Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aggiii....

SALA ZABAW DLA DZIECI

Polecane posty

Gość aggiii....

Powiedzcie mi czy warto otworzyc taką sale zabaww małym miescie?? Czy mozna na tym zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam chipsy .... .........
jak miasto małe, ale dość bogate, to warto jak małe z licznym bezrobociem, to bez sensu ale masz na myśli salę zabaw służącą tylko do zabawy w wolnym czasie? bo to może nie wypalić ... czy takie mini-przedszkole, gdzie można zostawić dziecko, jak się idzie coś załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredowata
u mnie miasto 60tys mieszkancow bezrobocie srednie raczej,byla taka sala z pol roku pozniej zamkneli 10zl za godzine sie płacilo,mysle ze w zlym miejscu byli (prawie za miastem) i niestety nikomu sie nie chcialo dzieci wozic daleko :) gdyby bylo w centrum to mysle ze predzej sie by utrzymali :) Byl tez hotelik dla dzieci ale tez szybko zakonczył działalnosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
chodzi mi o cos takiego gdzie organizuje sie mikołakjki urodziny itp rzeczy, ale tez zostawia sie dziec na ile godzin, a nawet odbieranie dzieci ze szkół i odwozenie do domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
podpowiedzcie czy to dobre rozwiazanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
dzieki bardzo boje sie trochę to otworzyc, a z drugiej strony w tym miescie nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
hallo, moze jeszcze ktos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do otwierania sali zabaw, interes jak interes, "złoty" to on nie jest, chyba, że masz gigantyczną powierzchnię i kilkaset dzieciaków tygodniowo...Jest kilka firm, które budują takie konstrukcje, ale z doświadczenia (mam swoją salę zabaw) wiem, że najbardziej liczy się jakość i bezpieczeństwo konstrukcji. Lepiej zapłacić raz więcej niż później co chwilę coś poprawiać. Moja salę zabaw wykonał producent Tisar Play i jestem bardzo zadowolona. Pamiętaj też przy wyborze firmy o tym, że do sali zabaw przychodzą nie tylko dzieci, ale ich rodzice również, i to właściwie im musi się tam podobać, bo maluchowi jest mniej lub bardziej wszystko jedno jak tam wygląda ważne, że można się wyszaleć, a rodzic zwraca uwagę na aranżacje wnętrza, estetykę..i dobrą kawę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie można, choć sama osobiście z moim dzieckiem lubię większe parki rozrywki. Słyszałam, że pod Łodzią wkrótce ma zostać otwarte nowe centrum rozrywki dla dzieci http://ceramilandia.pl/ gdzie będą mogli bawić się też przy tworzeniu ceramiki. Brzmi ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani, Zapraszam was do polubienia mojej strony na facebooku ciekawymi zabawami www.facebook.com/zabawopedia?fref=ts Polub nas i bądź na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odwiedzam wyłącznie sale zabaw dla dzieci w centrach handlowych tj. Wola Park - http://labibu.pl/wola-park w innych wypadkach staram się, aby moje dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu. Sale zabaw świetnie zajmują czas dzieciom kiedy rodzice są na zakupach i to mi w zupełności odpowiada. Ale czy można z tego wycisnać więcej i w mniejszym mieście? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że warto. Sama korzystam możliwie często z takiego rozwiązania. Sale zabaw oferują naprawdę wiele opcji i dziecko np. na czas kiedy rodzice robią zakupy nie nudzi się. Najczęściej korzystam z sali zabaw w centrum handlowym Wola Park - http://labibu.pl/, polecam zajrzeć i zobaczyć jak fantastycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Sama, mimo że w małym mieście nie mieszkam, to korzystam z takich atrakcji kiedy na przykład brakuje pogody i dzieci chcą się w ciekawy sposób pobawić ze swoimi rówieśnikami. Uczęszczam najchętniej do www.labibu.pl. Możesz sobie podejrzeć jak działa ta sala zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martt55
Konstruktor przy Zwoleńskiej w Warszawie, więcej na http://konstruktor.edu.pl bardzo fajne miejsce na wypad z dzieciakami. Młodsi mogą zająć się budowaniem różnych zestawów Lego i Duplo, a starsi mieć chwilę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerssa
Raz w tygodniu jestem z córką na bawialni http://stonogajg.pl. To bawialnia atestowana, bezpieczna. Moje dziecko zainteresowało się najbardziej warsztatami plastycznymi. Rodzic ma dobre miejsce do obserwacji w bawialni, kawę lub herbatę na życzenie. Można poznać sporo ciekawych ludzi. Dzieci posiadają fajną przestrzeń do integracji. Pracownicy bawialni dbają o to, aby na zabawkach dzieci się nie tłoczyły. Jedno z najlepszych miejsc dla rodzin w Jeleniej Górze. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka867
Moja znajoma prowadzi taką salę zabaw. Jeżeli uda Ci się rozkręcić to do takich rozmiarów jak tu: http://salamadagaskar.pl - to jest to naprawde niezły i dochodowy temat. Najtrudniej jest na początku, bo wiadomo że tutaj pieniądze się liczą. Musi być spory lokal, dużo atrakcji i odpowiednie osoby do opieki. Nie jest łatwo, ale jak ma się głowę do biznesu to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabryka Misia w Białymstoku to miejsce godne polecenia i warte odwiedzenia :) Dzieci tu mogą wyprodukować swojego własnego pluszowego misia, w miejscu jest dużo trampolin, automatów, dziecko może się wyszaleć :) a przede wszystkim miejsce jest bezpieczne, czyste z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do bawialni www.maluchy.edu.pl w Goleniowie. Nie jest to duże miasto ale ma bawialnie, która jest chętnie odwiedzana przez dzieci i ich rodziców. Gdyby, któraś z was była w tym mieście ze swoją pociechą, to polecam wam odwiedzenie tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną salą zabaw dla dzieci jest www.superiq.pl w Lublinie. To co wyróżnia ich na plus to fakt, że dzieci po za samą zabawą w ich bawialni mogą się też czegoś nauczyć. Jest to miejsce przyjazne dla małych dzieci, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim mamą mogę polecić salę zabaw www.liderplaczabaw.pl w Warszawie. Byłam tam ze swoimi dziećmi nie raz i maluchy zawsze dobrze się bawiły. Sala zabaw jest świetnie zarządzana i ma bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsina
Mi się ogólnie wydaje, że jeśli taka sale będzie dobrze zrobiona i będą co ważne pracować tam ludzie, którzy będą potrafili rozmawiać z dzieciakami to jak najbardziej. Nie wiem czy kojarzycie w Warszawie Aleje Jerozolimskie ? I tam jest sala zabaw AleFun - http://alefun.pl/ świetne miejsce, byliśmy tam na 10 urodzinach u chrześniaka i powiem Wam sporo dzieciaków było na tej zabawie, ale wszystkie dosłownie cały czas latały uśmiechnięte, dostępne zabawy to 50% sukcesu, drugie tyle to właśnie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze obecnie ludzie nie dysponują duża ilością czasu.... Zdecydowanie lepiej jest go spędzić z pociechami niż na przygotowaniach do święta. Jest to możliwe, jeśli powierzy się organizację urodzin w ręce profesjonalnej ekipy animatorów. Rodzice nie muszą się wówczas martwić o dekoracje, wymyślanie atrakcji i przede wszystkim… sprzątanie! Sama wolę wyjść z czystego domu i wrócić potem do czystego domu a nie bawić się w przygotowywanie urodzin. 

Ostatnio urodziny dla córki zaplanowałam w sali Airo https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×