Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana i chora z nerwow

PULSAR ŁÓDŹ - partner tp - OSTRZEGAM!!!

Polecane posty

Gość oszukana i chora z nerwow

Wiem,ze ta firma robi na dniach ponowna rekrutacje (jak co miesiac zreszta), dlatego chcialem ostrzec kogos, kto byc moze wpisal w googla ''pulsar lodzi'' chcac sie czegokolwiek dowiedziec, a niczego nie znalazl. Od razu wyjasnie dlaczego - podobnie jak dziesiatki innych osob, ktore sie tam przewinely, czuje sie oszukany, wykorzystany, zmanipulowany, a wkoncu - zostawiony na lodzie. Praca w d2d, przyjemna ale nie lekka, a na pewno nie dobrze plana. Obiecuja 3tys po 2mcach pracy, tym czasem wyplata rzadko kiedy przekracza 700zl (860 to absolutny szczyt). Harujesz jak wol, niestety na Prezesikow w garniaczkach Wolczanki, ktorzy co miesiac robia inspekcje. Koordynator (zarowno wczesniejszy jak i obecny) - do bani, nie maja zielonego pojecia, czym jest ta praca. Generalnie firma jest tonacym wrakiem a zmieniajace sie co 2mce ekipy maja ja niby uratowac (czemu i tak nie podolaja, Prezesik zas zmieni sobie fele na wiosne za nasze -ich- pieniazki):o Szczerze odradzam, gdyby ktos mial jakies pytania, chetnie odpowiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i chora z nerwow
przepraszam za pomylke rodzajnika w pseudo:D (skutek podszywow) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku raz jeszcze
tragedia, jakies koszyki, zbieranie celow biznesowych, jak nie uzbierasz kwoty/ilosci produktow X- nic nie bedziesz mial z tego, co juz zebrales (nawet gdyby to bylo X-1):o KATASTROFA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubuupupup
podnosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
witam, fajnie że napisałeś czy napisałaś bo już nie wiem co o tym myśleć faktycznie byłem na rozmowie ale facet z którym gadałem wydawał sie raczej ok....co ja mam myśleć i czemu ta kasa tak mała?? i czemu co stawili Cie na lodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
halo.....jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuący pracy
co ty pieprzysz cżłowieku to jaks strona o piramidzie finansowej.....wiesz jak działa piramida finasowa.......ta chora z nerw nic nie mówiła o piramidze a ten kole sna rekrutacji niewpsominał o wciaganiu do pracy innych osób....matko chyba jednak niczego sie nie dowiem.....zero kompetencji ...chyba juz wiem czemu jestes chora z nerw....bo robisz cos do czego sie nie nadajesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala29
Byłem pracownikiem pulsaru, jakieś parę tygodni. Firma składa się ogólnie z bandy manipulantów, nakręcą cię tak że uwierzysz w 10tys. prowizję. W rzeczywistości nawet jeśli wyrobisz jakiś tam koszyczek to i tak zrobią wszystko żeby ci nie zapłacić. Traktują pracowników jak śmieci, liczy się tylko ilość szmalu, który dla nich zarobisz. Byłbyś najlepszy gdybyś w ogóle nie pobierał pensji, niedługo zrobią pewnie licytację kto będzie pracował za mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
i vo kazali Ci tam robic? i z czego ta prowizja i oco chodzi z tymi koszykami....i czemu pare tygodzni? zarobiłes cos tamw koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala29
Tak zarobiłem parę marnych stów. W koszykach powinny znajdować się twoje zrealizowane zamówienia, powyżej konkretnej ilości zamówień dostajesz prowizję. To trochę skomplikowane, poproś o warunki wynagrodzenia to sobie przeczytasz. Poza tym chodzisz do jakichś meneli w teren żeby wyłudzić umowę, traktują cię jak murzyna(bez podtekstu rasistowskiego), jeśli wdasz się w jakąś dyskusję od razu straszą wypowiedzeniem. No i przeczytaj dokładnie umowę( koszty szkolenia w razie zerwania umowy w ciągu 30dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
zaraz zaraz bo juz nie rozumiem.....to na czym to oszustwo polega skoro kase dostałes,,,,,,? nie kumam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
i wyłudzałes umowy?????????????????? lepiej sie tym nie chwal człowieku na forum, bo to sie ktos do ciebie dobierze jeszcze.....sory ale skoro TY pracujac tam wyłudzałes umowy.....to nie jestes dla mnie wiarygodny.......moze ktos kompetentny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala29
Z tym "wyudzeniem" to nie tak przecież dosłownie. Miałem raczej na myśli to, że żeby pozyskać klienta musisz zazwyczaj udać się do kogoś kto ma jakieś długi, patologicznych rodzin, natrafiać na libacje alkoholowe itp. bo raczej mało kogo interesuje taka oferta. No i skoro gardzisz jakąkolwiek informacją z mojej strony to powodzenia na nowym stanowisku pracy, czy może już obecnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatem calkiem obiektywnie
Przepraszam, usuncie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
dobrze stary, tylko powiedz mi jeszcze jedną rzecz...znasz stwierdzenie, że złej baletnicy przeszkadza rąbek itd......może własne tak jest z Tobą. Z całym szacunkiem ale jakos nie widze zeby wpisywały sie tu "dziesiatki osób które zostały oszukane i sięprzewineły"...dlatego posądzam Cie o brak obiektywizmu (nikt tu więcej nie pisze oprócz nas, a sądzę że jeśli teraz zacznie sie wpisywać to bedzie sciema bo to bedzie TWOJA sprawka hehehe)....a telinki...hm...mysle, że to kwestia zarządzania i konkretnych osób na złych stanwiskach a nie firmy.....pracowałem w wielu miejscach...i najczesciej tak było że w sytuacja o których piszemy tak było. Troche przypomina mi to historię związaną z Tele2 to znaczy.... w całej zadymie jakoby że Tele2 oszukuje klientów i podpisuje za nich umowy kojarzycie? To nie Tele 2 podpisywało umowy za klientów tylko własnie jakis Xisński Ygrekowski i Kowalski a firma dostała za to po dupie, ja mam tel w Tele 2 i jestem zadowlony nikt za mnie nic nie podpissał ani nie oszukał. Byc moze tak samo jest tu...mnie w kazdym bądź razie nikt nie mówił o prowizji 5 tys ani 10 zato faktycznie jest o tych koszykach. Sprawa prosta albo sie zgodze na te warunki albo nie.....a jesli sie zgodze to cóż nie bede potem narzekac....bo podjąłem taką decyzję być moze Twoja frustracja wynika z tego własnie powodu, że byłes w niewłasciwym miescu w niewłasciwym czasie..... pozdr i czekam n ajakies konkrety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala29
Zauważyłem, że linki usunięto. Dostrzegam łapkę prezesa albo KBH. Piszą tu najmniej 4 osoby, a to pewnie dlatego że nikt jeszcze nie trafił na ten post. Wydaję mi się nieco dziwne, że poszukujący pracy tak bardzo broni firmy której niby nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatem calkiem obiektywnie
z lekka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się co rozwodzić
I tak każdy zrobi jak będzie uważał, ktoś zasugerował temat i bardzo dobrze. Ludzie sami ocenią po jakimś czasie czy taki rodzaj pracy im odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam i czytam i czytam..
i czytam, bo mialam okazje pracowac w podobnej branzy (rowniez partner duzej korporacji telekomunikacyjnej). Ogólnie wyszlo na to, ze wszystko o czym pisal autor wyszlo na jaw po pierwszym miesiacu pracy, wiec jestem w stanie uwierzyc w to, ze i tutaj dzieje sie podobnie. poszukujacy pracy - i jak po rozmowie? przyjeli cie do pracy? nie bulwerauj sie tak wypowiedziami innych, skoro nie tylko autor twierdzi ze jest jak jest, moze nalezy wyciagnac z tego wnioski i wziac to pod uwage? Bardzo sie zirytowales jakos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuący pracy
hahaha tak jak przypuszczałe, po mojej uwadze o skąpej ilosci postujących pojawiły się jak za pomocą czarodziejskiej różdżki "nowe" osoby......no nic chyba jednak niczego si enie dowiem i "zarydzykuje" hehehhe i tak nic ciekawszego nie ma....chyba, ze maci ejakies namiary na ciekwa prace.....a co dronienia....hmmm poprostu wydaje mi sie, ten post to dzieło frustrata kóremu sie tam nie powiodło.....pracowąłem wczensiej w firmie którą tez obsmarowali w necie...i nic z tego co pisali nie było prawdą jedyne co róznicło tamte posty od tego to to, ze tam naprawde pisały różne osoby.....wiec powodzeni Ci życze i miłego dnia pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik pulsaru
>>poszukujący pracy bardzo dziwi mnie, ze tak zaciekle bronisz firmy, w ktorej rzekomo jeszcze nie pracujesz.... skoro jestes tak przekonany o tym, że wszyscy są ucziwi i wspaniali po co wchodzisz na ta stronke ??? piszesz jakbyś juz wiedział, że tam jest wszystko pięknie. PRACOWAŁAM W PULSARZE w łodzi na piotrkowskiej. To co napisala, ktoras z osob przede mna o rekrutacji co miesiąc to prawda. Odbywają się one tak często, bo albo osoby dobrze pracujące są zwalniane, bo " nowy kordynator" nie jest w stanie zbić ich obiekcji uzasadnionymi argumentami i nie potrafi stawić czoła ludziom, którzy potrafią walczyć o swoje. Drugim powodem częstych rekrutacji są warunki na jakich każą pracować. W przypadku pełnego etatu max. 850 zł na reke. O koszykach można zapomnieć....od razu wam to mówię....pracowałam tam to wiem jak jest. Inna sprawa to osoby zarzadzajace tym biurem, koordynator niekompetentny, nieprzygotowany do tej pracy. Jego nowe "świetne" pomysły nieraz prowadziły tylko do pogłębienia KRYZYSU, W KTORYM JEST FIRMA. Kolejna sprawa to system wypłat. Do ostatniego dnia mojej pracy, w ktorym zrezygnowalam, byłam zapewniana, że udało mi sie zrealizować wystarczającą ilość usług abym dostała najnizsza prowizje( na pół etatu myslalam ze bedzie to wykonalne) ale sie przeliczylam. Zostalam poinformowana, ze usługi ktore sprzedawalam o dziwo nie zaliczaja sie do tych za ktore jest mi płatne i TO PO 2 MIESIACACH WPROWADZANIA MNIE W BŁĄD. Prowizji nie zobacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE, WIERZCIE MI, SZKODA WASZEGO CZASU!!!!!!!!!! aha i jeszcze coś: umowa o prace zamiast umowy zlecenie po 3 miesiącach pracy to bujda. tak tylko mowia, bo wiedza, ze malo kto chce na pelen etat umowe zlecenie. Nawet pracowanik, ktory pracuje tam od kilku lat, nie ma umowyo prace (mowie o konkretnej osobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
do byłego pracownika nikt nie mówił o umowie o prace po 3 miesiącach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co w takim razie
miales zajebiste szczescie w takim razie, bo mnie wszyscy zapewniali ze po 3miechach bede mial umowe o prace:o taaaaka dupa, w zyciu jej nie zobaczylem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący pracy
kurcze a jak sie nzaywał ten ci ci eprzyjmował moze to jakis inny facet jest...mój wydaje sie spoko..to by pozatym potwierdząło moja teze, ze to przedewszytkim kwestia zarzadzania nie firmy trafiłes na pajaca i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik pulsaru
o umowie o pracę na trzy miesiące mówiła i poprzednia i obecna kadra !! zapytajcie osoby ktore pracuja tam conajmniej miesiac, co im mowili jak przychodzili jesli mi ni wierzycie... a obecny koordynator jest "pajacem" jak napisał poszukujący pracy, to fakt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się zgadza
A na dodatek jak ta nowa kadra zarządzająca aktywnie uczestniczy w dyskusjach na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuący pracy
hahahaha skoro tak uwazasz w koncu go znasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik pulsaru
noooo....tak więc nareszcie nikt nie ma żadnych ale, co do tego co piszę....to nasze opinie, nie mamy powodu, żeby pisać tu coś co nie jest prawdą...nawet sceptyczny poszukujący pracy zgodził się z nami :) NIEWARTO PRACOWAĆ W PULSARZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuący pracy
jesli to cie uszczesliwi to tak uwazam ze nie warto zeby taki osoby pracowały w tej firmie:) ja tam spotykam ludzi, którzy sa ambitni, chca cos osiagnac i nie maja klapek na oczy, podziwiam ich i szanuje a to co robia jest niesamowite.....widac to nie twój swiat były pracowniku.....pozdr. i ciesze sie ze nie ma tam ludzi którzy by mnie próbowali tak zniechecic jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik pulsaru
ja nie próbuje nikogo zniechęcić, tylko ostrzegam i wyrazam swoja opinie. dziele sie moimi przezyciami z tej firmy, aby ktos mogl przeczytac jak tam jest.... wiadomo, ze opinia jest subiektywna, jak z reszta kazda inna, twoja rowniez.... po to jest to forum, zeby ktos kto ma zamiar tam pracowac, mogl sie czegos o tej firmie dowidziec, a nie po to zebym tutaj przedstawiala moje marzenia !! byłam jedną z najlepiej sprzedających tam osób, wiec moze powinienes zalowac, ze mnie juz tam nie ma.... jedno jest pewne, ja tego napewno nie zaluje, a tobie zycze powodzenia w wymarzonej firmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×