Odpowiedz na ten temat

praca sts zaklady sportowe

• gość 2017.10.10 [13:57]
    Nie mamy. Ale i tak czuję się bezpiecznie. Na razie.
  • gość 2017.10.10 [19:11]
    Wiecie czy z wypłata są premie od Menager czy osobno?
  • gość 2017.10.11 [15:21]
    Z wyplata są premie od menadżera. Delegacje zawsze osobno. A premie z programu ostatnio też są osobno ale wcześniej było razem z wyplata.
  • gość 2017.10.12 [12:22]
    Od przeszło roku nie dostałyśmy z dziewczynami żadnej premii od managera Zawsze gdy był telefon od asystentki, nagła sytuacja bądź pilny wyjazd to się przychodziło do pracy. Punkt jest zadbany i czysty. Okna myjemy same a nie jak w niektórych punktach mimo małej witryny zamawiają dziewczyny firmę sprzątającą. Blaty podłogi błysk. Gdy coś się psuje lub jest dyspozycja od managerki odnośnie jakiejś zmiany na punkcie to robimy we własnym zakresie prosząc mężów lub dobrych klijentów żeby było szybciej. Zimą odśnieżanie przed punktem, wymiana świetlówek, załatwianie oferty z innego punktu jak drukarka padnie. Niejednokrotnie człowiek się bawi w informatyka elektryka psychologa sprzątaczkę itp. Znam swoje obowiązki z których wywiązuje sie jak najlepiej Dlaczego kosztem tych punktów i pracownic co mają w d***e wszystko my jesteśmy niedoceniane? Lub inaczej Dlaczego premie dostają te osoby którym się nie należy?
  • gość 2017.10.12 [12:38]
    W których punktach są firmy sprzątające? ?? Szok. A co do premi to nie było nie jest i nie będzie sprawiedliwie. Przykro mi.
  • gość 2017.10.12 [15:27]
    U mnie było dokładnie tak samo.
    A ile naobiecywanych premii miałyśmy to nie zliczę.
    Od jakiegoś czasu robię więc minimum i resztę mam w nosie.
    Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
  • Kolorowa Ania 2017.10.12 [19:47]
    Hej
    Chciałabym sobie dorobić pracując w fortunie. Problem w tym, że nie wiem jak to rozegrać, tzn komu dać CV bo zauważyłam, że w lokalu są zawsze dwie osoby, pracują na zmianę ale zawsze razem (praktycznie zawsze) i chyba lubią tą pracę i boję się, że jak im dam CV, żeby dali menadżerce to nie przekażą jej, więc może zadzwonić? Pracują już tam długo bo wiem od znajomych
  • gość 2017.10.15 [11:39]
    Lepiej się dowiedz, czy możemy podjąć pracę u konkurencji.
  • gość 2017.10.15 [14:38]
    Dokładnie , dowiedz się czy możesz pracować u konkurencji
  • gość 2017.10.15 [17:08]
    Mam klienta który potwornie śmierdzi.
    Nie myje się chyba, a o dezodorancie zapewne nie słyszał.
    Problem polega na tym że nie przychodzi raz czy nawet kilka razy - w takiej sytuacji nabiłabym kupon na wdechu i po problemie.
    Niestety przesiaduje w punkcie godzinami a smród jego potu wypala mi oczy.
    Ja rozumiem że praca taka a nie inna i czasami przyjemnie nie jest, ale to podchodzi pod znęcanie się nad pracownikiem. Jak normalnie wysiedzieć w takich warunkach?
    Ani odświeżacze nie pomagają ani otwieranie drzwi. Zresztą coraz zimniej.
    Pomóżcie.
    Co mam robić?
    Zgłoszenie tego do centrali raczej nie pomoże.
  • gość 2017.10.15 [20:31]
    Widze wszedzie pachnacy klienci sa....
  • gość 2017.10.15 [20:54]
    Zglaszalysmy sprawę managerce. Kiedyś wpadła jak był taki jeden i porozmawiała z nim na osobnosci. A my dostalysmy zalecenie, że dla dobra ogółu mamy kulturalnie wyganiac śmierdzieli.
  • gość 2017.10.15 [21:38]
    Nie sądzę żeby menadżer pomogła.
    To nie jest jakiś bezdomny który siedzi cały dzień i ewentualnie puści kupon za 2 złote.
    Normalny facet, tyle że brudas.
    Gra kilkadziesiąt kuponów dziennie za 20, 50, 100 zł. Dla firmy idealny klient.
    Tylko my powinnyśmy mieć płacone dodatkowo "szkodliwe" za siedzenie w tym smrodzie.
    Chyba kupię mydło i dezodorant i wręczę mu przy najbliższej okazji.
  • gość 2017.10.16 [00:35]
    Hehehe ja kiedyś tam zrobiłam z gościem co kichał smarkał i gluta wciągał. I kasłał . Dałam mu chusteczki klika opakowań i kazalam ze mu do porządku się doprowadzić. Pomogło. Drugiemu powiedziałam ze jest obrzydliwe ze przychodzi z jedzeniem w ustach i sapiens mówiąc do mnie a to jedzenie ładuje mi prosto na twarz. Powiedziałam ze to nie grzecznie i nie kulturalnie. Tez pomogło. Oczywiście robiłam to na osobno ściany i powiedziałam ze następnym razem zwrócę mu uwagę nie patrząc czy ktoś jest na punkcie.
  • gość 2017.10.16 [16:16]
    Dziewczyny z STS z dolnośląskiego. Pytanie mam. Jaka jest tam asystentka i menadżerka? Idzie się dogadać? Czepia się? Często wpada? Przeprowadzamy się i chce dalej gdzieś w sts się przyjąć o ile będzie możliwość.
    Pytam ogólnie z województwa bo pewnie jak zapytam o konkretne miasto np Wrocław to żadna się nie ośmieli mi pewnie odpowiedzieć usmiech.gif
  • pracownik03 2017.10.17 [09:55]
    Witam. Jestem pracownikiem od ponad 10lat na terenie województwa dolnośląskiego. Managerem jest Pani Wiola Cieślik a Asystentka to Pani Ewelinka Sikorenko. Z obiema Paniami pracuje się bardzo dobrze. Obie konkretne, zawsze gotowe do pomocy. Ogólnie fajne Babeczki. Startuj śmiało usmiech.gif
  • gość 2017.10.18 [09:06]
    A Kujawsko-Pomorskie? Jestem z konkurencji i chcę przejść ze względu na umowę o pracę? Jak myślicie, mam szansę? Warto w moim przypadku złożyć do Was CV?
  • gość 2017.10.18 [18:51]
    Czy w Stsie pracuje w ogóle gdzieś jakiś mężczyzna ?
  • gość wczoraj [14:42]
    jasne, już pewnie z 10% no i najlepsi w centrali usmiech.gif
  • Kolorowa Ania wczoraj [17:28]
    Ja nie pracuje w STS i nigdy nie pracowałam, a chciałabym w Fortunie
  • gość wczoraj [19:29]
    Jak tam testy wiedzy?
  • Zadowolony pracownik dziś [11:27]
    Jak zwykle - 1000 pkt.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...