Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ścianka

staż-dni wolne

Polecane posty

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa dni wolnych na stażu. Słyszałam, że po każdych 20 przepracowanych dniach na stażu, przysługuje dzień wolnego i trzeba to wykorzystać przed końcem stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
a czy staż jest płatny ?? bo ostatnio chyba chcę pojsc na staz... :) mozesz cos o tym opisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAAA
ZA KAZDY PRZEPRACOWANY MIESIAC PRZYSLUGUJA 2 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
w internecie ostatnio znalazlam ifno na temat dni woklnych na stazu, chyba jest jak mowisz poszukaj dokladnie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazowaaaaabyla
po 30 dniach czyli na nastepnymiesiac masz dwa dni urlopu i tak wogole urlop trzeba wykorzystac do kkonca stazu bo przepadna wolne dni niewykorzystane, mozesz zapytac kadrowa czy mozna wieksza ilosc dni nazbierac i wykorzystac np w ostatnim miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazowaaaaabyla
STAŻ ABSOLWENCKI Cel: nabywanie praktycznych umiejętności do wykonywania pracy poprzez wykonywanie zadań w miejscu pracy przez absolwenta, bez nawiązywania stosunku pracy z pracodawcą. Koszty ponosi powiatowy urząd pracy. Warunki i zobowiązania pracodawcy: - program stażu jest określony w umowie zawartej pomiędzy powiatowym urzędem pracy a pracodawcą na czas od 3 do 12 miesięcy - zapewnienie warunków pracy przewidzianych dla pracowników zatrudnianych na danym stanowisku - wyznaczenia pracownika, który będzie stażystę nadzorował (otrzymując z tego tytułu 10% kwoty stypendium przysługującego absolwentom). Pracodawca przyjmując absolwenta na staż otrzymuje świadczenie pracy, nie ponosząc przy tym kosztów wynagrodzenia za świadczoną przez absolwenta pracę. Ponadto ma możliwość sprawdzenia przydatności zawodowej w firmie po kątem zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbana
tak staż jest płatny....jezeli nie jestes nauczycielem który na stazu dostaje ponad 800zł to w urzędach i firmach dostaniesz 450 i zwrot kosztów podróży do pracy.... ale dzinie napisałaś ze chcesz isc na staż....na staz idą osoby po studiach czy po jakiejs szkole ..jezeli oczywiści chca wziąść stazystkę...staż trwa od 3m -cy sklep, 6- urzędy, 9- szkoła 2 technik farmacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbana
2 lata technik farmacji.... a o tych wolnych dniach to nie słyszałam czyli jak mam staż 9 m-czny to mam 18 dni do wykorzystania..ale to nie hjeste takie proste.....jestem nauczycielka a u nas w szkole nie płacą za zastępstwa ...tylko pozniej trzeba sie sprężąć z nadrobiebieniem materiału.....wiec juz wolę isc do tej szkoły.. a jezeli mnie pozniej w niej zostawia czy dni wolne przenosza się na następny rok pracy.....tak jak jest to u stałaych pracowników....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi i linki :D Jestem właśnie na takim stażu za 450 zł i nie byłam do końca pewna jak to wygląda z tymi dniami wolnymi. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Za kazde 30 dni KALENDARZOWE przysługie 2 dni wolnego i jest to NA WNIOSEK bezrobotnego. To nie jest urlop tylko wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×