Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarliZ

techniki sprzedaży

Polecane posty

Jakie sa tehchniki sprzedaży. Dzis mam rozmowe o prace w sklepie meblowym, pisali...ze trzeba znac techniki sprzedaży, ja niemam zadnego doswiadczenia, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grjy
chodzi im o marketing jako sprzedaż aktywna z badaniem potrzeb rynku ? google mi mówi o marketingu wielopoziomowym (mlm), szeptanym, partyzanckim, , sieciowym. powinna ciebie zainteresować książka "biblia handlowca - gitomer j."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkkka
nawiazanie kontaktu analiza potrzeb propozycja i argumentacja produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wskaziciel :)
Przychodzi facet do mega marketu po podpaski dla żony a sprzedawca do niego - uuuu, to co pan będziesz robił przez tydzień, kup pan wędkę i jedź na ryby Facet pomyślał, faktycznie dobra myśl, kupuje wędkę Sprzedawca - no ale na jeden dzień ?, to mało, gdzie będziesz pan spał, kup pan namiot Facet bierze namiot -Ale jaki mam pan samochód ?, pewnie mały, kup pan przyczepkę na ten namiot ..... itd, itd W efekcie facet wyjechał nowym samochodem, z namiotem, wędką, butami, strojem, kratą piwa, grillem i wyżerą na tydzień :) To tak w skrócie są techniki sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam sie uczyc przez internet i to dlatego ,że można o każdej porze i super sa niektóre szkolenia. mam na swoim koncie juz 6 niektóre zawodowe ale tez hobbystyczne np te dla rodziców.przynajmniej wiedza w jednym miejscu nie trzeba czytać kilkunastu artykułów.certyfikaty zawsze się tez przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastmasrtira1984mesau
Jakie sa tehchniki sprzedaży. Dzis mam rozmowe o prace w sklepie meblowym, pisali...ze trzeba znac techniki sprzedaży, ja niemam zadnego doswiadczenia, prosze o pomoc Jasne http://dnld.us/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naegraphesad1981xuxko
chodzi im o marketing jako sprzedaż aktywna z badaniem potrzeb rynku ? google mi mówi o marketingu wielopoziomowym (mlm), szeptanym, partyzanckim, , sieciowym. powinna ciebie zainteresować książka "biblia handlowca - gitomer j." Jasne http://f**kw.it/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozecie polecić jakieś kursy z technik sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś byłam na kursie ze obsługi klienta i sprzedaży organizowanym przez tę firmę szkoleniowa http://www.exbis.pl/ z Katowic. Organizują tez ciekawe szkolenia motywacyjne, dotyczące np. zarządzania czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie meblowym trzeba wiedziec, ktora lista z cenami jest odpowiednia dla klienta z ktorym rozmawiamy, tzn. o ile wiecej niz rozsadna cena jest on gotowa zaplacic, a nastenie po rozmowie i wykonaniu kosztorysu / oferty zawyzonej o np. 40% dac mu laskawie (tylko dzisiaj i tylko dla niego) 15% rabatu (ide do szefa, czy mi na to pozwoli). W efekcie takiej techniki sprzedazy nabijasz klienta w butelke o 25%ceny, szybki osiagniesz swoje pensum (i prowizje) a co najwazniejsze, wszyscy sa zadowoleni i nikt nie widzi oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×