Odpowiedz na ten temat

praca sts zaklady sportowe

• gość677 2017.11.03 [09:22]
    Wystarczy że wejdziesz na olx masz tam ogłoszenia Sts jak kogoś szukają w twojej okolicy to jest ogłoszenie .
  • gość 2017.11.03 [12:32]
    Napisz o jaki rejon chodzi. Jakie miasto. Dziewczyny powinny pomóc.
    Swoją drogą dlaczego nie chcesz zostawić CV na punkcie?
  • gość 2017.11.03 [14:51]
    I na stronie sts.pl też są ogłoszenia o pracę i również jest podany kontakt. Wystarczy poszukać.
  • gość 2017.11.03 [21:11]
    Hej. Czy ktoś wie za co wyleciała pani A.G. teraz a A.B. z Stsu? Teraz jest kierownikiem w Milenium. Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2017.11.04 [17:23]
    Z Rzeszowa?
  • gość 2017.11.05 [23:21]
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Niestety nie ma żadnych ogłoszeń na olx w sprawie pracy w moim regionie (Mazowsze)
  • gość 2017.11.08 [10:26]
    Składała kiedyś któraś z waszych koleżanek zwolnienie za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym? Bez tego miesięcznego okresu wypowiedzenia? Dają, nie dają?
  • gość 2017.11.08 [16:34]
    Oho coś się narobiło? Ale też jestem ciekawa.
  • gość 2017.11.09 [22:12]
    Nie jedna złożyła wypowiedzenie, ale zawsze obowiązywał okres wypowiedzenia zgodny z podpisaną umową (stażem pracy).
  • Uwolniona1 2017.11.10 [01:04]
    Pracownik03 skoro pracujesz ponad 10 lat to nie ma mozliwosci ze nie pamietasz nieczystych zagrywek centrali.
  • pracownik03 2017.11.10 [09:42]
    Uwolniona1 sprecyzuj proszę jakie zagrywki masz na myśli bo ja jakoś nie czułam się do tej pory poszkodowana.
  • gość 2017.11.10 [10:00]
    Każdy ma coś za uszami, ale ja też uważam że akurat ta manager jest w porządku.
    Jak trzeba opieprzy, jak trzeba doceni.
  • gość 2017.11.14 [14:16]
    Co do pani A B zgadzam się z koleżanka powyżej.Plusem pani A bylo też na pewno to,że pracowała kiedys w punkcie i- przynajmniej w przypadku STS-u- znała specyfike tej pracy. A to ogromny atut uwierzcie.Jej najnowsza nastepczyni na stanowisku menagera pani W Ł,nie przepracowala w życiu nawet godziny, w punkcie.Nie ma kompletnie pojecia o tej pracy, ale za to ma wiele uwag i ,,genialnych" pomysłów.Zamiast do spółki z geniuszami z marketingu wymyślać kolejne rankingi-na miejsce w których nie ma się raczej zbytniego wpływu; pomyslalaby np o tym,ze idą święta i w wszystkich firmach,nawet w marketach,pracownicy dostaja bony czy premie świąteczne.STS stanowi tu niechlubny wyjatek,tu maja ci wystarczyć tylko życzenia i 100 punktów za wątpliwa przyjemność pracy w drugie święto.
  • gość 2017.11.16 [08:31]
    No przecież mamy wspaniały program premiowania smiech.gif
    Odkąd się pojawił minęło już trochę czasu a on nadal nie zlicza dobrze punktów.
    Ale co miesiąc piszą że problem z naliczaniem jest już rozwiązany. Kpina.
  • Grzechy i grzeszki 2017.11.17 [18:59]
    Sama praca jest ok, ale firma wyraznie oszczedza na pracownikach i jest w tym niestety ordynarna. Stad te wszystkie zale.
  • gość 2017.11.19 [17:18]
    Tak oszczędzaja na pracownikach jak się da.
  • gość 2017.11.20 [13:10]
    Racja, mogliby dać pracownikom chociaż po 200 zł w bonach przed świętami. Wrzuca w koszta i bardziej im się to opłaca, biorąc pod uwagę ile mamy obowiązków jako zwykły pracownik biurowy. Plus ta praca w Świątek, piątek czy niedziela.
  • gość 2017.11.23 [14:21]
    A ja w tym roku przeszłam do Rossmanna.
    I wiecie co? Na Święta dostajemy premie świąteczną - 550zł.
    Każdy dostaje, pracownik na urlopie, na macierzyńskim, nawet te które były na L4.
    Wstydź się zarządzie stsu.
  • gość 2017.11.23 [21:05]
    No to fajnie Wam smiech.gif
  • gość 2017.11.27 [23:31]
    Dostaniemy, życzenia mailem jak co roku. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Wszystkie firmy coś pracownikom na święta dają nawet małe. Ta kasę tłucze ale pracownikom nic. Ech jak byli anglicy to było dla każdego pracownika 300 zł. Jaki wniosek ? Lepiej szefostwo ma sie z kraju protestanckiego niz katolickiego.
  • gość 2017.11.28 [11:24]
    Jak byli Anglicy to firma chyliła się ku upadkowi koleżanko. Nie było oferty na nic poza Angielską piłką, ludzi ubywało a my bałyśmy się o pracę! Teraz nikt już nie mówi o Fortunie do której wtedy wszyscy uciekali. Teraz u nas przyjęła się dziewczyna z F i mówiła, że u nich to totalnie nic nie ma a wypłata nie raz po kilku dniach po terminie. Koleżanka z Warszawy mówiła, że ten LVBET był i już się zamyka bo nie płacili wpierw a teraz już klapa. Nie narzekajcie tak.
  • gość 2017.11.28 [11:27]
    Popieram przedmówczynię. Kiedyś może były marne bony a teraz mamy premię dla kilkuset osób i Menago też czasem sypnie od siebie bo zarząd daje jej coraz więcej do rozdysponowania wg uznania. A całe te bilety mam gdzieś, po co mi. Nie pasuje Wam to do Lidla na kasę i siedźcie a kolejka po koniec regałów. W wolnej chwili możecie ziemniaki dźwigać. Mi pasuje jak jest.
  • gość 2017.11.28 [11:48]
    Mi również pasuje. Ci co tak narzekają to nie wiedzą że można trafić na dużo gorsze warunki pracy . Np. Umowa zlecenie .
  • Dobry pracownik 2017.11.28 [11:53]
    Coraz więcej dziewczyn odchodzi.
    Ja od dwóch lat premi od menadżera nie dostałam a punkt czysty, na delegacje jeżdzę i co? Prosić się o premie nie mam zamiaru bo to upokarzające.
    Praca ma plusy i minusy, może się nie nadzwigam, ale użerać się muszę z pijakami i chamami.
    W lidlu tez są klienci ale nie codziennie ci sami i nie wysiadują po pół dnia w sklepie.
    A kasa dwa razy taka jak u nas.
    Wiesz co, jak tak się zaczynam zastanawiać to chyba jednak nie warto tu siedzieć. Święta blisko, wystarczy ze kilkanaście z nas złoży na raz wymówienie i będzie wesoło usmiech.gif
  • Pracownicy Fortuny 2017.11.28 [12:27]
    Ale pieprzycie głupoty!
    W fortunie nigdy nie było kasy po terminie!
    Wypłata na czas to obowiązek pracodawcy a nie wielka łaska.
    Już to wasze roznoszenie plotek o końcu fortuny nawet klientów wkurza.
    Czytamy to wasze forum i mamy niezła bekę siedzicie sobie w tych waszych punktach nawet 24 godziny na dobę my przynajmniej mamy wolne święta a w niedzielę krócej a nie tak jak sts do 23.00. Niech wam jeszcze dadzą obowiązkowe mundurki z seksszopu i beczkę z piwem za ladę hahaha
  • gość 2017.11.28 [12:40]
    Pewnie dlatego Fortuna się kurczy mając nieco ponad 30% rynku a STS już prawie 50% i jest jedyną firmą, która jeszcze zarabia na biznesie naziemnym! Pracujcie krócej, mniej, wolniej, w coraz bardziej śmierdzących lokalach ;p
    Ja mam czysto, klimatyzację, swoje odremontowane zaplecze z wyposażeniem, nowe meble w lokalu i tablety. Nie siedzę za szklaną oblepioną kartkami różnego koloru i wielkości szybą jak w akwarium. Premię osobiście otrzymuje co jakiś czas, nie mówię, że co miesiąc ale jednak. Teraz mamy akcję promocyjną na vki. Coś się dzieje na plus.
  • gość 2017.11.28 [12:44]
    a czy to nie Fortuna ma sporo takich spelun w barach z piwem i fajkami? U nas się na to nigdy nie zgodzą!
  • gość 2017.11.28 [13:45]
    A STS nie ma spelun w których palą, piją i tyłki grzeją? A przy tym śmierdzą? Pracuję tu 10 lat i za anglików nic nie chyliło ku upadkowi. Ale szacunek dla pracownika był większy niż jest teraz. Proszę o napisanie z jakiego rejonu te premie dostajecie? Bo u nas premię dostaje się sporadycznie. Za to bez mrugnięcia okiem anulowane są urlopy, ściągnięcia z grafikowych dni wolnych do pracy, bo przecież pracownik tylko siedzi i czeka aż z firmy zadzwonią żeby przyjść do pracy, bo nie masz swojego życia tylko żyj pracą. A Fortuna wypada o wiele lepiej jeśli chodzi o uszanowanie pracowników. I proszę nie wypisujcie tekstów w stylu - jak Ci nie pasuje to sobie zmień na market. Bo każdy pracownik jest wolnym człowiekiem i gdyby chciał to by zmienił. A o poprawę warunków pracy każdy ma prawo powalczyć. A osobom którym jest tak super w tej pracy niech dalej będzie super i dalej liżcie rowek usmiech.gif
  • gość 2017.11.28 [13:53]
    Dziewczyny, przecież te powyższe zachwyty nad firmą nie piszą pracownicy szeregowi, no błagam was oczko.gif
    Programy promocyjne śmiechu warte, premie menagerskie dla koleżanek a na święta życzenia i podziękowania że to dzieki nam ta firma sie rozwija. No spoko, tylko może niech nas w końcu docenią nie tylko dobrym słowem. Bo za nie zakupów na święta nie zrobię.
    Dziewczyny z punktów piszą samą prawdę.
    A ta zawsze w oczy kole.
  • gość 2017.11.28 [14:11]
    Koleżanki, czy wy macie sklerozę? przecież kiedyś nie było nic poza pensją i raz w roku bony (pracuje 8 lat). Poważnie nie widzicie zmian, ile teraz jest różnych akcji dla pracownika? Owszem, nie każdy się na nie pewnie załapuje, nie zarabiamy może 2500 zł ale nie jest źle.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...