Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zzz

praca w marketingu internetowym

Polecane posty

Chciałabym sobie dorobić do pensji. Czy ktoś próbował w marketingu internetowym. Z jednej strony chciałabym spróbować, a z drugiej strony mam wątpliwości, czy to nie jest nabijanie człowieka w butelkę. Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się ktoś odezwie. Może ktoś miał p. Katarzyną Filarską kontakt w sprawie takiej pracy? Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Jak i Ty jestem emerytką, zarabiam w marketingu sieciowym. nie jest to marketing internetowy ale internet daje dużo możliwości: kontakty, prowadzenie konferencji, konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym dokładnie polega Twoja praca i jakie osiągasz zarobki. Poza tym, nie powiedziałam, że jestem emerytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chciałem to zauwazyć że ktoś z Ciebie " zzz" robi emerytkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ZZZ, nieuważnie przeczytałam, już wiem, że jesteś młoda. Moja praca polega na sprzedaże informacji o produktach, branża - zdrowie, profilaktyka zdrowia, osoby zainteresowane spisują kartę zgłoszenia ( to nie jest umowa o pracę, żadnych obowiązków)kupują produkty , każdy sam może zamówić w salonie firmy Żeby dołączyć się do klubu trzeba kupić produkt dla siebie ( co chcesz, cena ok 80 zł) już w pocenie klubowej tz o 30% taniej Zarobki zależą ot obrotów grupy na razie mam 2500 -4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kolego! Dziękuję za propozycję, ale przykro mi - nie skorzystam, jestem za stara zaczynać nowy poważny biznes. Twój biznes jest dla młodych osób. Ja muszę dalej rozwijać swój biznes, zbyt dużo włożyłam sił, energii i czasu, żeby to zastawić, a dwa biznesu to nie pociągnę. Życzę Cię z całego serca sukcesów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborygen
Akuna, nie wierzę, że możesz tyle zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty nie wierzysz a jednak to prawda nikogo na nic nie namawiam, chyba to widać ale jeśli ktoś ma pytania, to odpowiem sama byłam w tragicznej sytuacji, i oszukana byłam, i sama robiłam błędy przez brak doświadczeń dlatego chętnie powiem o tym, co sama wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceve
Aktuba opowiedz - jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceve
" dlatego chętnie powiem o tym, co sama wiem " no właśnie o co chodzi , mówisz że opowiesz a potem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceve
no dzięki za opowieśc :-) faktycznie dużo się dowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania6867
Strona internetowa to połowa sukcesu, druga połowa to pozyskiwanie klientów. Natrafiłam ostatnio na firmę, która zajmuje się e-mail marketingiem. Szukałam czegoś akurat w ten deseń, bo od dłuższego czasu interesowałam się tą formą reklamy. No i mój wybór padł na tę firmę: http://mailsales.pl/wybierz-baze-mailingowa Polecam każdemu sprawdzony i pewny e-mail marketing. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka ma dobre przeczucia, te pseudo marketingi sieciowe to jest nabijanie ludzi w butelkę. Zwykła piramida finansowa, jawne złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamie1993
Ja zarabiam przez neta ;) Jak chcecie coś więcej wiedzieć to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz na dzień , ile groszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamiel1993 zarabia wirtualnie ;) Coś tam zarobił ale jeszcze nie widział tych pieniędzy. I pewnie już nie zobaczy, to wszystko ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing internetowy to zwykła ściema..tak jak wyżej - piramidka finansowa i nic więcej :) Owszem nie mówię, że nie da się zarobić przez neta, mi parę groszy czasem wpada, siedzę w grafice i fotografii, więc są nawet zlecenia, ale to duża branża, trzeba być elastycznym i dobrze się promować (z początku jak nie masz kontaktów robić non-profit niestety żeby dać się poznać..), więc jak masz smykałkę i chęci to śmiało, ale cudów na start nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamie1993
Po pierwsze: pseudonim wskazuje na to że jestem kobietą a nie facetem, ale dzięki. a po drugie - 90 za poleconą osobę. Ale skoro macie takie podejście do sprawy to nie będę dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamie to za je bi scie mówi, że jesteś kobietą. Tak samo jak rocznik 1993. Do szkoły gówniaro! A nie mamić ludzi bajkami :D A co do tych "zarobków", to ok, 90. Ale czego, pewni groszy :) A wypłata jest od 120 zł. To ja dziękuję za taką "pracę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciał wiedzieć, to mam lepsze wykształcenie od Twojego, El ;D Maturę mam, dla Twojej informacji. Sam pewnie podstawówkę ledwo skończyłeś, że taki mądry w piśmie jesteś ;) I zanim coś napiszesz to pomyśl, jak się o kimś wyrażasz jak nie znasz ;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bajeczki już dawno przestałam oglądać, a Ty ciągle z nimi masz kontakt jak widać - ośmieszasz się tylko, chłopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecie tu wszyscy sa w mlm, klikaja w reklamy , próbują naciagnac , tylko nie jedna osoba , która chce .. , która coś ten teges ma do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Jakbyś chciał wiedzieć, to mam lepsze wykształcenie od Twojego, El ;D Maturę mam, dla Twojej informacji. Sam pewnie podstawówkę ledwo skończyłeś, że taki mądry w piśmie jesteś oczko.gif I zanim coś napiszesz to pomyśl, jak się o kimś wyrażasz jak nie znasz oczko.gif pozdro! @ @ @ Ty się ośmieszasz tępa dziewczynko, żałosna gimbiaro. Maturę to ja zdawałem, gdy ty jeszcze hasałaś w przedszkolu :) Więc chyba nie masz lepszego albo żyjesz we własnym wyimaginowanym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×