Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Empiku opinie.

Polecane posty

Gość gość

Widzę, że stary temat po tylu latach usunięty, centrala widać bardzo zajęta i śledzi kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie przez te ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo myślę ledwo ankietę wprowadzili to dziwnym trafem kafeteria zlikwidowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia_hR
Ja pracowałam w empiku i bardzo sobie chwalę (mam porównanie z ze sklepem odzieżowym) i zachęcam wszystkie młode dziewczyny d pracy bo zdecydowanie kobiety za mało w PL pracują: http://www.mauroda.pl/praca-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą się wybielić? Głupio im, że nawet w takiej Biedronce czy Lidlu pracownik ma lepsze warunki pracy niż w takim "kulturalnym" empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba założyć nowa stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy bezimienny gość
Popieram, za dużo się w Empiku dzieje dziwnych rzeczy a o tym trzeba mieć gdzie pogadać, szczególnie jak się pracuje w różnych miejscach i w dziwnych godzinach :) W sumie ciekawe jak to zrobili, że nasz temat zniknął z powierzchni Internetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo coraz trudniej znaleźć nowych pracowników. Mało chętnych jest, jak już sobie przeczytają co to za obóz to rezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna firma nieszanująca obecnych, jak i byłych pracowników. Od miesiąca próbuję doprosić się o duplikat świadectwa pracy, nie pracuję od kilku lat. Tam chyba nie ma nikogo kto by się tym zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy wyniki ankiety? Chyba nie ludza sie , ze pracownicy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co ma dość
doprawdy! niemożliwym by sądzić iż władność korpo empiku potrafi zamknąć kafe-wątek, ale tak to niestety wygląda, wstydź się SRempiku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musieli poczytać, że większość pracowników nie jest zadowolona ze swojego miejsca pracy, dlatego aby udowodnić, że się mylą to postanowili kupić sobie tytuł "najlepszy pracodawca" (ale widać, nie chcieli dać za dużo, więc dali im 18 miejsce). Oraz nagłe masowe publikowanie wywiadów - bełkotów z pracownikami, którzy awansowali do centrali, bo mieli już tam kolegów. Kogo oni chcą oszukiwać? A będą przeprowadzać wywiad z tą pracownicą, która pracuje 40 lat jako doradca klienta? (jeszcze się tym szczycą w "ciekawostkach"). Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze szukaja ambasadorow empiku, zeby na uczelniach zajmowali sie rozglaszaniem wsrod studentow jak super miejscem do pracy jest Empik. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Empiku ok.1 roku.Nie polecam.Jedynie jako poczekalnię przed znalezieniem normalnej pracy.Praca w ciągłym stresie-do zrobienia 10 zadań naraz,do kasy strach podejść jak wołają,bo tam trzeba wciskać klientom promocje i karty,co jest rozliczane w stosunku do paragonów-jeśli nie wyrobisz progu(co jakiś czas podwyższanego)to rozmowa z kierownikiem,dyrektorem albo przysyłają na kark trenera.Absurdy korpo na każdym kroku-tylu podpisów,kontroli toreb i szafek,to nigdzie nie miałem.To po co te kamery?Kultury tam żadnej,tylko wycisk i mobbing.Wiele jeszcze by mowić.Paradoksem jest to,że przy takiej presji i nawale zadań KLIENT PRACOWNIKOWI PRZESZKADZA i najlepiej,żeby pracownikowi nie wchodził w drogę.Nikt tam na klienta nie czeka,tylko przed nim ucieka,bo trzeba rozliczyć się z zadań.Nadmiar obowiązków,za mało pracowników(pracę wykonają ci,którzy są,a ze na czworakach i na rzęsach,to nic).Państwo podwyższyło jakiś czas pensje minimalne,to empik obniżył i tak opłakane premie.Obóz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w empiku to tragedia, gorszego bagna to już nie ma.Nie polecam tego obozu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrom obowiazkow za zalosnie marne pieniadze. To jest Empik. I nie ma znaczenia ile masz doswiadczenia bo wszyscy zarabiaja tyle samo - najnizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo ciekawy kiedy wreszcie oglosza wyniki czerwcowej ankiety dotyczacej tej chorej firmy jakos milcza czyzby wyniki byly az tak tragiczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to zastanawia, wpierw promowali się kolejnymi durnymi filmikami, że wchodzi wielka zmiana, potem wszędzie widziałem naklejki dotyczące tej ankiety i...koniec. Jest już październik i ani słychu. Najwyżej znów dostali za dużo pieniędzy, więc postanowili opłacić osoby odpowiedzialne za kręcenie promującego filmu, grafika za skradzenie obrazków i zrobienie naklejek z nieśmiesznymi hasłami oraz zewnętrzną firmę, która zrobiła tą ankietę. Ale pracownikom to po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie najgorsze w tej firmie jest to że wymagają ogromnej wiedzy branżowej stawiają na klienta przy tym są braki personalne ogrom obowiązków za najniższą krajową. Gdzie tu logika? Nie dbają o pracowników z dłuższym stażem by dać im jakąkolwiek satysfakcję z pracy a co chwilę są nowi ludzie których trzeba doszkalać a najgorsze jak trafią na Tajemniczego bo już jest po premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile premia wynosi, 50 zł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my mamy nieco więcej dla 50 zl to żal się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porywach jak masz caly etat jak nie to proporcjonalnie mniej przynajmniej w naszym salonie partnerskim warto sie starac wiadomo...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież często nawet pracownicy z wieloletnim stażem uzyskają słabą ocenę od TK. Nie sposób wszystkich obsłużyć idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityka tej firmy jest naprawdę żałosna. Jeden człowiek powinien na raz: stać na kasie, pilnować czy ktoś nie kradnie, wykładać towar, robić zwrot, dbać o porządek i oczywiście przede wszystkim mówić każdemu "dzień dobry" i natychmiast oferować swoją pomoc. Potem zdziwienie dyrekcji salonu lub innego mózgu z góry, który patrzy jedynie na cyferki w Excelu "taki bałagan, a liczby nie pokazują tego, żebyście mieli dużo pracy!" Mam szczerą nadzieje, że w końcu uda mi się znaleźć nową pracę, zaraz zaczyna się okres świąteczny i nie chcę się męczyć już tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę nikogo urazić, ale trzeba mieć nie.do.*****.nie jakieś, żeby siedzieć w empiku. Ile razy będziecie p**********.c jak wam tam źle? Ja po dwóch latach poszedłem stamtąd i znajomi, którzy tam nadal pracują to jacyś strasznie sfrustrowani i smutni ludzie ciągle gadają jak im źle, ale nadal tam robią. Współczuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po jakiego wałka sie interesujesz empikiem i tu wlazisz szpiegowac jakby Cie tak nie interesowalo to bys tu nie zagladal-a. widac ze tesknisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oglosili wyniki ankiety . jak mozna bylo sie spodziewac wszyscy pracownicy sa zadowoleni .Normalna propaganda PRL-u. Jak mozna byc zadowolonym z najnizszej krajowej,?zadnego socjalu ,brak premii. bo progi tak podwyzszone ze nie ma szansy wyrobic .oszukiwanie ludzi w empikach franczyznowych bo w regularnych jest troche lepsza sytuacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca empik Skoro poprzedni wątek został usunięty to wpisujcie w poście praca empik i dalej swoje. Jak będzie tego dostatecznie dużo, to wątek znowu będzie wysoko w wynikach googla. Poprzedni jakoś miał trzecie miejsce z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałem i żałuję
empik praca opinie. Witam, miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie i powiem, że zdecydowanie nie warto. Zmarnowałem tam 4 lata swojego życia. Wyszukuję tego typu fora, żeby przestrzec ludzi przed tą firmą. Wydawało mi się, że empik nie jest taki zły. Z perspektywy czasu widzę jak bardzo się myliłem. Bez problemu można znaleźć pracę lepiej płatną w lepszych warunkach, jeśli nie wierzycie składajcie CV do innych firm to zobaczycie ile odpowiedzi dostaniecie. Największa różnica to pensja: wyobraźcie sobie, że zarabiacie samej podstawy 500 zł więcej (3000zł brutto to chyba teraz standard w normalniejszych firmach) W empiku tyle nie ma nawet z wszystkimi premiami. U mnie w pracy propozycje zmian są premiowane! A w empiku? Zgłaszasz, że coś nie jest tak jak być powinno to dowiadujesz się, że tak być musi jeśli w ogóle coś się dostaniesz w odpowiedzi. Zdecydowanie nie warto. Minusy tej pracy: - kiepska wypłata - umbrellowy terror - czujesz się jak nic niewarty śmieć a wszyscy wyżej postawieni robią wszystko, żeby ci to uświadomić - kiepska wypłata - umbrella - milion pilnych rzeczy do zrobienia na wczoraj - nikt nie pomyśli, żeby kasjerom załatwić krzesła bo przecież to nic, że stoisz 8h - żenująca wypłata - umbrella - wyszukiwanie towaru do zwrotu, żeby a tydzień przyjąć to samo w dostawie. Ktoś może mówić, że przecież możesz wypożyczać książki. Zarobisz trochę więcej to sobie je kupisz. Fajni ludzie? A w innych firmach nie ma fajnych ludzi? Luźny grafik - chyba wszędzie gdzie się pracuje cały tydzień można mieć luźny grafik. Ludzie, błagam Was, miejcie do siebie szacunek i chociaż spróbujcie. Jak się nie uda empik przyjmie Was z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca empik Ja szczerze mówiąc z całego serca życzę każdemu komu uda się uwolnić od tej firmy, to żeby już nigdy do niej nie wrócił. Sam właśnie po tak długim okresie pracy odchodzę by spróbować coś innego. W każdym razie słuchy mnie naszły, że pod koniec roku mają znów niby dać podwyżkę pracownikom. Jak to się znów skończy? Dadzą 10 złotych więcej, ale za to podwyższą plan z 7 do 10%? Czy pewnie tylko na obiecywaniu się jedynie skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×