Odpowiedz na ten temat

praca sts zaklady sportowe

• gość 2017.12.07 [10:28]
    Ja myślę, że oni powinni promować te lokale (pracowników), które zarabiają dla firmy najwięcej. Wydaje mi się, że połowa lokali w ogóle pod kreską jest i trzymają je dla reklamy. Widziałyście te otwierające się speluny F? Ja się ciesze, że mam spokój w lokalu i nie mam tyle pracy co koleżanka z Łodzi, którą z tego miejsca pozdrawiam usmiech.gif .
  • gość 2017.12.07 [11:07]
    A ja mam dużą prośbę do zarządu, który z takim zainteresowaniem czyta to forum.
    Proszę, przestańcie traktować pracownikow jak debili.
    Premia uznaniowa i premia za L4 to jedna premia - dokładnie pisze o tym w mailu, który wisi w zakładce dokumenty.
    W tym roku te premie były tylko za dwa kwartały.
    Inną kwestią jest ich wysokość, która jest śmieszna. Wychodzi jakieś 25 zł na rękę za miesiąc. Ostatnio normą w wielu firmach i zakładach pracy jest premia za brak L4 w wysokości 200 / 300 zł na rękę za miesiąc. Przyznacie więc że wypadamy trochę słabo.
    Premia od menagera jak widać przyznawana jest w niejasnych okolicznościach, za niewiadomoco bo konkretów brak, zapewne wciąż tym samym osobom. Nepotyzm?
    Premie za sprzedaż biletów są przyznawane po osiagnięciu pułapu sprzedaży w kwocie 3000zł. Wtedy dopiero kwota 30 zł jest dzielona na wszystkich pracowników punktu. Zapomnij o premii kochany pracowniku, jeśli bilet sprzedałeś na delegacji oczko.gif Wtedy nabijasz pulę innym pracownikom.
    Jeśli w punkcie pracują cztery dziewczyny co po wydłużeniu godzin jest częstym zjawiskiem, to otrzymają one astronomiczną premię w wysokości 7 złotych i 50 groszy smiech.gif
    Premie dla trenerów są przyznawane rzeczywiście bardzo często, wynika to z niesamowitej ilości zwalniających się dziewczyn.
    Niestety wciąż tym samym pracownikom.
    Premie z programu premiowania i premie z VSport zależą nie od pracownika, a od punktu w którym pracuje. Pracownik ma wpływ na poziom obsługi i wiedzę natomiast nie ma wpływu na stawkę i ilość kuponów. I w tym przypadku premie dostają wciąż ci sami pracownicy.
    Do koleżanki, która radziła poskarżyć się do centrali na niesprawiedliwego menagera - niejedno takie spotkanie było, zawsze kończyło sie zwolnieniem pracownika.
    To forum spełniło cześciowo swoje zadanie bo nagle okazało sie że na punktach gaśnica i apteczka są niezbędne a pracownikowi potrzebna jest przerwa.
  • gość 2017.12.07 [11:28]
    JAK CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM? JAK CZYTAĆ, BY ROZUMIEĆ?
    Aby przeczytać tekst z pełnym zrozumieniem trzeba uzmysłowić sobie, że czytanie ze zrozumieniem składa się tak naprawdę z trzech podstawowych etapów: wstępne rozpoznanie całości, czytanie właściwe, synteza zdobytej wiedzy. Każdy z tych etapów jest bardzo istotny dla zrozumienia czytanego tekstu. Jeśli nauczysz się tej procedury i będziesz ją zawsze stosował czytanie ze zrozumieniem będzie dla Ciebie naprawdę proste.
  • gość 2017.12.07 [11:29]
    Jak można wykorzystać powyższą wiedzę?
    To proste! Ćwicz na trudnych tekstach. Tylko, gdy wybierasz do ćwiczeń trudne teksty, nauczysz się je rozumieć. Nigdy nie ćwicz na łatwiejszych. No, chyba, że chcesz podbudować się wynikami lub dopiero zaczynasz. Nie przejmuj sie tym, że na początku jest trudno i niewiele rozumiesz, kiedy czytasz.
  • gość 2017.12.07 [11:31]
    KIEDY CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM JEST NAJTRUDNIEJSZE?
    Czytając trudniej zrozumieć tekst, gdy działają czynniki obiektywne, czyli gdy:
    - jego tematyka jest ci kompletnie obca
    oraz subiektywne:
    - masz negatywne nastawienie
    - działasz pod wpływem silnych emocji
    Jak można wykorzystać powyższą wiedzę?
    Kiedy uświadomisz sobie jakie ograniczenia tkwiące w Tobie utrudniają Ci zrozumienie czytanego tekstu, możesz nad nimi zapanować.
  • gość 2017.12.07 [12:04]
    Trenerzy to osoby wybrane przez centrale? Bo jak na punkt przychdzi nowa dziewczyna to szkoli ja pracownica ktora juz na punkcie. Mam rozumuec, ze ta dziewczyna powinna dostac premie?
  • gość 2017.12.07 [12:07]
    pytaj Asystent albo Menago
  • Święta Weronika 2017.12.07 [13:03]
    Ja dochodzę niestety do smutnych wniosków:
    --premia na brak L4- żenująca
    -premia od menagera- enigmatyczna a jeśli już menager w jakiś sposób poinformuje o motywach które go ( ją ) skłoniły do przyznania tej premii - widzimy, że jej zakres obejmuje również "pola premiowane innymi rodzajami gratyfikacji"smutas.gif Brak L4, bardzo dobrze zdany test, dobre wyniki punktu ( obrót, ilość kuponów)
    -premia z programu..- po podsumowaniu naprawdę własnych osiagnieć- brak spóżnień, dobry test, założone konta- jesteśmy wrzucani do bębna który i tak ocenia WYNIK kuponów. (a to przecież mają oceniać inne premie, np rankingowe)
    - premie za rankingi. W żaden sposób nie oceniają pracy poszczególnych pracowników..
    Nie lepiej byłoby dać -
    - premia stazowa
    -premia za test
    -premia za brak l4
    i uznaniowa za wyniki punktu ???
    i BONY na Święta bo ten brak dodatkowej gratyfikacji naprawdę w tym okresie bardzo boli..
  • gość 2017.12.07 [14:23]
    Masz rację koleżanko. Żenująca jest premia za brak L4. A jeszcze bardziej żenujące jest to, że po 7czy 10 latach pracy, zarabia się wciąż tylko parę groszy więcej niż najniższa krajowa. I można o nas mówić, że jesteśmy sfrustrowane, bo tak rzeczywiście jest. Dbamy o punkt, jak o swój dom: żeby było czysto, miła atmosfera, jak najwięcej klientów itd. Tylko przykre jest to, że wciąż zarobki mamy tak małe. I wiele z nas pewnie ma przez to takie podejście, że po co się starać. Odbębnić swoje i tyle, bo przecież nikt i tak tego nie docenia. Premią dwa razy do roku po 100 zł rachunków nie opłacimy. Owszem widać już poprawę, że coś się zmienia powoli na lepsze. Ale za te wszystkie lata, kiedy nie było nic, to chyba trochę mało....
  • gość 2017.12.08 [10:48]
    Ok 400 punktów w Polsce gdzie średnio 3 pracowników na jednym. Wychodzi 1200 pracowników. Podobno dali 1,2 miliona na premie. Wychodzi 1000 zł na głowę. Z tego może dostałam 100 zł a część dziewczyn pewnie nic. Czy naprawdę tak trudno dać premie uczciwie wszystkim i to w najbardziej newralgicznych czasie jakim są święta? Może część dziewczyn traktuje STS jako przejście z jednej pracy do drugiej, ale zdecydowana większość szanuje swoją pracę i chciałaby być doceniona!!!!!
  • gość 2017.12.08 [11:35]
    Jeszcze wieksze premie niz w zeszlym roku... sa tak duze ze wzrok tego nie obejmuje.
    Wyplata na koncie jest, jakiejkolwiek premii brak... Bardzo Wesolych Swiat usmiech.gif
  • gość 2017.12.08 [14:37]
    A może czymś nas zaskoczą w 2018 roku?... Czekajmy do pierwszej wypłaty.
    Może Święta też będą wesołe i jeszcze wcześniej nas czymś zaskoczą?
    Więcej pozytywnego nastawienia usmiech.gif
  • gość 2017.12.08 [14:39]
    Dwa czy trzy lata temu nikt nie wiedział co to premia i jakoś nikt nie narzekał. Teraz mamy różne premie i afera, że za małe podwyżki.
    Ja dostałam a ta co pisze ciągle, że nie, to jakiś tłumok chyba.
  • gość 2017.12.08 [14:46]
    Moze o premiach nikt nie slyszal ale wszyscy na swieta 300 zl dostali! A teraz tez jest gros osob ktore o premiach slyszaly i czytaly ale nigdy ich na swoich kontach nie widzialy TŁUMOKU
  • gość 2017.12.08 [15:26]
    Premia swiateczna powina byc z wyplata czy oddzielnym przelewem?
  • gość 2017.12.08 [17:53]
    a od kiedy my mamy premię Świateczną ? ;>
  • gość 2017.12.08 [20:11]
    Hahahaha no właśnie.
    Ale spoko skoro pan MW zapewnia nas i UWIARYGODNIA nam że premie są to na pewno są. Gdzieś tam ktoś tam je dostaje smiech.gif
    Wierzmy więc w nie może i nam się przytrafi jakaś smiech.gif
    Wiara czyni cuda!
  • gość 2017.12.11 [14:53]
    Nie macie wrażenia, że Pan M.W albo ktoś namiętnie czyta to forum dlatego został napisany mail o premiach widmo ?
  • gość 2017.12.11 [15:45]
    Premie widmo
  • gość 2017.12.11 [15:59]
    Mam prośbę oczko.gif
    Robił ktoś już TEST ?
    Nurtuje mnie, żeby nie powiedzieć inaczej ...
    W jaki sposób obliczamy wygraną na kuponie maxikombi .
    W Intranecie jest nawet Ilustracja .
    Za to nijak się to ma do możliwych odpowiedzi jakie dają nam w tej edycji testu.
    Zastanawiam się od ..lat .. czemu nam tak utrudniają..E maile piszą jak dla przedszkolaków , ale podróż przez INTRANET już wyższa szkoła jazdy usmiech.gif
    Ps. Jeszcze jedno spostrzeżenie. Dzisiejszy e mail ;
    zmiany (..)
    Nie zabrakło Wam jednego prostego, jak krowie na rowie sformułowania :"Od tej pory można zakładać konta cudzoziemcom w puntach "?????.
    Nie ma. Za to pewnie wkrótce przyjedzie pół tuzina mejli objaśniających jak interpretować ten pierwszy usmiech.gif
  • gość 2017.12.11 [16:30]
    Maxikombi to mnozy sie kyrsy trafionych meczy razy stawka i razy 0.88. Chyba ze cos pominelam
  • gość 2017.12.11 [16:31]
    A jakie sa odp w tescie nie mam pojecia
  • gość 2017.12.11 [16:42]
    do : 18.30
    Taka propozycja odpowiedzi była w teście, ale byłam przekonana ze 0.88 to do bezpiecznego jest. Jeśli mi jeszcze napiszesz gdzie dokładnie w Intarnecie (lub w gwiazdach) jest to słownie napisane to będę bardzo wdzięczna.
    W tematycznym zagadnieniu w Intracecie "sposób obliczania wygranej Maxikombi " są dwa przykłady jak się liczy ..ale ani słowa o podatku i mnożeniu, raczej uwzględniają ze pozycje potem trzeba dodac ..
  • gość 2017.12.11 [17:10]
    0.88 masz wszedzie w kazdym obliczaniu wygranej. Tj podatek. Informacja jak oblicAc wygrane jest w regulaminie ale nie pamietam czy klubu sts czy tym ogolnym. Ale chyba klubu. Sprawdz sobie. Jao obliczasz z kuponu ako tez masz kurs razy stawka razy0.88
  • gość 2017.12.12 [09:34]
    Co roku o tej porze dostajemy takiego emaila z podsumowaniem. Czy ktoś czyta czy nie, nie ma znaczenia.
  • gość 2017.12.12 [09:36]
    do 2017.12.08 [14:46]
    300 zł dla około 1000 osób to 300 000 zł a z tego co pisze Pan MW premie były w wysokości ponad 1 mln czyli 3-4 razy więcej. Kto tu jest tłumokiem i nie potrafi liczyć? Jak Ty na kasie dajesz rady? Może nie dostałaś bo MAnago Cię nie lubi i tyle.
  • gość 2017.12.12 [11:11]
    A przepraszam bardzo, w jakich to firmach premia uwarunkowana jest sympatią managera? Pracownik nie jest od "lubienia" tylko od rzetelnego i sumiennego wykonywania swoich obowiązków.
    Problem polega na tym, że tak naprawdę nie wiemy za co przyznawane są poszczególne premie.
  • gość 2017.12.12 [13:02]
    Oczywiście, że premie nie są za to czy się kogoś lubi czy nie. To było pytanie retoryczne. Jest wiele powodów za które można ją otrzymać, więc skoro się jej nie ma ... to miało dać do myślenia, że coś nie tak z wykonywaniem obowiązków skoro wiadomo, że to nie za sympatię lub jej brak...
  • gość 2017.12.12 [13:11]
    Co w premiach nie jest zrozumiałe?
    Program Premiowania ma swój regulamin i zasady.
    Premia za l4 jest kwartalna za jego brak.
    Premia uznaniowa jest uznaniowa wg Managera i tutaj nie ma jednoznacznych zasad ich przyznawania - tylko tutaj.
    Premie za sprzedaż biletów są za sprzedaż biletów a premie za sprzedaż napojów są za sprzedaż napojów.
    Chyba nie trzeba być po Oxfordzie aby to zrozumieć i wiedzieć?
    Słyszałam, że będą też premie roczne dla kilkuset osób. Poczekajmy, zobaczymy co tam jeszcze kombinują.
    Ja tylko nie lubię jak któraś z was/nas pisze głupoty i podjudza inne.
  • gość 2017.12.12 [13:35]
    Być może brak ukończonych studiów na prestiżowej uczelni jest temu winien, ale niestety nie zauważyłam żadnego pytania retorycznego a jedynie stwierdzenie iż brak premi być może wynika z braku sympatii u managera.
    Premie w tej firmie są marne a kryteria przyznawania premii uznaniowych i kwartalnych pozostają głęboką tajemnicą.
    Jak jest każdy widzi, nie trzeba nikogo podjudzać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...