Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzianka

praca w innym mieście

Polecane posty

Hej doradźcie czy opłaci mi się taka kampania, jeśli będę pracowała w mieście A podczas gdy oboje z mężem pracujemy w mieście B i tam też mieszkamy - tzn. wyglądałoby to tak że będziemy osobno... raczej przez większość czasu (do czasu aż on znajdzie pracę w mieście B - choć czasem nie wiem czy on chce zmieniać pracę i miasto) chciałabym zarabiać więcej ale w moim rodzinnym mieście B nie widzę na to perspektyw, narazie tu pracuję ale... chyba chcę zmienic pracę ( i lokalizację może też) Nie mamy dzieci, mieszkamy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma sceptyczne zdanie na ten temat, ja odpowiadam tylko na poważne oferty pracy tak aby nie stracić za dużo na samych rozmowach kwalifikacyjnych Jednak ważne byłoby dla mnie poparcie męża a którego to poparcia w tej kwestii chyba nie mam Sama już nie wiem... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zmiana miasta zamieszkania teraz zdecydowanie popłaca, bo w wielu miejscach można naprawdę dostać etat na bardzo dobrych warunkach, popatrzcie po jednym ze znanych portali - https://www.gowork.pl/praca/katowice;l Prawda jest taka, że od wielu lat nie mieliśmy w Polsce tak dobrych warunków do zmiany zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×