Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm jak sie przygotować

We wtorek idę na rozmowę .Stanowisko Sekretarka

Polecane posty

Gość hmmm jak sie przygotować

Czy Ktoś z Was miał taką rozmowę?? Bardzo proszę o rady:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak sie przygotować
no i nikt mi nic nie poradził:( szkoda, sama muszę dać sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioooot
dziewucho idze na to spotkanie a nie nudz...co ty musisz kuzwa ze podamy ci konkretne pytania na rozmowe na stanowisko sekretarki??kuzwa co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioooot
jak ty masz takie problemy to ja juz teraz ci powiem ze tej pracy nie dostaniesz....takie dupy jak ty idą w odstawkę a zdobywa prace ktos kto nie ma takich problemow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak sie przygotować
ale ty nerwowa jestes!!, może łyknij coś na nerwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioooot
bo jak czytam takie idiotyzmy to mnie nerwy biorą.No zastanów sie dziewczyno o co ty pytasz????nie ma nigdy tych samych pytan na rozmowach...idziesz i odpowiadasz a jak ty sie tak stresujesz to powiem ci jedno:O PRACY SEKRETARKI ZAPOMNIJ A TA ROZMOWĘ TO LEPIEJ SOBIE ODPUŚC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak sie przygotować
spokojnie luzik nie denerwuj sie złość piękności szkodzi , a tak nawiasem to ty prostaczka jestes :D nie będę sie zniżać do twojego poziomu!!! Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na takiej rozmowie na stanowisko sekretarki. Pytali mnie głównie o obsługę komputera - pakiet office, znajomość języków obcych, kazali w kilku zdaniach powiedzieć dlaczego chcę tam pracować i dlaczego właśnie mnie powinni zatrudnić. Standardowe pytania, takich możesz się spodziewać. Zapewne wiesz czym zajmuje się w firmie sekretarka, właśnie o to będą pytać, czy umiesz to robić, czy masz jakieś doświadczenie. Mogą zapytać co wiesz o firmie, czym się ona zajmuje, czy wiesz jak wygląda rynek tej właśnie branży. Poza tym musisz być otwarta, komunikatywna i sympatyczna na tej rozmowie bo sekretarka to wizytówka firmy i ma pierwszy kontakt z klientem, dlatego musi sprawiać miłe wrażenie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioooot
A TY JESTES IDIOTKĄ!! AHA POCHWAL SIĘ NAM KOLEJNĄ PROPOZYCJA ROMOWY KWALIFIKACYJNEJ BO O STANOWISKU SEKRETARKI TAKA IDIOTKA JAK TY MUSI NIESETETY ZAPOMNIEC!!! SPRÓBUJ WYSŁAĆ SWOJE CV DO BIEDRONKI TAM BEDZIESZ MIEC WIEKSZE SZNASE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak sie przygotować
dziękuję ścianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WŁASNIE JAK TO JEST
jak wymagają obsługi komputera to w jakim stopniu trzeba znać??? Ja idę dziś na rozmowę jako Pracownik biurowy, wymagania między innymi byly -znajomość obsl. komp.... myślicie, ze trzeba znać dobrze caly officce?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biurze to głównie trzeba znać Worda i Excela. Może jeszcze Accessa. No a jak używają w firmie jakiegoś programu innego to cię nauczą jego obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scianka
i co dostałaś tą pracę sekretarki?? mialaś juz jakies doświadczenie w zawodzie i jak mozna spytać to ile znasz języków i czy dobrze znasz obsluge komputera?? Z gory serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po tej rozmowie zostałam przyjęta, na razie na staż, ale wszystko wskazuje na to, że potem będzie praca. Doświadczenia nie miałam, bo w maju skończyłam studia, potem poszłam na trzymiesięczny kurs sekretarsko-asystencki, po którym byłam 2 tygodnie na praktyce w sekretariacie - to było moje jedyne doświadczenie. Znam angielski - bardzo dobrze, hiszpański i rosyjski -średnio. Pakiet Office: Word, Excel, Access, Power Point. Piszę bezwzrokowo na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo scianka
to wcale sie nie dziwieze Cie przyjeli, z takimi kwalifikacjami!!! a powiedz mi proszę ten kurs to drogi byl, bo tez chce sie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo scianka
a i powiem Tobie szczerze że sie Tobie dziwie, ze z takimi super kwalifikacjami pracujesz jako sekretarka, no chyba ze to jest Twoj wymarzony zawód i że firma ma prestiż.. a tak w ogole to szacuneczek doa Twojej osoby!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo, ale nie wydaje mi się żeby moje kwalifikacje były aż tak wysokie. Powiedzmy sobie szczerze, że obsługa kompa i języki to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. Z wykształcenia jestem filologiem polskim, ale nie chcę pracować w szkole, dlatego postanowiłam się przekwalifikować. Najpierw zarejestrowałam się w urzędzie pracy, tam poszłam od razu do działu szkoleń, a że jestem absolwentem to się załapałam na fajny kurs, finansowany z funduszy Unii Europejskiej. Prawda jest taka, że nie mam żadnego doświadczenia zawodowego, a tego szukają pracodawcy. Lubię pracę biurową, a firma gdzie jestem na stażu to agencja artystyczna, organizują koncerty i różne imprezy, mam okazję poznawać ciekawych ludzi. Na razie widzę same plusy tej pracy :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo scianka
a masz może jakieś notatki z tego kursu??? by mi sie przydały:) szukam w necie czegoś fajnego, ale to są strony płatne. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam notatki, przedmioty były różne, w sumie głównie o pracy biurowej, technika pracy biurowej, podstawy kadr, marketing. Napisz co dokładnie cię interesuje i podaj adres to zeskanuję i ci wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To wyżej to ja, znana też jako ścianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo scianka
Angelika.Petersen@interia.pl to mój adres:) technika pracy biurowej, podstawy kadr, marketing. Gdybyś miala czas i ochotę to bardzo Cie prosze o nadeslanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo scianka
albo wiesz marketing to może przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×