Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judytta24_

pytanie odnośnie cv do pracy jako opiekunka do dziecka

Polecane posty

Gość judytta24_

satwka 7 zł za godzine praca praktycznie od zaraz.Dla formalności proszą o przesłanie cv a ja mam tylko jeden dylemat czy to cv może być uniwersalny czyli na przykład takie jakie przesyłam do pracy w butiku czy na przykład tak sformułowane by informacje w nim zawarte były wyłącznie o chrakkterze opiekunki dodziecka .dodam ze list motywacyjny jest typowo o pracy w chrakterze opiekunki a cv może być takie jak składałam na przykład do pracy w tym butiku czyli uniwersalne.Z góry dziękuje za szybką odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie piszesz pod kątem opikunki do dziecka, bo co tej pani z tego ze umiesz obsługiwać exela itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tez tak mam
dokładnie tak podqaj też twoej cechy które tu się przydadzą,np. cierpliwa,lubie dzieci,planuję mieć włssne.... nawetjeśli to trochę przerysowane będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposia.krak
Jako Agencja Opiekunek w Krakowie, podpowiem, że należy wysłać CV profesjonalne, bo Zleceniodawców interesuje wszystko (wykształcenie, poprzednie miejsca pracy, miejsce zamieszkania, data urodzenia itp.) a w informacjach dodatkowych nakoloryzować, jak to bardzo pragniecie pracować z dziećmi i dlaczego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×