Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werka1996

Praca WOJAS Wwa

Polecane posty

Gość Werka1996

Złożyłam CV do Wojasa i czekam na odpowiedź. Ktoś pracował lub pracuje i może podzielić się swoją opinią? Bo z tego co widziałam w internecie to chyba jest nawet fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylla88
Opinie o Wojasie są różne, ale nie ma co się zrażać. Można trafić na lepszego lub gorszego kierownika, ale chyba z każdym da się dogadać. Najlepiej iść i samemu się przekonać. Z wynagrodzenia powinnaś być zadowolona, o ile będziecie wyrabiać plan :) a jest to realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w Wojasie już dosyć długo i jestem zadowolona. Mój sklep wyrabia plan bez problemu, trafiłam na fajnych ludzi, ekipa stała, do tej pory zmieniły się tylko 2 osoby, więc jesteśmy zgrani. Myślę, że w porównaniu do pracy w innych sklepach w Wojasie jest na prawdę dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawa800
ja pracowałąm w wojase przez całe studia. byłam bardzo zadowolona i mam dobre wspomnienia. miałam świetną kierowniczkę, a sama po jakimś czasie awansowałam na zastępce kierownika. kasa była całkiem spoko, godziny pracy też. ogólnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśLOVE
mi się podoba w wojasie. co prawda dopiero drugi miesiąc tu pracuję, ale raczej widze wszystko w dobrym świetle. pensja mi odpowiada, zespół też. na razie nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×