Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanieeeee

Sklep z odzieżą dla puszystych! warto taki otworzyć?

Polecane posty

Gość zapytanieeeee

jak w temacie, ma ktoś doświadczenie w tej sprawie??? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cevlar
Witam, jestem producentem odzież ciążowej, od nie dawna rozszerzyłem specjalizację o odzież dla puszystych. Jestem zdania iż otwarcie ładnego sklepu z taką odzieżą lecz w fasonach dla młodym duchem ma rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialamsklepiniemam
niestety nie udało się, może złe miejsce, (nie w centrum handlowym ani w galerii) ludzie już mało chodzą po takich sklepach, wolą własnie galerie, centra handlowe tam mają wszystko, w jednym, również odzież dla puszystych, jeśli stać sie na wynajecie lokalu tam to ok, ale wtede ceny ubrań muszą byc wysokie!!!a młode dziewczyny(15-20) nie kupią bluzki za 150zł , kupią je natomiast kobiety dojżałe, pracujące (30-50) niby jest zapotrzebowanie, ale to jest ciężki kawałek chleba to ugryzienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasapotrzebna
myślę, że to dobry pomysł, sama pracuję w sklepie odzieżowym, gdzie rozmiarówka kończy się na XL.A mnóstwo jest osób które muszę odsyłać z kwitkiem, bo wększych rozmiarów u nas nie szyją . Dużio jest pulchnej młodzieży wychowanej na chipsach i hamburgerach i widzę tutaj tendencję wzrostową, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasapotrzebna
sorki za błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wszystkie kafeteriuszki
beda u ciebie kupowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka na nieboskłonie
warto, jeśli zainwestujesz w jego reklamę (choćby internetową), wymyślisz fajne logo i ciuszki będą modne, seksowne, w umiarkowanej cenie (tzn. bluzki 70-100, spodnie 100-150, sukienki 100... itd.), i zadowalającej jakości to myślę, nie sklep nie musi być w centrum handlowym, byle blisko jakiegoś transportu miejskiego (tramwaju, autobusu ect.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze w dobie internetu
i allegro to poroniony pomysl. Puszyste roznego kalibru znajda tam dla siebie mase ubran czesto renomowanych firm za male pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej widzę, że temat zaniedbany, może ktoś poleci jakiś sklep. Szukam sukienki na wesele, noszę rozmiar 44. Gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Pewnie, że warto. Musisz jednak zadbać o to aby Twój asortyment był wyjątkowy. Puszyste osoby mają dość workowatych ubrań szytych na jedno kopyto. Też chcą wyglądać ładnie i nosić to, co jest modne. ;) Jeśli na to właśnie postawisz - osiągniesz sukces. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej obok mc donalda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja noszę rozmiar 44 czasem większy i mam duży problem żeby dostać fajne ubrania, w których nie wyglądam jak w namiocie. Ostatnio przypadkiem trafiłam na sklep Shark w Poznaniu na Obornickiej i tam mają bardzo fajne ubrania dla puszystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammah
tez mysle o takim punkcie, ale tu chyba nie wszyscy wiedza co to duzy rozmiar. dla mnie do 46 jest jeszcze w normie, jednak nabyc 64 to juz wyzwanie, a znam kobiety w tym rozmiarze. jestem krawcowa i szyje dla takich. musze sie pochwalic ze teraz juz niezla wprawe osiagnelam, ale na poczatku troche trudno bylo, bo tworze sama od pomyslu poczawszy. nie zebym jakas projektantka byla, czy konstruktorka, ale ubrac pania ktora ma 180 cm w bioderkach wymaga wyobrazni. dumna jestem ze zadowolone klientki wracaja i chcialabym zadowolic wieksza ich ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł, sama korzystam szukam w internecie albo lumpach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej jestem za tym pomysłem, osobiście brakuje mi takich sklepów, mam kilka swoich ulubionych m.in. http://www.gaba-fashion.pl/ ,ale fajnie było by mieć możliwość większego wyboru, więc kibicuje i zycze powodzenia w realizacji pomyslu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim sukces otworzenia takiego sklepu to gust. Musisz dobierać takie ubrania, które będą uniwersalne. Ja sama zastanawiałam się nad czymś takim, ale znalazłam sobie w sieci sklep dla puszystych gdzie od kilku miesięcy kupuję różnego rodzaju odzież jeśli chcesz możesz podpatrzyć na http://www.gaba-fashion.pl/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ale musisz mieć na uwadze dość dużą konkurencję. Ja ostatnio dużo kupuje przez internet rozmiarów XXL w http://sklepgaba.pl/ myślę, że to może być dla ciebie jakaś wskazówka na przyszłosć i wzór do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam już wiele ofert takich sklepów. Jest ich naprawdę dużo, więc poważnie zastanowiłabym się nad takim interesem. Ja np. mam już swoje ulubione, w których kupuję chociażby u http://www.gaba-fashion.pl/ gdzie odzież XXL dostaje niemal od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nawet przy nie tak dużej nadwyżce wagi jest cięzko znaleźć ładne ubrania. tzn tak, moze i ładne owszem, ale te ciuchy poi prostu źle leżą, tak jaby były szyte na kogoś drobniejszego. ja np mam taki problem, ze zwykle rękawy sa na mnie za duże, bo producent wychodzi z zalozenia, ze jesli nosisz wiekszy rozmiar, to jesteś wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prowadzę taki sklep i moim zdaniem to się nawet opłaca, bo osoby puszyste mają spory problem ze znalezieniem ubrań na siebie. Ja robię indywidualne projekty specjalnie z myślą o takich osobach a tkaniny odzieżowe kupuję zawsze tutaj http://migro-tex.pl/. Mają ładne materiały kurtkowe i na sukienki w przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb.com/sklepdlakobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to niewykorzystany rynek. Ktoś powinien pomyśleć o szyciu dużych ubrań, ale nowoczesnych, z dobrych tkanin. Znam dobra hurtownię przędzy. Znajoma kiedyś prowadziła biznes i korzystała z tej hurtowni http://rozmaryn-tex.pl/ Jakość przędzy jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować bo moim zdaniem nadal brakuje takich sklepów. Ja ubrania w dużych rozmiarach kupuję w www.sklepgaba.pl w sklepie internetowym bo w moim mieście nie ma takiego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu jest przy ul. Strzeszyńska 229A . Jest to sklep internetowy www.modna4xl.pl można też iść poprzymierzać i dopiero kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Sprawdźcie tą strone, jest naprawdę świetna, modne ciuchy i super ceny, polecam: www.yoursclothing.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Znalazłam ostanio fantastyczny sklep, dla osób noszący właśnie rozmiar większy. W Białymstoku w galerii Alfa. Sklep Olivia Valentina, mega duży wybor i ceny przystępne. Posiadają także stronę internetową www.oliviavalentina-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep z odzieżą dla puszystych panów jest tutaj https://www.grubaryba.eu/ . Mają ogromny wybór i jeszcze wygoda, że można po prostu zamówić i przyjdzie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orschia
Hej, sklep internetowy www.duzemy.pl ma fajne ubrania dla pań plus size. Nie jakieś proste, zwykłe, bez polotu, żeby się tylko zakryć, ale w fajnych kolorach i ciekawych wzorach. Nawet szeroka rozmiarówka 40-64. No i cena naprawdę przystępna jak na takie ciuchy. Także jest w czym wybierać. Nawet piżamy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×