Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana_pracą_ja

Praca w Go Sport atmosfera, płaca, warunki itp

Polecane posty

Gość zainteresowana_pracą_ja

no właśnie jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem jak bardzo ma mi zależeć, pracował ktoś albo ogólnie się orientuje? Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_pracą_ja
może jednak ktoś ma coś do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalinaa
Sama jestem ciekawa bo jutro tez ide na rozmowe kwalifikacyjna i komoletnie neiwiem jak sie przygotowac:( jakie tam sa zarobki dla poczatkujacego sprzedawcy??sa jakies szkolenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak_w_go
Witam! Czy ta rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest przez pracowników sklepu, czy osobę odpowiedzialną za rekrutację? Czy są jakieś szkolenia? Trzeba znać się na kilku dyscyplinach, czy może jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nikt nie pracuje w Go-sport? Też interesuje mnie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkooska
Pracowałam w Go w duzym miescie. Praca w porzadku ale dla ludzi komunikatywnych i energicznych, kładą tam baardzo duzy nacisk na sprzedaz ( badanie tajemniczego klienta od którego tez jest premia) Płace nie najgorsze. Na cały etat w zaleznosci od umiejetnosci sprzedawcy i doświadczenia od 1500-2200 brutto przynajmniej w moim sklepie + premie do kilkuset zł w zaleznosci od miesiecznych obrotów, do tego fundusz socjalny a co za tym idzie dodatki swiateczne no i znizki pracownicze. Na pewno duzym plusem jest to że obracasz sie w towarzystwie młodych ludzi z pasja i masz szanse na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile teraz daja na poczatek
Jakie płace teraz są na początek na stanowisku sprzedawcy. Czy premie są indywidualne czy liczone od obrotu sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_ldz
Od obrotu sklepu jedna premia... Od marzy sklepu druga premia... Trzecia jesli zbada cie w danym miesiacu "tajemniczy klient"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
wsztystko zalezy na jakim etacie jesteś na 3/4 etatu sprzedawca/kasjer dostaje 1200zł netto, ogolnie praca fajna, tylko trzeba miec cierpliwośc do ludzi bo bywaja wkurzajacy i to bardzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja:)
a w którym miescie w GO pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elda
A czy ktos moze pracował jako dekorator w Go sport ?? albo ma zanjomych na takim stanowisku w tym sklepie?? jestem umówiona na rozmowe i jestem ciekawa czy warto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
Ja pracuje w jednym z Go sportów w Poznaniu. dyrektor chyba gdzies ok 4tys zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaliiinaaa
Mógłby ktoś jeszcze powiedzieć coś o tej firmie? Jakie są Wasze ogólne wrażenia? Czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaliiinaaa
Nikt nic nie wie więcej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
gorąco odradzam pracę w go sporcie. cisna na kazdym kroku,nawet do lazienki nie chca wypuszczac[na to jest przerwa],kaza chodzic w tych nedznych koszulkach z poliestru,podczas gdy szaleje upal na dworze[w moim go sporcie klimy nie ma],dodatkowo nie masz prawa siedziec,ani kucac,nieraz po 12h stoisz na nogach. dodaj do tego zabudowane buty. a dyrektorka chodzi w bawelnianej bluzeczce i klapeczkach,wciskajac nocki po 4 z rzedu i zakazujac brac urlopow na zadanie bo inaczej zwolni. praca swietna,ale tylko dla pasjonatow...sprzedazy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
jeszcze dodam ze premia to cud nad cudami,bo sie ja dostaje kiedy miesieczny obrot wynosi 105% obrotu planowanego,czyli moze ze 2x na rok i to tylko zima,kiedy sie dobrze sprzedaja takie rzeczy jak narty,lyzwy,kurtki itd. slowem-oboz pracy albo kolchoz. juz lepsza atmosfera panuje w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierzka
jeżeli sugerujesz, że w upalny dzień lepiej w bawełnie niż w poliestrowej koszulce to znaczy, że praca w go sport rzeczywiście nic Cię nie nauczyła... Praca dla lubiących kontakt z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go. :)
Co do koszulek to sie zgodzę sa straszne!!!! nie mozna w nich wytrzymac, wogole nie oddychaja a klima dziala jakby chciala a nie mogla-nawet klienci sie czasem skarżą :( Natomiast co do reszty sie nie zgodze. Wydaje mi sie,ze bardzo duzo zalezy od dyrektora danego GO. u nas jesli chodzi o relacje z przelozonymi to sa luzne(do tego stopnia,ze z dyrektorem jest sie na Ty;) ) wiadomo,ze jesli sie ktos opierdziela to trzeba go troche postawic do pionu,ale jesli kazdy robi to co do niego nalezy to jest luzno,zadnej presji. Jesli chodzi o toalete to chodzic mozemy ile chcemy i kiedy chcemy(wiadomo,ze nikt nie biega siku co 5 min.-zeby ktos zle nie zrozumial mojej wypowiedzi) Jeszcze nigdy nikt nie zwrocil uwagi u nas sprzedawcy,ze za czesto chodzi czy cos w tym stylu. Odnosnie kucania,siadania..hmm nie bardzo wiem kiedy i gdzie chcielibyscie siadac? po pierwsze caly czas jest co robic wiec raczej sie nawet o tym nie mysli a po drugie to jeszcze nie widzialam w zadnym sklepie,zeby pracownik(procz biura oczywiscie :) ) siedzial sobie gdzies na lawce...Ja Go Sport polecam ze wzgledu na bardzo mila atmosfere,przemila ekipe, ale odradzam ze wzgledu na niziutkie zarobki ;/ jesli sie tam juz zatrudni to ciezko odejsc ze wzgledu na atmosfere ale tez ciezko zostac ze wzgledu na niskie wynagrodzenie:( co do premii tez sie zgodze-moze 2/3 gora 4 razy(ale to juz max) do roku. To odnosnie mojego Go:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go. :)
a dodam,ze ja pracuje na 3/4 etatu i jestem po 6 godz w pracy. Jak ewentualnie chcę mieć wiecej dni wolnego to robie sobie 8. Z grafikiem jak sie ma zgranych ludzi na dziale tez nie ma wiekszych problemow. Ludzie pracujacy na calym etacie pracuja po 8 godz. nikt u nas nie pracuje 12.. wiec tak jak mowie wszystko zalezy od danego sklepu bo tak naprawde tworza go ludzie a nie sama nazwa.. w kazdym Go sporcie jest inaczej. ciagle jednak podkreslam, ze niskie wynagrodzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go. :)
ELDA , jesli chodzi o merchandisera to u nas w sklepie awansowala dziewczyna z tekstylia,ktora miala eksperta( jak w wiekszosci sklepow) i wydaje mi sie,ze jest zadowolona:) to praca raczej dla indywidualisty i osoby bardzo kreatywnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
w moim też awansowała tekstylianka expertka. lubi swoją pracę, ale parę dni temu złożyła wymówienie właśnie przez wzgląd na atmosferę, a właściwie jej brak...wiele osób się zwolniło. niektórzy pewnie się domyślają,o któym go sporcie piszę,bo tylko w jednym zwalaniają się masowo pracownicy,a nawet kierownicy...i nie idzie o zarobki. ;) pozdrawiam spełnionych zawodowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
KIERZKA, popracuj sobie w tej poliestrowej koszulce w 35stopniowym upale w miejscu bez klimy i dopiero wtedy wydawaj werdykt,czego mnie praca w GO nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go:)
ajaa może powiedz chociaz czy Twoj go sport jest na slasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka Go:)
No to widze że z klimą jak był problem tak i jest. Jak czytam że praca w Go to kołchoz haha dobre, ale to znaczy że faktycznie ktoś nie trafił jeszcze źle. Ja spędziłam w Go ponad 5 lat, cudny czas,kupa znajomych, odeszłam wyłącznie z dwóch powodów, niestety zmienił się nam dyrektor podam tylko inicjały może ktoś zgadnie K.S. to dzięki niemu odeszłam bo się nie polubiliśmy (ponoc za bardzo broniłam swojej ekipy) no i brak możliwości dalszego rozwoju chodzi tu o stanowisko dyrektora. Zaczynałam od kasjerki za niecałe 700 zł a skończyłam na kierowniku który nawet nieźle zarabia jak na warunki nasze obecne:) Prawda że niskie są zarobki na stanowisku sprzedawcy, ale to świetna praca dla ludzi młodych dopiero zaczynających kariere, dla ludzi z pasją sportową:) Pewnie co sklep to obyczaj, ale większości jest ok i na pewno nikt nie jest rozliczany za chodzenie na siusiu:D Nawet postać Regionalnego i Michaela wspominam bardzo miło:) A koszulki fakt te pierwsze niebiesko zielone były o niebo lepsze:D P.s. Pytanko a gdzie niby tak wszyscy się zwalniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrut
hej :) mam pytanko do osób, które pracują już w go sport. czy wymagaja tam podpisania oświadczenia o niekaralności ? z óry dzieki za odpowiedź. jeżeli tak to kiedy sie podpisuje, ze nie jest sie osoba karana?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo sport
Pracuje w go-sport już 4 rok, zaczynałam od stanowiska sprzedawcy a od ponad dwóch lat jestem kierownikiem działu . Mam świetnego dyrektora, zgraną ekipę, nie najgorsze zarobki ( każdego roku parę groszy podwyżki ) i jak na razie nie planuje zmieniać pracodawcy..Ile go-sportow tyle różnych opinii i historii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go go :)
u mnie co do atmosfery to zaczyna się robić nieciekawie.. Już nie to samo co kiedyś.. szukam ciągle pracy. co do karalności to z tego co pamiętam nie wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas191
Pracuje w tej firmie ponad rok i jestem zadowolony, rzeczywiście mógłbym więcej zarabiać, ale na dobrą pensje trzeba sobie zapracować a ja poczekam. Nikt teraz 19 letniemu gówniarzowi bez doświadczenia nie da 'dwa na rękę'. Ktoś napisał wcześniej że w tesco jest lepiej, haha chyba jaja sobie robi, wiem co piszę bo mam i z tamtąd doświadczenia. Jeżeli ktoś został wychuchany i wypieszczony przez mamusię a tu nagle karzą mu pracować to niech się lepiej zastanowi co chce w życiu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex z sentmentem
Witam. Pracowalem w gosporcie rok czasu, jako kierownik dzialu. Po tej firmie pracowalem w kilku innych sklepach sportowych jako ich kierownik. W go, jest jak w bajce, oczywiscie wszystko zalezy od ekipy, włączając w to dyrektora, kierowników i całą reszte. U mnie byłaświetna ekipa, która po moim odejściu ponoć sie lekko posypała (nie przez moje odejście :)) Gorąco polecam, elastyczny czas pracy, sprzedawcy jeśli mają troche oleju w głowie i chęci do pracy, mają jak u pana boga za piecem. Zarobki oczywiście bardzo średnie, ale ciężko wymagać od takiej pracy. Możliwości awansu wielkie, od sprzedawcy do dyrektora oczywiście możliwe. Z perspektywy czasu bardzo pozytywnie oceniam tą firmę. Uciekłem bo byłem poprostu za stary jak na taka młodą ekipe :). Pozdrawiam obecnych i ex, go sportowcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex z sentmentem
Witam. Pracowałem w Go, rok i gorąco polecam ich jako pracodawcow. MIalem okazje pracowac w kilku innych firmach i moge powiedziec ze w Go pracowalo mi sie najlepiej. Oczywiscie klimat i zarobki uzaleznione sa od sklepu, dyrektora kierowników i reszty ekipy. Ja byłem kierownikiem działu i naprawde pełen szacunek dla wszystkich. Zarobki zeczywiscie male, ale trudno wymagac od firmy zeby na dzien dobry sprzedawcy placil jakies konkretne pieniadze. Ale na pieniadze mozna zapracowac. Legenda o awansie od sprzedawcy do dyrektora sa jest jak najbardziej prawdziwa. Ja osobiscie dbalem o pracownikow, grafiki mieli ustawiane pod siebie, a kazde wypowiedzenie bylo dla mnie zawodem. Mysle ze dla studenta, albo jakiejs ogarnietej, pracwitej i wytrwalej osoby to jest super praca z mozliwoscia szybkiego awansu. Pozdrawiam wszystkich ex i obecnych gosportowcow :) ps. Ja sie urwalem bo bylem poprostu za stary, starszy nawet od dyrektora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×