Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja123

świetlica szkolna

Polecane posty

Gość kaja123

Witam! Może jest tu ktoś kto zetknął się z pracą na świetlicy szkolnej. Co robicie żeby urozmaicić dzieciom czas? Ja dopiero mam zacząć pracę w świetlicy i trochę się stresuję . Napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaa
a jak znalazlas ta prace? przez znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowalam :-) Duzo zalezy od dzieciakow i ich wieku. W przypadku moich nie do znudzenia byly: kolorowanki, gry planszowe, puzzle no i oczywiscie pobyt na boisku szkolnym. Jakos nie przepadaly za organizowaniem im zabaw. Mozesz skorzystac z biblioteki pedagogicznej-jest masa ksiazek o grach i zabawach dla dzieci, moze cos Ci wpadnie w oko z proponowanych przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Dziękuję Ci za odpowiedź. Ja mam troszkę gorzej. Dzieci są małe 0-3 i chcą aby organizować im czas a przy tym błyskawicznie się nudzą każdą nową czynnością. Choć świetlica jest bardzo dobrze wyposażona w różnego rodzaju pomoce:tv, komputery, gry , mnóstwo kolorowanek, wycinanek, książek, czasopism dla dzieci to jednak ciężko zająć ich uwagę na dłużej. Ale może się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklklk
to dzieci 0-3 chodza do szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Oczywiscie że 0-3 znaczy od klasy 0 do III- ej. Nie sądziłam że ktoś to zrozumie inaczej. Dziękuję za podpowiedzi, napewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na świetlicy dzieci tez odrabiają pracę donową i uczą sie pod czułym okiem opiekuna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz121
hop hop.........moze ktos jeszcze napisze o swoich doswiadczeniach na swietlicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
To jak dostałaś tą pracę skoro nie masz pomysłow na pracę z dziećmi? I to z takimi maluchami, które same mają dużo fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×