Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a taka tam pytająca

Praca to dla mnie.... - dokoncz zdanie

Polecane posty

Gość a taka tam pytająca

czesc, ja pierwsza praca to dla mnie godność człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca to dla mnie
praca to dla mnie kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zło konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam pytająca
dopra :D dawać jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Ostateczne rozwiązanie, jeśli grozi śmierć głodowa. Już pisasłem na swoim topiku, który tak apropoś został skasowany przez niektóre "życzliwe" osoby, że istnieje 4 legalne sposoby zarabiania: 1. Praca 2. Samozatrudnienie 3. Biznes 4. Inwestowanie Nie ma wątpliwości, że atrakcyjność sposobu zdobywania środków do życia wzrasta wraz ze wzrostem liczby porządkowej na tej liście. A więc, praca jest najmniej atrakcyjną opcją zarobkową w nasze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem że
praca to dla mnie coś, czego jeszcze nigdy nie robiłem i boję się jak cholera :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje bo musi
konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... spełnianie się, kształcenie, poznawanie swoich mozliwości. Ja wybieram zawsze pracę, w której mogę decydować, dokształcać się, a to w moim zawodzie jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczka uśmiechnięta
udręka i męka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście
praca to dla mnie... gwarancja, że nie spotkam na swojej drodze upierdliwego OpenVoIP, który wpierdala się wszędzie nieproszony i jest natrętny jak urząd podatkowy, oraz nie przyjmuje do wiadomości, że jego sposób na życie nie jest jedynym słusznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...na szczęście
ale przecież on wszystko wiedział najlepiej,a ty do niego w taki sposób?jak ci nie wstyd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyram po 12 h dziennie
żeby się dorobić i wcale mnie nie ciągnie do USA , w Polsce kasa leży na ulicy , wystarczy tylko chcieć się schylić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Nigdy nie powiedziałem, ze WIEM WSZYSTKO. Ale na pewnych sprawach znam się bardzo dobrze. I wiem, że kurczowe trzymanie się pracy na etacie jest drogą donikąd. Mój sposób na życie nie jest jedyny słuszny, ale jest jedyny dla wielu tu obecnych, jeśli chcą poprawić swoje sprawy z pieniędzmi. Dlaczego na Boga nie dajecie sobie żadnej szansy???!!! Czy naprawdę praca dla obcego wujka za marne grosze jest szczytem waszych marzeń? Proponuję wam wolność i pieniądze, a wy tylko wyzywacie mnie od najgorszych. Czy tak wygląda prawdziwa polska dusza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
- jakis cel i rozrywka tych wszystkich nudnych dni. Niekiedy jej nienawidze ale z drugiej strony niestety ale uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście
Drogi OpenVoIP: Jest taki facet - nazywa się Jezus Chrystus. Tak sobie załatwił "na górze", że ma monopol na zbawienie świata i ludzi. Nie próbuj mu podbierać klientów, bo i tak nic z tego. Owszem, po części podzielam Twoje poglądy (zdziwiony?). Czy jednak naprawdę nie dociera do Ciebie, że jest Cię irytująco dużo - włazisz na wszystkie topiki, powtarzasz w kółko swoją mantrę. Nie każdemu odpowiada Twój sposób na życie. Nie rozumiesz tego? Może niektórzy ludzie są urodzonymi niewolnikami (w Twoim rozumieniu)? Naprawdę nie da się nikogo uszczęśliwić na siłę - i niech to raz wreszcie do Ciebie dotrze. No chyba że próbujesz zrobić interes, stosując proste techniki wpływu. Przepraszam, że w poprzednim poście użyłem brzydkiego wyrazu odnosząc się do Twojej osoby. To było nieeleganckie i niepotrzebne. Uwierz proszę, że wystarczy założyć jeden albo dwa topiki na jakiś temat. Kto zechce - będzie tam obecny. Kto nie zechce - nie zechce Cię również widzieć z Twoją "misją" na innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lempa siemek
czasem udreka, a czasem przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×