wie co mam na myśli. dla mnie to złodzieje i oszuści. a ich te całe promocje to wymyślają chyba specjaliści ale od piaskownicy. i w ogóle są puści i ciemni jak beczka po smole..:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacyjnik
Nie warto ... jeśli chodzi o stację tfu ... za przeproszeniem Orlenu ... dostaniesz 1200-1500 zł do ręki ... w zależności od stacji, kierownika i regionu ... w markecie zarobisz więcej ... a jeśli nie więcej to mniej ... ale nie będziesz jednocześnie kierownikiem ... sprzedawcą ... kasjerem ... sprzątaczką .... sprzątaczem kibla .... placowym ... dyrektorem :-) ... Aktualnie na stacjach pracują Ci co są "przez zasiedzenie" bo ajent jest równy i po kilku, czy kilkunastu latach pracy to już się siedzi w tej tfu ... firmie ... i czeka kiedy Cię wywalą, za nie wytarty kibel bo kliencie, który raczył się "wysrać" i kibla nie umyć ... Oprócz "zasiedziałych" na stacjach tfu ... Orlen pracują najmłodsi po szkole ... bo jeszcze nie znaleźli pracy ... lub tacy którzy co miesiąc zmieniają pracę ze stacji na stację ... dopóki o nim wieści się nie rozejdą ... "że kradnie" .... Tak więc reasumując ... jeśli masz 2 ręce ... to więcej zarobisz kładąc cegły na budowie ... jeśli tam znajdziesz pracę ... jeśli zatrudnisz się za mniejsze (choć trudno już o mniejsze płace) ... to przynajmniej nie osiwiejesz przez miesiąc i będziesz spał spokojnie ... i przez sen się nie budził, że trawka wyrosła między kostkami na podjeździe i jakiś ... tfu ... MM (menedżer mikrorynku) czy TK (tfuuu ... Tajemniczy klient) nie doniosą o tym fakcie wyżej ... i zamiast 1300 zł dostaniesz 800 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonne02
a nie słyszał ktoś z Was o pracy na orlenie gdzieś na terenie małopolski??? ew. na jakiejś innej stacji (BP, Statoil ) proszę o info na maila !! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
witam.ja pracuje na orlenie 2 lata i niewarto!!!ale mam rodzine i kazda praca sie przyda.co do wypowiedzi tych o brakach i kiblach to prawda.musisz byc kasjerem,sprzataczka,zima odsnizac,latem zamiatac i do tego ladnie obslugiwac klientow i sie usmiechac...za braki placi ekipa-pracownicy,za gazety tak samo bo ktos pozyczyl do domu a potem odda.kierownik przyjezdza 2 dni w tygodniu na 3godz. i ma wszystko w du....rozloz towar,przyjmij,wprowadz.a jak zle sprawdzisz to ty placisz!!!za wszystko trzeba byc odpowiedzialnym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelciaa
ja pracuję na stacji pkn orlen i jestem bardzo zadowolona . wszyscy pracownicy na naszej stacji zarabiają min.1500 zł netto kierownik jest bardzo sympatyczne mamy 2 weekendy po 3 dni w miesiącu wolne.jeżeli pracownik wykazuje duże zaangażowanie w pracę to potrafi zarobić około 2000zł. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander
Tak czytam sobie wasze wypowiedzi i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Od dłuższego czasu poluję na pracę na stacji Orlen bo wg mnie jest to idealna praca dla studentka jak już ktoś wspomniał. Zarobki? Nie rozumiem czemu narzekacie? Jeśli zarabiacie 1100 zł to pracujecie 11 dni w miesiącu więc zarobki i tak są wysokie. Macie pół miesiąca dla siebie, możecie dorobić gdzieś indziej. A ci co zarabiają więcej to po prostu więcej spędzają czasu w pracy. Prosta zasad 1 dzień roboczy = 100zł. łatwo policzyć. Dla porównania ja pracuję obecnie 22 dni w miesiącu i zarabiam jak się prezesom spodoba to z premią uznaniową 1050 zł. Nie rozumiem też tego wielkiego oburzenia za liczbę obowiązków. Co wy byście chcieli tylko stać za kasą nic nie robić i mieć z tego pieniądze? Wszędzie są jakieś obowiązki, w każdej pracy. I ktoś kto wspominał o tym markecie to jest w wielkim błędzie. Bo ja właśnie w takim markecie pracuję, jak zarabiam wspomniałem, a obowiązków mam mase od robienia zamówień, przez obsługę kasy po wykładanie towaru i sprzątanie a nawet łapanie złodziei. I też zdarza się, że "sympatyczny" klient powie parę "miłych" słów. Ale jak się chce pracować albo musi to da się to znieść. A to ciągłe narzekanie to odnoszę wrażenie, że od osób którym się nic nie chce prócz tego aby pieniążki same wpływały na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnica orlenu..
Ta praca jest koszmarna, faktycznie trzeba za wszystko placic kierownika nic nie interesuje tylko kas obcina za wszystko nikomu nie pokazujacc za co za prace w wolne dni i swieta nie dostaje sie grosza wiecej i nie dosc ze praktycznie wszyscy maja wolne a ty musisz robic to jeszcze ludzie maja pretensje ze sie wolno obsuguje... ludzie sa wredni i praca sprzedawcy w takim charakterze jak na stacji orlenu jest okropna jakis zalosny TK i te chore zasady nigdy nie wiesz kogo obslugujesz mni to juz pier... nie zalezy mi na tej pracy jak nie zwolnia to przynajmniej bedzie wieksza motywacja do znalezienia NORMALNEJ pracy za NORMALNE pieniadze, i na pewno nie pozwole sie obrazac jakim glupim ludziom tam sie trzeba klocic o swoje ! Nie polecam nikomu tej roboty a rekrutacja do tej pracy jest taka jakby co najmnej mialo sie dyrektorem zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekkk1
witam...ponownie... eelciaa Ty to chyba jestes prowadzącym stacje orlen i taką kryptoreklamę sobie zrobilaś HAHAHAHHAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony Versetti
Witam.Przeczytałem wszystkie opinie i musze się z więszością zgodzić jeśli chodzi o obowiązki i ogólnie prace na stacji.Wg mnie to podła robota z kilku względów,pierwszy to kasa w moim przypadku 1100-1300zł podczas gdy DZIENNY utarg stacji to około 15tys-18 a w lepsze dni 20 ponad tysiecy z czego Ty dostajesz ochłapy ale za to tak jak piszą inni musisz być kasjerem,sprzaątaczem,magazynierem,ochroniarzem i akwizytorem dzieki posranej aktywnej sprzedazy ktora polega na wciskaniu na kazdym kroku jakiegos plynu do spyskiwaczy ktory jest droższy 5 razy od tego w hipermarkecie,na dodatek masz być do kazdego uśmiechnięty,klient oczywiście może Ci najszczać na twarz a Ty z usmiechem musisz jeszcze podziękować i zaprosić ponownie,pilnować oleji i płynów ktore są na zewnątrz bo oczywiscie jak ktos je ukradnie to z Twojej pensji orlen sobie wyrówna straty na dodatek robota w święta i czasami jak wypadnie to i w sylwestra plus uganianie sie na nockach z pijakami i zlodziejami.Nie polecam chyba że jako robota przejściowa w poszukiwaniu czegoś lepszego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlen
warto robisz 15dni w miesiącu drugie tyle wolne (12h praca) co miał bym zrobić po 8h w normalnej pracy a tak to 2dni w pracy i 2dni wolne ;D CO DO OBOWIĄZKÓW TO JAK KAŻDA PRACA TAKA JEST trzeba wszędzie uważać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlenowiec
Podpisuję się pod tym dwiema rękami i dwoma nogami. FIRMA GNIOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RP
Ja dostałem propozycję pracy w Orlenie w warszawie na stanowisku Analityk w Biurze Controllingu Sprzedaży i powiem że pieinążek całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maycia
nikt z Was chyba nie pracowal w zadnej innej korporacyjnej firmie- albo pewnie jest to Wasza pierwsza- przerobilam orlen, polkomtel i tp sa z orange- wiec zanim ktos zacznie narzekac na prace w orlenie warto popracowac np w polkomtelu- i wtedy moze sie doceni orlen... pozatym taka mentalnosc polakow- narzekac narzekac i jeszcze raz narzekac... a do tego- wymagac a z siebie nic nie dawac... i jeszcze jedno- po co pracujesz gdzies gdzie jest ci zle? tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synek555
Praca może być różna jak różni są ludzie, zależnie czy menager jest człowiekiem czy %^&** Więc jak któryś was oszuka na towar czy kasę. To proponuję pozew zbiorowy przed stacją, menager dostaje manto i wyjaśnienia za co aby była jasność że na to ciężko pracował. Ludzie wykonują takie usługi za 100-200 zł myślę że warto zobaczyć szefa który cię dyma z twarzą rockiego balboy w ostatniej rundzie a wy? Jak się dyma to można być wydymanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze odradzam nie polecam
W tej firmie zarabia tylko góra, która oczywiście nic nie robi tylko dyryguje-szkoda tylko, że mają jedynie teorie a nie praktykę. Pozdrawiam wszystkich pracujących ZA KASĄ oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khell
sonne02 - całkiem nieźle orientuje się w pracy na BP. Należy przede wszystkim rozszyfrować co znaczy BP - Będziesz Poniżony i to niestety na każdym kroku. Jak przeczytasz pozostałem posty to poznasz zakres obowiązków. Nie widziałem jednak wpisów o równie fantastycznym kuciu lodu w zimę, "bo nie ładnie" "zagospodarowanie" wywrotki piasku (znaczy upchnięcie piachu gdzie się da, żeby nie było widać) Co ponadto - koleżanki i koledzy z Orlenu pisali o TK (tajemniczy klient ). BP wychodzi na przód w "nowatorskich" rozwiązaniach poza TK, jest jeszcze Tajemniczy Tankowacz i Tajemniczy zjadacz, kierownik rejonu no i oczywiście banda czworga czyli Przyliś, Suka, Pajac i Głuptaś, czyli AKCELERACJA - kontrol nad kontrolem, jeżdżą i do dup zaglądają czy oby napewno pod włos wygolone. BP jak wiadomo, lubi sytuację czyste i klarowne, czyli niema premii i kłopot z głowy nooo chyba, że jakimś cudem uda Ci się opchnąć płyny do spryskiwaczy po 29.99 :D i będziesz miał mało transakcji paliwowych (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlen.
Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlenowiec
w ostrowcu 1050 zł pensja, 1500 marzenie,,,,,więc prosze nie generalizować .dlatego zmieniają kadrę ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
witam ja pracowałam na orlenie,bp i muszę przyznać że wszyscy mają rację kasjer na stacji to jak by policzyć pracuje na 5 etatów.jako kasjer,podjazdowy,zastępca kierownika,sprzątający,kierownik gdy nie ma kierownika za wszystkie pierdoły stacji obrywa kasjer a ty masz się ładnie uśmiechać podziękować i polecić aktywną w ostateczności to ujdzie taka praca ale na dobrą sprawę jak by psychiatra przyszedł na miesiąc na stację pracować to sam by potrzebował psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychna
a zarobki to zależy rzeczywiście od kierownika,województwa i punktu pracy no i czy to prywatna stacja czy ajenta ja zarabiam teraz 1300-1500 to zależy odmiesiąca sprzedazowego paliw i pozakasowej strefy no i +premie + fdp lup z lotu jak nie ma big bradera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracowałam, ale tam tankuję. Dziewczyny były sprytne i pracowały za 2-3 osoby. Do tego muszą za każdym razem proponowac płyn do spryskiwaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniu;p
WYZYSK W BIAŁY DZIEŃ !!!!!!!!!!!!! To stwierdzenie najlepiej określa prace na Orlenie. Co tu dużo mówić , trzeba samemu się przekonać w ciągu 12 godz. jakie są obowiązki kasjera. A nie ukrywam ,że kasjer jest nie tylko kasjerem , ale i sprzątaczem , ochroniarzem , kucharzem , księgowym , ogrodnikiem , podjazdowym . Nie wspominam już o beznadziejnych promocjach , o których trzeba mówić non stop i to z uśmiechem na twarzy. Nielimitowane przerwy -wielka ściema , z wiadomych przyczyn ... i tak nie ma czasu nawet na kanapkę w ciągu 12 godzin.Jest to bardzo odpowiedzialna praca , nie wiem po cóż są kamery na stacji , jak i tak za wszystko ponosi odpowiedzialność kasjer. Zwieje Ci z paliwem i płacisz z własnej kieszeni. Niedosyć , że dostajesz marne grosze -jakieś 1050 zł , to pensja jest pod wielkim znakiem zapytania. Szczególnie w Soboty na nocce jest bardzo niebezpiecznie ... dużo osób w stanie wskazującym odwiedza stacje wracając z imprezy , mogę tylko powiedzieć Wam ,że jest niewesoło. Jaki z tego morał?? Lepiej siedzieć z tyłkiem na kasie w jakimś supermarkecie , a nie tracić zdrowie psychiczne i fizyczne . Można by tak pisać i pisać na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa kieleckie jakie cudne...
Jedna z większych firm w Europie a takie dziadostwo. Praca bez umów się zdarza bo kierownik ci powiedzial,ze dostaniesz ale zapomniał powiedzieć kiedy, brak jakichkolwiek list płac. Nie wiadomo za co wziąłeś tyle a czemu nie więcej, kompletny brak rozliczania premii za colę, hot-dogi i inne rzeczy,które są w promocji i od tych produktów masz premię. Premie robi kierownik (w domu bez świadków ) i kase dostajesz w kopercie . Jak i co jest liczone tylko kierownik wie. Wypłata też w kopercie nic do podpisu chyba z gwiazd liczone. A co do przerw to jest ich tyle, ile siedzisz na kiblu ( i to w pośpiechu). Wcześniej ktoś pisał, że przerwy są nielimitowane , BZDURA !!! PRZERW NIEMA !!! . Kasjer ma przesrane robi to wszystko o czym pisali przedmówcy więc ja już nie powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najazdowy
witam ,pytałem o prace na orlenie,dziś było ogłoszenie na necie,że do pracy na podjazdowego,bez nocek dwa dni po 12 h i dwa dni wolnego (NIBY) świątek piątek ,jak nie lejesz lpg to warujesz paliwie,i namawiasz klienta aby zakupił droższy napęd ,za to są punkty,ichaba jakieś pieniążki jakie się nie dowiedziałem Wszystko za jedyne 1032zł ,to chyba jakaś promocja,że tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielce PSP
zaproponowano mi 6000netto na stanowisku prowadzącego stację i teraz , nie wiem co zrobić czytałem ze sa to rózne kwoty, niektórzy piszą ze prowadzący stację zarabia nawet 20tys zł, wiec nie wiem czy 6000 to nie za mało?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
skąd ty takie kwoty wytrzasnąłes??? Jak mojej dziewczynie płaca 1200 na stacji orlenu to skąd az takie za jej prowadzenie????????cos mi tu smierdzi albo ona za malo zarabia albo mnie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORLEN itp
ja dotsałem propozycje pracy w BP i Orlenie i tak: w BP przy 16 zmianach 8 nocek 8 dzień wychodzi mi 2113zł brutto co daje 1500zł netto na rękę podstawa za 168h czyli pełny etat to 1700zł brutto (14 dni pracy) dodatkowe 2 dni to nadgodziny pierwsze 4 płate są podstawa + 50% reszta podstawa + 100% na ORLENIE PODOBNIE TYLE ŻE NA RĘKĘ WYCHODZI 1750 NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×