Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12345Gość12345

Praca w Poznaniu bez kontaktu z Klientem

Polecane posty

Gość 12345Gość12345

Cześć! Czy ktoś z Was zna firmy, które prowadzą rekrutację do pracy biurowej bez kontaktu z Klientem? Pracowałam wcześniej w dziale weryfikacji umów, gdzie zajmowałam się dokumentacją, niestety został zamknięty, a aktualnie zajmuję się procesem zmiany sprzedawcy energii elektrycznej - praca spoko, ale atmosfera w niej nie do wytrzymania i dlatego bardzo chcę zmienić pracę. Byłam 1,5 roku na infolinii wychodzącej, to mnie zniszczyło psychicznie i też nie dałam rady rozpocząć pracy jako sprzedawca w salonie Playa - zrezygnowałam podczas szkolenia, bo przerastał mnie stres. Dlatego pytam o pracę bez kontaktu z Klientem. Ktoś wie, jakie firmy prowadzą tego typu rekrutację, do jakich działów? Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak konkretnie to nie powiem ci jakie firmy, ale wydaje mi się, że to może być dobra chwila na szukanie pracy, biorąc pod uwagę niskie bezrobocie. Na tym blogu http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-poznaniu/ znajdziesz wiele informacji o rynku pracy w Poznaniu, o zawodach deficytowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×