Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość

O co chodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba usunęli dziwne. musimy nowy założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kris28 jednak pisał prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz każdy będzie się bał cokolwiek tu napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego tu sie bac? przecież tylko prawdę pisalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja :D pewnie administracja o2 dostała pismo od rossmannowego prawnika, przestraszyli się i skasowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęli jeden wątek, powstały trzy kolejne. Zwolnią dziewczyny, które śmią mówić głośno, przyjdą następne, które nie będą się bały. Takie czasy i pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 1000 stron poszło sie j/ebać HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już kolejny z wielostronicowych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie były wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóz dziewczynki i tak sie nie damy śmieszni są usunęli, bo cała prawda o pracy w tym obozie była haha szkoda,że zamiast zająć się zwalczaniem mobbingu usuwają teamty z forum żenada jak tam laseczki kolorówka? sto tysięcy głupich pytań czy wszystko jest w promocji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest premia na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole więc i nasz wątek wyparował z czeluści internetów....... a szkoda, bo fakt, było tam często zbyt wulgarnie i prymitywnie, ale przynajmniej miałyśmy miejsce w którym otwarcie można było pisać o nieprawidłowościach w naszej pracy. Usunięcie wątku świadczy o tym, że często nie pracuje nam się dobrze. Oczywiście wiadomo, że są i szczęśliwi i spełnieni pracownicy np. kierownicy, ale znacznie większe jest grono, które pracuje równie ciężko a jest niepocieszone swoją sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest ta premia na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazki zawodowe
Jakiś czas temu spotkało to również jeśli się nie mylę pracowników firmy Lidl ale oni mają związki zawodowe . A tu zakaz w umowie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba dużo czasu a i ten temat sie rozkręci; niech ludzie wiedzą jak się pracuje; jaki mobbing panuje; jak kasjerzy i asystenci robią wszystko za marne grosze a kierownictwo zbiera laury- jak regionalne na to patrzą i nic nie robią; jak grafik jest zmieniany 7 razy w tygodniu- bo po prostu masz być! zero życia prywatnego; praca po 12 godzin kilka dni pod rząd; inwentaryzacja śmieszna umowa o dzieło praca po 12 godzin a nawet więcej za 50 zł na rękę; to tak w wielkim skrócie jak ktoś chce pracować w tym obozie i wiecie co odchodze stamtąd w końcu! wszyscy znajomi mi gratulują, że nareszcie normalne życie i normalna praca i moja psycha odpoczęła w końcu normalnie śpie i się tak nie stresuje > życzę wam wszystkim tego samego. kształćcie się bo warto uciec z tego kołchozu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciec ? Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Jeszcze wrócisz do Rossa z podkulonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a to dobre; chyba ty człowieku bez perspektyw i ambicji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy zgłaszać taką rzecz jak kradzież słodyczy? Jeżeli ktoś połaszczył się na batonika to napewno kradł już wcześniej i będzie to dalej robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada :D też sobie czytałam ten temat, współczucia dziewczyny, ale nie dajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja napiszę, ze w SSmanie bardzo dobrze się pracuje. Nie ma mobbingu, grafik nigdy sie nie zmienia. Koleżanki są bardzo życzliwe i wyrozumiałe. Najbardziej uwielbiam moja kierowniczke, która jest spokojna i duuuużżżo pracuje a ja biorę z niej przykład. Moje zarobki, aż mi głupio pisać ale są wyższe od pensji prezydenta.. A....i jeszcze jedno, aby nikt nie usunął tego tematu to chciałam napisać, że ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJE JE W TE PAPIERKI... Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie że kierowniczki stosują mobbing ok pewnie tak , ja jestem kierownikiem z kilkunastoletnim stażem, z dziewczynami stosunki super inwentury zawsze w pierwszym progu, ja zachrzaniam na sklepie jak mały samochodzik i co????od pewnego czasu mam nowego KR. do tej pory było ok ale od 2 miesięcy( za brak wydajności w jednym miesiącu} popadłam w niełaskę!!!! :) przy każdej okazji nie omieszka po mnie pojechać, za każdym razem dowiaduję się jaka jestem beznadziejna i nic nie umiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trzeba będzie z kierownikiem sprzedaży pogadać bo jak dla mnie to nie tylko trąci ale n kilometr mobbingiem wali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeee tam :)kr w ogóle się nie przejmuj bo dla nich człowiek sie nie liczy tylko cyferki wyniki i inne cuda wianki, przeżyłem to i wiem o czym mówię....nigdy nie staną po twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła kasa na święta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe, które już nikt nam nie usunie: r-o-s-m-a-n-k-i.f-o-r-a-. p-l bez kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe, które już nikt nam nie usunie: r-o-s-m-a-n-k-i.f-o-r-a-. p-l bez kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×