Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a może kosmetyki

Prosze o rady jak prowadzić sklep z kosmetykami

Polecane posty

Gość a może kosmetyki

Myślę o założeniu sklepu z kosmetykami, ale nie mam zielonego pojęcia o takiej działalnosci. Czy ktoś posiadający taki sklep mógłby mi coś doradzić? tzn głównie skąd towar czy można sobie samemu sprowadzać z zagranicy, bradzo prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może kosmetyki
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx
to zależy jakie kosmetyki chcesz sprzedawać, jeżeli takie "zwykłe" to rozejrzyj się za jakąś hurtownią w Twoim mieście, po pewnym czasie przedstawiciele różnych firm kosmetycznych sami Cię znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może sklep internetowy? ja jestem w 2 firmach sprzedaży bezpośredniej, nie można tych kosmetyków sprzedawać we \"własnym\" sklepie internetowym, ale pewnie możliwości sprzedaży przez Internet są :) 1. Nu Skin - wykupujesz stronę z funkcją sklepu internetowego za bodajże 512,40 zł. Klienci zamawiają kosmetyki, zamówienia są realizowane bezpośrednio przez firmę, a więc Ty nie tracisz czasu na sprowadzenie kosmetyków, pakowanie i wysyłanie ich do klientów - to firma robi wszystko za Ciebie. pobiera za to 25% zysku ze sprzedaży. sklep jest w jęz. ang., więc klientów możesz mieć z całego świata - zamówienia realizują oddziały w poszczególnych krajach (ponad 40). w ofercie, oprócz kosmetyków, są suplementy zdrowotne Pharmanex. 2. Oriflame - wykupujesz za 70 zł albo dostajesz za darmo po osiągnięciu poziomu 9% stronę internetową bez funkcji sklepu internetowego - jest to niby strona informacyjna, ale jest opcja Zamów u mnie kosmetyki - więc wychodzi na to samo. tutaj Ty zamawiasz kosmetyki od firmy, a później wysyłasz je klientom, cały zysk ze sprzedaży masz dla siebie. dodatkowa korzyść jest taka, że możesz dodatkowo zarabiać, sprzedając te kosmetyki w tradycyjny sposób, czyli dając znajomym katalogi. gdybyś była tym zainteresowana, to kliknij na mój nick i napisz do mnie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×