Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Wasza Firma powód do dumy?

Polecane posty

Zastanawiam się poważnie nad otworzeniem własnej Firmy I w związku z tym mam pytanie drogie Panie , prosze piszcie jakie były wasze początki, jaką działalność prowadzicie, czy było warto ? A przede wszystkim czy żałujecie czy jesteście dumne, może dzięki temu Ja i wiele osób nabierze odwagi aby rozkręcić swój biznesik. Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez bym chciala
zalozyc wlasna firme, mysle calkiem powaznie, ale mam obawy, urzedy, powodzenie formy itp troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez bym chciala
powodzenie firmy mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tym myślę i byłabym wdzieczna za wszelkie info. Mam jednak wrażenie, że osoby posiadające własne firmy nie odwiedzają forum Kafeterii. Nie żeby było w nim coś złego. Po prostu - tacy ludzie zazwyczaj są tak zaabsorbowani przez prowadzony interes, że nie mają czasu na rozmowy przez internet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam własną firmę od roku. Jestem właścicielem ale prowadzę ją z moim narzeczonym. Prowadzę sklep komputerowy i cafejkę internetową. Było ciężko rozkręcić to wszystko, zająć się księgowością (robię to sama), ale się udało i myślę że będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku miesięcy jestem współwłaścicielką drukarni. Jesteśmy na rozkręcaniu i na razie jest jeszcze dosc ciężko ale nie trace nadziei. Satysfakcję sprawia mi fakt, ze jestem sobie szefem i nikt nie wytyka mi palcem co mam robic (nienawidziłam tego), poza tym poczucie tworzenia i organizowania własnej firmy - fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOHOHOHO
ja mam wlasna firme juz od wielu lat i pisze durnoty na kafeterii bo nieraz czlowiek chce sie wyluzowac i nie byc zawsze taki powazny. Widocznie nigdy nie dorosne. Mam 3 recepty na sukces: po pierwsze praca po drugie praca i po trzecie praca. A ta praca jest popychana przez ambicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×