Odpowiedz na ten temat

praca sts zaklady sportowe

• gość 2017.11.28 [14:34]
    znalezione w sieci: Praca w Lidlu
    "Kierownictwo nie liczy się z pracownikami. Grafik zmieniany z dnia na dzień bez żadnej informacji, bez zapytania pracownika czy może pracować w innych godzinach. Wyjście z pracy o czasie praktycznie nie możliwe. Pracownicy sklepu zwijaja się jak mróweczki a zadań więcej i więcej."
    "NIE POLECAM, pod względem zarobkowym i zdrowotny. Pracuje parę lat. Przyszedłem do lidla zdrowy, obecnie mam duże problemy zdrowotne. Niestety, praca fizyczna w dużym tempie, bo towaru dużo a obsady mało, spowoduje (u was również) szybciej lub później problemy z kręgosłupem, karkiem czy nadgarstkami. Zarobki są średnie, niegodziwe na ilość pracy i tempo w jakim musisz je wykonać aby wyjść w miarę o racjonalnej godz. do domu oraz żeby inni też do tego domu wyszli a nie siedzieli do 22.30 czy 23. Jak przyjdziesz do domu to masz ochotę tylko się położyć i odpoczywać. Jak się trafi na sklepie fajny zespół to jest ok atmosfera, ale tematy naszych rozmów to tylko lidl, że ciężko, że ciągle nadgodziny czy to pracownik czy kadra zarządzająca. Z życiem prywatnym słabo. Rodzina ma wolne w weekend a ty w pracy od 12 do 20. Obecni młodzi pracownicy są różni, najczęściej nie chcą pracować myślą że im się należy a starsi pracownicy muszą nadganiać bo wiedzą że jest praca do wykonania. Ciężko jest, ale niestety w naszym mieście realia znalezienia pracy, która nie jest w markecie jest mało realna chyba że za najniższą krajową. Tak więc, egzystuje tu bo muszę ale ile jeszcze pozwoli mi na to zdrowie???"
    Wszystkie wypowiedzi z końca listopada na podobnym do tego forum. Przypuszczam, że w Biedrze czy Tesco jest o wiele gorzej.
  • Pracownicy Fortuny 2017.11.28 [14:51]
    https://wiadomosci.wp.pl/napad-na-punkt-bukma cherski-w-elblagu-ofiara-walczy-o-wzrok-6025260064064641a
    Wolimy jednak być rybkami w akwarium niż kalekami na rencie.
    Nasza firma przynajmniej dba o bezpieczeństwo.
  • gość 2017.11.28 [15:36]
    Dziewczyny napiszcie jak wyglada wsparcie po napadzie.
    Może są tu jakieś laski którym sie to przytrafiło, albo znacie takie.
    Nie liczę na pomoc psychologa i dożywotnią rentę ale ciekawa jestem jak to wyglada.
    Ta historia powyżej jest przerażająca.
  • gość 2017.11.28 [18:37]
    Koleżanko bez sklerozy (14:11), to ja już wole raz w roku bony.
    Przynajmniej sprawiedliwie i dla wszystkich.
  • gość 2017.11.28 [19:10]
    właśnie fortuna ma szyby, a my co? Na wyciąniecie reki tych chorych, śmierdzacych klientów. Bylo paru takich co rękę pchali w dekolt.
  • gość 2017.11.28 [19:28]
    jak dla mnie to wy pracujecie dla bandytów
    skupuja kursy na gieldach zakładów narzucaja prowizje vat płacimy de facto od stawki i od ewentualnej wygranej a teraz jeszcze stwierdzili ze zachodnia konkurencja w internetach to nie sa "legalni bukmaherzy"
    dobrze ze chociaż kooorfa nie zająkneli sie z uczciwością.
    ja nawet nie wiem do kogo to formalnie należy tam któryeś z tych ustrojjstw do czechów podobno.
    jeżeli o mnie chodzi to powinno sie tam podkładać bomby i strzelac do wszystkich którzy tam zawieraja zakłady
  • gość 2017.11.28 [19:31]
    no ale taka mamy bandycka władze która rzadzi krajenm tak zeby sie dobrze zyło bandytom takim jak oni. zawsze sie podzielą ze sobą łupem i ogólnie c***j im w dooope.
  • gość 2017.11.28 [19:36]
    tam koorfa az strach cos wygrać bo z ciebie politycznego zrobia.
    może dla was to weyglada jak nic nie znaczące cyferki ale jak ktos mniej wiecej wie o co chodzi to to wyglada na to czynm jest. wspieranym przrez państwo okradaniem obywateli.
    zresztą akurat żadne novum ale nigdy nie lubiłem l********gów którzy sie kumaja z górą. napawaja mnie takie osobniki nieodmiennie obrzydzeniembo niby czym kooorfa mogą napawać komuchy?
    nadzieją na przyszłosć kooorfa jepana mac?
  • gość 2017.11.28 [19:42]
    tu sie przeala taką ciężką kase że wasze wypłaty to nie sa nawet okruszki z uczty,
    no ale poszli w znany model korporacyjnego rozwarstwienia prawdopodobnie żeby kadry żywiły sie same soba bo w końcu niep o to ktoś wymyslił taki układ zeby sie dzielic zyskami.
    jepac czechaów jutro im wypowiadam wojne
  • gość 2017.11.28 [19:46]
    bukmaherzy to jak dla mnie kolejne wcielenie kapłanów pośredników.
    nastepne chciwe kooorfy które jak tylko im dasz zarobic to ci zaczbną urządzać swiat dookoła tak zeby ci było jeszcze milej.
    to trzea koorfa strzelac napiertalac kamieniami palić wyciagać z domów i wieszać na gałeziach
  • gość 2017.11.28 [19:47]
    zapomniałem o gwałceniu
  • gość 2017.11.28 [19:51]
    chyba ze ktos woli od razu powiesić tych co ich dopuścili do koryta.
    ale to juz bedzie zahaczało o zamach stanuusmiech.gif
  • gość 2017.11.28 [20:13]
    kolejnej giełdy zakładów znowu im nie pozwolą otworzyc w polsce bo to obniżałoby zyski tym którzy na tym zarabiają obecnie.
    tak czy inaczej chodzi o piertolony monopol i nawet jak sie założysz z kims o kilo jabłek bez zaezpieczania stawki o cokolwiek to cie kooorfy prędzej czy później wsadzą bo to jepane kooorf czerwone cwele rządzą tym światem. pozdrwiam ich z tego miejsca serdecznie i i jak zwykle zapewniem ze gdy tylko będę miał okazje to wam zrobie z doopy marmolade
  • gość 2017.11.28 [20:19]
    tak czy inaczej prędzej sie założe z diabłem o moją dusze ze was wydooopce niz z "wami" o cokolwiek
  • gość 2017.11.28 [20:46]
    Kto to mówi że fortuna zamknięta w święta ? . Stsy były zamknięte 1 listopada a fortuny były otwarte ( nie wszystkie ) . Sts rozwija się co widać po otwieraniu nowych punktów a fortuna przeciwnie . Klienci narzekają na wczesne zamkniętcia w weekendy. Płacą tu i tu taka sama . Tylko w Stsie większa szansa na premie różnego rodzaju a nie tylko od menadzerki . Lokale wiele ładniejsze sts już fortuna . Kraty i syf . Pracownik obu firm .
  • gość 2017.11.30 [09:27]
    Ktoś nie rozróżnia miliardów w online od zakładów naziemnych ;p
    Uciekam z tego forum bo to niedorzeczne. Wracam do pracy.
  • gość 2017.11.30 [11:14]
    No masakra, nic im tu nie pasuje jezyk.gif
    Życzenia napiszą - no straszni są nie?
    "Ja nie dostałam premii" - czyli jak ja nie dostałam to już pewnie nikt pomimo, iż tłucze Ci tutaj każdy, że są!
    Niech zamkną te lokale - co pewnie za kilka lat i tak je czeka i wtedy będą szczęśliwe szukając pracy. Tylko gdzie jak ten kraj się już dawno rozsypie a za siedzenie na d***e nikt nie płaci tylko STSowi się kiedyś zdarzyło nawet jak stał.
    Narzekajcie dalej!!!
  • gość 2017.11.30 [12:27]
    A przepraszam co ma pasować ? Oni nawet nie próbują zatrzymać dobrego pracownika. W tej firmie jest taki przemiał, że aż głowa boli. Niektóre dziewczyny nic nie robią tylko szkola, ciągle wiszą ogłoszenia o pracę, a dziewczyny odchodzą. Jak mają nie odchodzić? Jak premie przyznawane są od stawki i ilości kuponów, te z mniejszych miast to w ogóle nie mają żadnych szans, pracujesz w święta za życzenia typu pocałuj mnie w d**e i nie narzekaj. Siedzisz pół dnia z tymi pijakami z brudnymi łapami, bo ta firma to 80% to właśnie tacy klienci. Jakby był zakaz obsługiwana nietrzeźwych, to w weekend byłby połowę mniejszy utarg na punktach. Tak wszystkie bądźmy zadowolone, trochę więcej ambicji dziewczyny.
  • gość 2017.11.30 [14:19]
    Jeżeli miałabyś ambicje, skończyłabyś studia albo skończyła je z lepszym wynikiem i pracowała gdzie indziej.
    Jesteś gdzie jesteś, nie masz źle.
    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pamiętajcie dziewczyny!
    A jak komuś nie pasuje, energię na pisanie tutaj proponuję poświecić na pisanie pracy mgr albo dokształcenie się.
  • gość 2017.11.30 [14:21]
    a ja myślę, że siedzą tu takie 3-4 dziewczyny (w każdym bądź razie garstka) i tylko psioczę bo same nie potrafią ruszyć do przodu tylko ambicja je zżera więc inne podjudzają.
  • gość 2017.11.30 [14:23]
    Tymczasem w Biedronce: Moja znajoma pracuje. Lekko nie jest jak w każdym sklepie sieciowym są jakieś standardy obsługi i wymogi np to słynne Biedronkowe zapraszam ponownie. Praca na pewno ciężka. Palety mimo wózków elektrycznych, ludzi codziennie od holery
  • gość 2017.11.30 [14:25]
    "W każdym markecie jest dziadostwo,a najgorzej w Intermarche."
    albo
    "Dziś rozmawiałam z bliską znajomą, która pracuje w Biedronce. Zapytałam czy faktycznie jest tak ciężko, bo nie mogłam uwierzyć w to co tutaj przeczytałam.
    Biedna, popłakała mi się. Potwierdziła to wszystko co inni napisali."
  • gość 2017.11.30 [15:36]
    Od kiedy wyniki i oceny na studiach świadczą o tym, że pracodawca zatrudni dana osobe? Bo chyba mnie coś ominęło... Ja pracowałam akurat w trakcie studiów jak tylko skończyłam to ucieklam... Ja nie wiem czy osoby broniące tej firmy nie zdają sobie sprawy jak wiele zwolnien jest, to chyba świadczy o tym, że właśnie garstka osób jest zadowolona z tej pracy. Ja podziwiam osoby, które pracują po 10 lat w tej firmie i dostają te marne grosze dodatkowo za staż pracy, zero możliwości rozwoju, zero motywowania pracowników to lepszej pracy. Dalej nie rozumiem z czego tu być zadowolonym? Z tego, że się cały dzień po 11h na d***e przed komputerem siedzi? Średnio pocieszajace i dla wzroku i dla kręgosłupa usmiech.gif
  • gość 2017.11.30 [16:53]
    Szkoda pisać na tym forum bo na każdy nasz argument natychmiast odzywa się centrala podszywająca się pod "zadowolonych pracowników".
    Każdy kto pracuje na punkcie wie doskonale jakie są realia pracy w tej firmie.
  • gość 2017.11.30 [19:40]
    Witamy Panią Menager która z dużą częstotliwością powtarza słowo masakra. W obecnych czasach nie tak trudno znaleźć pracę więc spoko długo szukać nie będziemy. A koleżanka z Biedronki nie jest osamotniona niejedna z nas płacze na pracę w STSie. Niech firma zacznie szanować pracownika bo inwestycja w pracownika popłaca. Zadowolony i doceniony pracownik to najlepsza inwestycja. A dobrze opłacony pracownik jest najbardziej wydajny. Ale ekonomia nie jest mocną stroną centrali. Oni umieją np wyliczac zużyte kartki papieru.
  • Myriem 2017.12.02 [16:08]
    Ja nie jestem z centrali, jestem zadowolonym pracownikiem. Szkoda mi czytac te wasze wypociny. Wynocha gdzies indziej jesli sie nie podoba. Pozdrawiam z Poznania
  • gość 2017.12.02 [20:52]
    mam takie pytanie. jakie muszą zostać spełnione warunki żeby zaliczyli Ci punkty do systemu premiowania ?
  • gość 2017.12.02 [20:53]
    mam pytanie. jakie warunki muszą być spełnione żeby zaliczyli punkty do systemu premiowania za założenie karty klubowej i konta internetowego ?
  • gość 2017.12.02 [21:19]
    Pozdrawiam z Polski. Zadowolony kulturalny pracowniku. "WYNOCHA" to prosze mowic do swojej rodziny. Ciesze sie ze jest ktos zadowolony, bo pierwszy raz spotykam.
  • pracownik03 2017.12.02 [23:09]
    A ja jestem druga. Wierz mi jest nas trochę więcej. Nikt nie trzyma na siłę nikogo w tej firmie. W co drugim sklepie ogłoszenia, więc po jaką cholere się tu tak "męczycie". Pracy pełno więc te wszystkie nieszczęśliwe niech się pozwalniają a nie trują atmosfere w firmie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...