Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D_Y_S_K_A_L_K_U_L_I_S_T_K_A

Technik Administracji to dobry pomysł czy nie?

Polecane posty

Myślę o tym, by zostawić chociaż jedną szkołę policealną i zastanawiam się czy technik administracji to dobry pomysł. W tej samej szkole, w której ukończyłam technikum, a wy co o tym sądzicie? Oczekuję tylko poważnych odpowiedzi, przy okazji może bym zdała i maturę i egzamin zawodowy z technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież studiujesz? Po co masz się wracać do poziomu szkoły średniej? Poza tym maturę i egzamin możesz zdać zaocznie. Po prostu raz do roku są terminy, trzeba złożyć papiery w odpowiednim czasie, nauczyć się i przyjść na egzamin. Nie trzeba powtarzać technikum/policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki55
Bardzo dobry pomysł ! Ja wybieram się do DELTY Edukacji w Bytomiu, na studia mi się nie chce czasu marnować, chce od razu zawód, a na technika administracji jest zawsze zapotrzebowanie. Super, bo nic nie będę płacić, za darmo, zaocznie. Lajtowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy się można do Was zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eEMIlkAa
Z tego co się orientuje do cosinusa zapisywać się można cały rok, ale taką prawdziwą rekrutację chyba będą zaczynać niedługo bo od lutego nowy semestr rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×