Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FolconOtomotiv

SPRZEDAŻ samochodów ciężarowych, przyczep i części do ciężkich maszyn, traktorów

Polecane posty

Gość FolconOtomotiv

Witam Serdecznie! Chcielibyśmy Państwu przedstawić Naszą firmę FALCON OTOMOTIV znajdującą się w Turcji, w mieście o nazwie Konya. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych producentów, dostawców i eksporterów samochodów ciężarowych oraz przyczep. Jesteśmy również w stanie wyposażyć Państwa w części do ciężkich maszyn oraz traktorów. Nasze ceny są lepsze niż te, które mogą zaoferować Państwu Polscy dostawcy kupujący u Nas i sprzedający je z drugiej ręki. Z wielką przyjemnością podejmiemy współpracę z Polskimi firmami i postaramy się abyście byli Państwo zadowoleni. Jesteśmy fachowcami, mówimy po polsku i zawsze dbamy o dobro klienta z którym mamy nadzieje na długoletnią współpracę! Oto lista grup części, które jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć: - Części do silników - Części do obudowy. - Części zawieszenia. - Części hydrauliczne. - Części hamulcowe oraz do sprzęgła. Oto nasze główne pojazdy: Man, Mercedes , Scania, Daf, Iveco, Volvo, Renault ,Isuzu/ Caterpillar, Komatsu / Massey Fergusson, John Deere , Fiat , Deutz, UTB / i wiele innych! Prosimy o kontakt w razie zainteresowania Naszymi produktami. Proszę stworzyć dla Nas listę produktów, które Państwa interesują nie zapominając o podaniu ilości towaru jakim byliby Państwo zainteresowani gdyż wpływa to na cenę. Mam nadzieję iż otrzymam wkrótce maila od Państwa! Z poważaniem. Anna, przedstawicielka Falcon Otomotiv w Polsce. FALCON OTOMOTIV IC VE DIS TIC. Tel : 90 332 235 33 26 ( Telefon odbierze osoba rozmawiająca po turecku dlatego proszę aby przed wykonaniem telefonu skontaktowali się Państwo z Nami e-mailowo lub na GG aby uniknąć problemów technicznych. ) Fax: 90 332 235 33 27 GG: 33296101 www.falconotomotiv.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety nie ta kategoria ja szukam przyczep i części do przyczep, ale dla rolników takich jak tu www.agro-expert.pl/115-akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto mieć kontakt do firmy http://przewody-paliwowe.pl/. Zajmują się produkcją na zamówienie różnego rodzaju przewodów hamulcowych, paliwowych, hydraulicznych i nie tylko, do zastosowania w różnego rodzaju pojazdach ciężarowych, rolniczych i budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gelllooo
Sądzę, że dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu http://e-maestro.eu/ Można tam znaleźć sporo potrzebnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co moglibyście polecić mi z samochodów dostawczych? Zastanawiam się nad zakupem Mercedesa lub Iveco, ale nie wiem jak z dostępnością części itp. w jednym i drugim. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia powiem Ci, że nie ma sensu wydawać kroci na Mercedesa, gdyż marka Iveco jest również bardzo dobrym rozwiązaniem. Sam posiadam w swojej firmie kilka samochodów Iveco i wszystko jest na jak najlepszym poziomie. Samochody na prawdę praktyczne i potrafią znieść na prawdę wiele ;) Do tego części i serwis na prawdę w dobrych cenach. Sam zawsze jeżdżę do autoryzowanego serwisu http://multitruck.pl/ i naprawy oraz wszelkie inne sprawy wykonywane są w bardzo rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam tą firmę http://www.jaro.home.pl/ Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.as-truck.com.pl/ tu też można zajrzec jak sie potrzebuje czesci do ciezarówek czy przyczep, mają duży asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×