Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kolakoloa

Studia podyplomowe czy warto

Polecane posty

Gość Kolakoloa

Watro wybrać się na studia podyplomowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata  Wieczorek
Witam, Żyjemy w czasach, kiedy dodatkowe kwalifikacje są w cenie. Rynek pracy zmienia się nieomal z dnia na dzień, rosną też wymagania i oczekiwania pracodawców. Studia podyplomowe to dobry sposób, aby podnieść atrakcyjność CV, ale przede wszystkim jest to mądra inwestycja w naszą przyszłość zawodową. Gorąco zachęcam do zapoznania z ofertą kierunków podyplomowych dostępnych na naszej uczelni http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki-podyplomowe, a także do zadawania pytań w wypadku wątpliwości. Nadmieniam, że do końca października obowiązuje promocyjna cena wpisowego - 150 zł. Zapraszam! Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek ____________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie studia to ogromny koszt od 5-7 tys. zł, więc ja po swoich magisterskich zdecydowałem się pójść na kolejne zwykłe darmowe z ludźmi 5 lat młodszymi, bo nie mogę od roku znaleźć pracy to sobie chodzę na uczelnie bo nie mam co robić w ogóle wszyscy znajomi z którymi bardzo fajnie się 5 lat studiowało, wspólne impry i juwenalia teraz rozjechali w swoje strony się nie odzywają a ja pochodzę z miasta akademickiego i zostałem całkiem sam więc z nudów sobie studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie warto. Uważam, że to inwestycja w siebie i swoją przyszłość. No ja zamierzam iść właśnie na podyplomówkę na akademię ignatianum w krakowie: http://www.ignatianum.edu.pl/. Zastanawiam się jak to będzie. Słyszałam wiele dobrego o tej uczelni, że poziom wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia podyplomowe to trafna decyzja, szczególnie wtedy jak się już pracuje, ponieważ wybiera się te studia, które zbliżone są do profilu wykonywanej pracy. Chociaż ja podyplomówkę robiłam od razu po studiach, nie mając jeszcze dużego doświadczenia zawodowego. I jestem bardzo zadowolona, że tak zrobiłam. Wybrałam kierunek, który mnie interesował, a wiedzę ta zdobytą umiałam przełożyć na pracę, którą mam obecnie :) Uczelni jest całe mnóstwo, ja polecam Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej - tam robiłam podyplomówkę, więc polecam bo przetestowałam. Super zajęcia, kompetentna kadra. Żadna wcześniejsza szkoła nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak ta :) (rekrutacja.wsb.edu.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia podyplomowe wcale nie kosztują 5 tys.! ja za swoje płaciłam ok 2500, płatności były rozłożone na miesiące, więc wychodziło ok 250 zł na miesiąc... a studia dużo mi dały, więc polecam zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kierunków na studiach podyplomowych ma Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej - sporo moim znajomych tam studiowało, ludzie dojeżdżają nawet z Opola, Częstochowy czy Tarnowa. Mieszkam obok tej szkoły, widzę jak się rozrasta, inwestują w infrastrukturę, nowe sprzęty.. nic tylko się zapisywać :) (rekrutacja.wsb.edu.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto! Można nabyć dodatkowe kwalifikacje a co za tym idzie lepiej płatną pracę! :) Ogarnij sobie www.study4.eu z tego co mi się rzuciło w oczy mają tam bardzo dużo informacji na ten temat! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo osób decyduje się na studia podyplomowe, to super, bo najgorzej jest stanąć w miejscu i w ogóle się nie rozwijać :D Ja zapisałam się na studia podyplomowe, bo chciałam przede wszystkim mieć większe kwalifikacje i tym samym być bardziej wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Całe studia pierwszego i drugiego stopnia pracowałam i jednocześnie studiowałam zaocznie, a teraz studiuję Prawo inwestycyjno-budowlane dla inżynierów również jednocześnie pracując. Myślę, że takim czynnikiem, który przekonał menie do podyplomówki była moja praca zawodowa, bo pracuję w wymagającej firmie, w której liczy się wiedza i doświadczenie, dlatego studia to w tym przypadku idealnie się sprawdzają. A studiuję na UTH w Warszawie, wybrałam właśnie tę uczelnię, bo wcześniej studiowałam tam 5 lat, stąd wiem, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy na podplomówkę mozna isc tylko i wyłącznie po ukonczeniu magisterki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Zdobądź doświadczenie! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja Edytuj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuje podyplomowo architektoniczne projektowanie swiatla na ssw w Sopocie http://www.ssw.sopot.pl/ i chyba nigdzie indziej nie ma takich studiow. A to przyszlosc :) wychodze z zalozenia ze warto sie doksztalcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANDLU I USLUG Nowość ! Studia podyplomowe Zarządzanie w Administracji Publicznej. Studia adresowane są do osób pełniących i zamierzających pełnić kluczową rolę w administracji rządowej, samorządowej i organizacjach pozarządowych. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe! Rekrutacja trwa! Zapisz się już na kwiecień Zadzwoń 618434796 lub 505845771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ta szkoła jest bardzo znana, ceniona i mysle ze wielkim plusem jest wlasnie wybór takiej oto szkoły podyplomowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić studia podyplomowe na uczelni www.ignatianum.edu.pl w Krakowie i uważam, że warto stale się kształcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka7
Ja zamiast na studia poszlam po prostu do szkoly progres do szkoly dwuletniej. Oferte maja bardzo bogata, nauczyciele sa mega w porzadku, szybko znalazlam prace dzieki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie studia podyplomowe to może jest jeszcze jedno rozwiązanie, równie dobre i przy tym odpowiednie jesli chcecie kształcić się w trochę innym kierunku niż skończone studia,lub szkoła średnia- http://reaktor.pwn.pl/kursy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy myślicie o innym kierunku od tego którego do tej pory się uczyliście to jest coś na co warto jest zwrócić uwagę http://reaktor.pwn.pl/kursy/ To kierunek związany z programowaniem, jednak znam osoby z swojego środowiska które nagle zmieniły kierunek i rozszerzyły swoje zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamboo
Moim zdaniem warto wybrać się na takie studia podyplomowe. Ja chodziłam na studia podyplomowe w Krakowie http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl na uczelni WSE i byłam z nich bardzo zadowolona. Jeśli masz taką możliwość i chcesz się jeszcze dokształcić to uważam, że to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licencjat zrobiłem na publicznej uczelni w Warszawie, ale na magisterkę już wróciłem do Józefowa na WSGE bo oprócz drogiego życia to sam poziom wykładania i nauczania jest taki sam jak nie lepszy więc po co przepłacać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska96
Studia podyplomowe to koszt, ale prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę te wszystkie zmiany, które zachodzą na rynku pracy, to chyba są koniecznością. Ja od jakiegoś czasu robię podyplomówkę z logistyki w http://www.zpsb.pl i jestem bardzo zadowolona, bo zajmuje się tylko tą dziedziną która mnie interesuje a nie zapychaczami, np. historią filozofii itd. No i to też w sumie fajna okazja, żeby poznać ludzi nowych, a jak się już pracuje to o to dość ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka że jak robiłem magisterkę w WSGE w Józefowie to przykładałem się do nauki w przeciwieństwie do czasów licencjatu na publicznej uczelni. Po prostu zacząłem doceniać edukację gdy zacząłem za nią płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! studia podyplomowe podnoszą Twoje kwalifikacje i dają Ci szanse na lepsze zarobki! Zerknijcie na http://study4u.eu/pl/ tam macie duży wybór uczelni, które mają w swojej ofercie interesujące i przyszłościowe studia podyplomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś wiele osób wybiera studia podyplomowe, aby podnieść swój poziom wykształcenia lub w celu szybkiego przekwalifikowania. Osoby zainteresowane studiami podyplomowymi zapraszam do zapoznania się z ich ofertą w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Dostępne kierunki oraz warunki rekrutacji można znaleźć na naszej stronie http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 19 września można liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×