Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozmowa kilku etapowa....

Rozmowa kilku etapowa....

Polecane posty

Gość Rozmowa kilku etapowa....

hejka... byłam wczoraj nha rozmowie, rozmawiałam z jakąś sekretareczką :O powiedziała mi ,że w ciągu tygodnia da mi odpowiedz, i jesli będzie pozytywna to będzie jeszcze rozmowa z szefem:O Rany po co te ceregiele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa kilkuetapowa....
miało być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawracanie głowy, ciągają ludzi po 2 czy 3 razy i okazuje się w końcu, że dupa pracy nie odstajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę, to w ciągu jednej rozmowy można ocenić kandydata i albo wóz albo przewóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa kilku etapowa....
no niestety , to jest zawracanie dupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
dwie rozmowy a pozniej jeszcze dzownienie do szefa i wypytywanie o odpowiedz... parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
parodia to za małe słowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio na RK to mi
jakaś dziewuszka - menager :O powiedziała że spośród wszystkich aplikujących dziewczyn wybiorą 3 i potem każda z tych trzech przyjdzie na 1 dzień do pracy żeby się wykazać. Ta która się z tych trzech najbardziej spodoba dostanie umowe najpierw na miesiąc, potem na 3 miesiące, a potem na stałe. To wszystko oczywiście jak się naprawde spodoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
tak teraz taka moda... bo wszyscy muszą cie obejżeć ;) Ja chodziłam 4x wkółko kto inny pytał o to co juz powiedziałam, zmarnowałam półtora tygodnia, a oni mi zadzwonili i powiedzieli przykro nam,ale praca którą pani zaoferujemy nie spełni pani oczekiwań,ale było nam bardzo miło i weźmiemy panią pod uwagę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×