Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiona22

Prosze,odpiszcie mi

Polecane posty

Gość Zmartwiona22

Ja juz od bardzo dlugiego czasu szukam jekiejkolwiek pracy(oprócz sprzatania).Jestem po szkole średniej.Teraz od pazdziernika zaczynam studia i jakos chcialabym na te studia zarobic. Mam do was pare pytań: 1.Jakie sa oferty pracy dla osób po szkole średniej? 2.Czy po szkole średniej można pracowac w sklepie? Prosze,odpiszcie mi,bo ja juz calkiem stracilam nadzieje na znalezienie jakiejkolwiek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś w Avonie? Oriflame? Na studiach na pewno znajdziesz jakies klientki :P W sklepie to raczej po technikum spożywczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwalilas mnie tym tekstem
"Czy po szkole średniej można pracowac w sklepie?" No oczywiście, że tak ... to zależy od pracodawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli trafi sie pracodawca ktory Cie zatrudni to oczywiscie.Ale rzadko sie to trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem......
żeby być sklepową, nie trzeba być magistrem:o Weź se dziecko kup gazetę wyborczą w poniedziałek, tam masz z 1000 ogłoszeń o pacę, to pewnie coś znajdziesz. A jak wolisz supermarket, to idziesz do takeigo i mówisz, że chcesz pracować - na pewno cię przyjmą. Gdzie tutaj problem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem......
jak to - rzadko???? Po co jej magister do przewalania buraków w sklepie albo ustawiania produktów w warzywniaku albo do anbijania cyferek na kasę????:o Jesteście jacyś nienormalni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie przyjmują do sklepu tylko po technikum spozywczym,moge sie mylic,nie szukalam nigdy pracy w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwalilas mnie tym tekstem
"jezeli trafi sie pracodawca ktory Cie zatrudni to oczywiscie.Ale rzadko sie to trafia..." tym tez mnie rozwalily ... Boze przecież wystarczy mieć zrobiony kurs kasy fiskalnej !!! A w wiekszych marketach to z pocalowaniem reki Cie przyjma na kase ... Kilka dni przyuczenia i juz na kase idziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
A czy wypada wejsc do pierwszego lepszego sklepu i wreczyc sprzedawczyni swoje CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge Ci odpowiedziec bo mnie ktoś zaraz zakrzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinka21
ja tez sprzatalam po maturze.i to bardzo dlugo.teraz jak zaczelam studia znalazlam prace...w eksluzywnym sklepie z bizuteria!jak pisalam podanie do pracy to sama sie z siebie smialam.teraz pracuje tam juz 9 miesiecy, dobrze zarabiam i studiuje.i po pracy mam nadal ochote sprzatac w domu.czasem sama nie wierze w to co mam.wszystko jest mozliwe!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Nie martwcie sie komentarzami innych.Piszcie swoje spostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwalilas mnie tym tekstem
No moze nie sprzedawczyni ... ale szefowi :) Duzo osob wlasnie tak szuka pracy ... zanosza swoje CV (nawet jak nie ma przyjec nadane stanowisko) i czekaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Czyli nalezy miec tylko nadzieje ze przyjma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz duzo mlodych wyjechalo i na sklepach sa kartki ze przyjmą ekspedientkę,wiec badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Ludziki,powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz.Mianowicie,jak to jest jak sie pracuje w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Czy praca w sklepie jest trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązek nr 1;\"czym mogę słuzyc?\" w kazdym sklepie trzeba sie narzucac klientom :P A tak powaznie to nie mam pojecia,jak Cie przyjmą popytaj inne ekspedientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinka21
to nieprawda! nie wolno sie narzucac klientom! nie mozesz sie spytac w czym mozesz pomoc albo jak bo jak uzyskasz odpowiedz "nie" to klient wiecej do ciebie nie podejdzie! musisz dac mu tylko do zrozumienia ze tu jestes i ze jak bedzie czegos potrzebowal to niech da znac np. Jezeli odkryje pan(i) cos ciekawego dla siebie to prosze dac znac,tak? i wtedy odpowiedz jest zawsze "tak" i klient na pewno przyjdzie do ciebie cos kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
A czy ciezko obslugowac kase fiskalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinka21
bardzo latwo.wszystko jest logiczne,pozniej robisz wszystko juz automatycznie.jest wiele roznych kas dlatego kazdy pracodawca robi szkolenie dla soich ludzi na swojej kasie.tym sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Daliscie mi nadzieje.Dzieki za to :). Jutro jade do miasta poroznosic moje CV do roznych firm.Mam nadzieje ze w koncu szczescie sie do mnie usmiechnie i znajde jakas prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinka21
jeszcze jedna rade ci dam.ja bylam bardzo niepewna na mojej rozmowie kwalifikacyjnej i powiedzialam do mojego przyszlego szefa cos co go przekonalo.mianowicie powiedzialam ze nie mam niestety doswiadczenia w sprzedazy(oni szukali kogos z doswiadczeniem) ale za to bardzo szybko sie ucze.sa oczywiscie rzeczy ktorych nie moge sie od razu nauczyc i na nie potrzebuje wiecej czasu,ale jak juz sie ich naucze to na zawsze i najlepiej:) zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona22
Berlinka21,bardzo ci dziekuje za dobre rady :). Mam jeszcze jedno bardzo wazne pytanie.Czy w sklepie zanim przyjma pracownika to czy żądają karty karnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinka21
a co to jest takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×