Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perspecto

Tajemniczy klient-firma perspecto

Polecane posty

Gość perspecto

Pracowal ktos na tym stanowisku i zna firme? Trzeba sie niby najpierw arejestrowac na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
tez jestem ciekawa wiec Ci ktorzy pracowali - odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalservicecheck
Witam :-) Właśnie niedawno miałam być klientem testowym w firmie international service check. Siedziałam dwie godziny ucząc się i zdając test aby móc iść do McDonalda a następnego dnia zaproponowano mi 10 zł!!!! za wizytę. Oczywiście + 8 zł za zakupione jedzenie. Byłam w szoku! Za 10 zł? 2 godziny, które już straciłam + kolejne 2???? O nie!! Oczywiście zrezygnowałam! Teraz zapisałam się do perspecto. Mam nadzieję, że tam będzie lepiej = normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja pracowałam dla tej firmy.Firma wiarygodna i w 100% wypłacalna.zwykle tak jes że za wykonane badanie firma zwraca pieniądze za zakupiony towar oraz jakąś kasę za samą wizytę. Na tym polegają badania typu \"tajemniczy klient\"bardzo fajna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz napisać
jakie sa stawki mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zekanna chodzi mi o konkretnie o to jak to przebiega, czy to trzeba kupować za własne pieniądze a oni potem ci oddają, o ile dobrze cie zrozumiałam? I ile godzin trwa zazwyczaj taka akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspecto
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Sorki musiałam uciekać. Już odpowiadam-zakupy robiłam za własne pieniądze-były to kwoty rzędu 30do70 zł, później wysyłałam e-mailem ankietę, drukowałam rachunek,który trzeba odesłać pocztą i otrzymywałam kasę na konto.Za jedno badanie było zwykle oprócz zwrotu za zakupy, jakieś 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wyglądu tego badania to zachowujesz się jak normalny klient, w ankecie zawsze są wytyczne na co masz zwrócić szczególną uwagę.Takie badanie trwa różnie od 10 do 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zekanna czy mozesz
powiedziec jak czesto dostaje sie zlecenia w takiej firmie? i czy masz kontakt osobisty z pracownikiem prespecto czy tylko mail/telefon? umowa o dzieło czy jak? dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Akurat z tą firmą współpracuję od niedawna i miałam tylko 2 zlecenia.Oczywieście przed każdym badanie osoba odpowidzialna za dany projekt dzwoni z zapytaniem czy się zgadzam wziąść udział i mówi jakie są główne założenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie odpowiem na pytania ale niestety właśnie ze sporym opóźnieniem bo nie jestem cały czas na necie.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie glupio zapytam tam trzeba cos placic podejmowac od razu kazde zlecenie? i jakiego rodzaju sa to zlecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magija85 - tam płacisz tylko za zakupy, praca polega na odwiedzinach w konkretnym sklepie, lub serwisie i odpowiedzenie na ich ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma dużo sklepów sieciowych,które najcześciej są badane więc zwykle nie mam nawału pracy że chciałabym rezygnować.Również jeżeli chodzi o termin realizacji badania to jest to zwykle 3 dni i ty sama wybierasz kiedy ci najbardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajeczka
A w jaki sposob przesylaja do Ciebie pieniadze? I ile udaje Ci sie zarobic miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youlia
Ja dostalam zadanie testowe - pierwsze, ale złośliwość losu braku neostrady(reorganizacja systemu :( nie pozwolił mi na wysłanie audytu. Jest na to 8h od wizyty w placówce. Byłam prawie przed zamknieciem sklepu i nie miałam w domu szans na wysyłkę. Nawaliłm, czy są szanse, ze dostane jeszcze zadanie? Czy lepiej szukac w innej firmie zadan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspecto
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkos
czy możesz podać jakieś namiary na taką firmę ? Jak sie tam dostać do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhh
uuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest wiecej osob ktore wspolpracowaly z ta firma? po jakim czasie od zarejestrowania sie na stronie dostalyscie pierwsza propozycje? jak z wynagrodzeniem? na pewno wszystko jest takie rozowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wypełnić formularz zgłoszeniowy tej firmy. Czy nie jest przesadą pytanie mnie o mój nr konta, NIP, nr dowodu osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny kocur > ? w ankiecie jest jedynie imie, nazwisko, adres, wiek, plec, miasto i w jakim obrebie mozesz pracowac(km). skads Ty wytrzasnela takie dane? :) to bylo takie rejestrowanie sie z 4 krokach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałam na ich ogłoszenie i kazali mi wypełnić ankiete na stronie. Dali mi login i hasło. A ten formularz składa się z danych osobowych, doświadczenia zawodowego i między innymi też danych szczegółówych, gdzie należy wypełnić właśnie takie pola jak nr konta bankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli Ty juz jestes \"dalej\" ;) ja dopiero wypelnilam ten formularz http://perspecto.pl/app/tester/pl/index1.asp?id=http://perspecto.pl/tester/index.asp sama nie wiem, wlasciwie to tylko jedna dziewczyna wypowiadala sie w tym temacie, wiec nie wiadomo czy wszystko bedzie takie piekne :O ja czekam na odzew z ich strony, a jesli jestes z okolic katowic to na gumtree oglaszala sie firma http://www.bcmm.com.pl ze poszukuja teleankieterow (praca w bazie ich firmy w k-cach) ale w swojej ofercie maja rowniez prace jako tajemniczy klient. jednak bardziej przekonuja nie takie firmy niz elektroniczne ;) napisze do nich i zapytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×