Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vendangeur

Winobranie we Francji

Polecane posty

Gość Vendangeur

Wybieramy się do Francji na m.in winobranie. Wyjazd do Langwedocji, do znanego mi wcześniej miejsca, w którym pracowałem dwa sezony. W tej chwili szukamy osoby z pojemnym samochodem, która chciałaby z nami pojechać z Warszawy albo z okolic, mile widziany osoba znająca francuski i chcąca popracować z nami do końca października (jak się uda). Płeć i wiek obojętne od 20 do 50 lat :-) Wyjazd około 5 września. Stawka przy winobraniu, w rejon, w który się wybieramy to 9.43 euro za godzinę, praca na co najmniej trzy tygodnie (tyle pracowałem ostatnim razem w paru winnicach), przemieszczając z południa Francji na północ można ten okres wydłużyć do 6-8 tygodni. Mile widziane są osoby, które już na winobraniu były i znają regiony takie jak Akwitania, Prowansja, Burgundia czy Szampania, gdzie też chcemy się wybrać. Niech zachętą będzie krótkie wyliczenie: pracując tylko 40 dni zarobić można ok. 2500 euro. Nie liczę przygody, jaka się z tym wiąże ;-) Przy okazji można pozwiedzać spory kawałek Francji i poznać wielu ciekawych ludzi. Zresztą wszystko jest do uzgodnienia, przy wyjeździe dwóch wozów, cześć osób może wyjechać na początku września, druga w drugiej połowie września, gdyż wtedy winobranie się rozkręca. W tej chwili mamy jeden mały samochód, potrzebujemy jeszcze jednego, osoby ze znajomością języka francuskiego też się mogą zgłaszać. :-) Jeżeli ktoś jest zainteresowany, a spełnia warunki, nie pisze na adres: jestextra małpka gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Wciąż mile widziana jest osoba ze znajomością francuskiego, która chciałaby wyjechać na dłużej i chętnie z prawem jazdy. :-) Wyjazd przesunął się na 7-8 wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Trzy osoby już są na miejscu, może ktoś chciałby wyjechać w najbliższy piątek lub sobotę, tj 14 IX lub 15 IX, najchętniej na dłużej - osoba z samochodem, ewentualnie ze znajomością francuskiego. Jeżeli nie dla pieniędzy to może dla przygody ;-) Oferta dla wytrzymałych, odważnych i sympatycznych :-) jestextra małpa gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Możliwe, że będzie potrzebna tylko jedna lub dwie osoby - wyjazd z Wrocławia, wtedy przydatne byłoby tylko prawo jazdy i chęć wytrwałej pracy do końca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest pośrednictwo przez jakąś agencje pracy, z kim podpisuje się umowę? jakie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Sami się organizowaliśmy, teraz już jest po! W sumie fajnie było, ale pracowałem tylko do 17 października, niestety osoby z samochodami wróciły wcześniej, a bez samochodu nie mogłem jechać do następnej winnicy, mimo, że namawiali usilnie, po prostu brakowało ludzi do pracy. Płacili średnio 9.43 euro za godzinę. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camiro
Znalazłby się ktoś chętny w tym roku na wyjazd an winobranie?Może ktoś już organizuje paczkę? Jeśli tak to byłabym chętna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Organizuje kolejny wyjazd. Tym razem możliwe jest zarezerwowanie czegoś przed wyjazdem. Potrzebna jest tylko osoba z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego. Osoby z samochodem, które mogą wyjechać na dłużej, również zapraszam. Wyjazd prawdopodobnie w cztery osoby około 23 lub 29 sierpnia, na cały wrzesień lub dłużej. Możliwy jest też późniejszy wyjazd na klementynki na Korsyce w miesiącach listopad i grudzień. Zapraszam: jestextra@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
W większości winnic zarówno w Langwedocji, Prowansji i Burgundii, winobranie rozkręci się około 8 września. Jakby był ktoś kto komunikatywnie zna język francuski, to zapraszam :-) Wyjazd w piątek wieczorem lub w sobotę rano. jestextra@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Winobranie zakończone, trochę dziwię się, że mało komu chce się jechać. Tam w dwa tygodnie zarabia się tyle ile w Polsce w dwa miesiące. Tak czy owak, koniec winobrania. Pozdrawiam wszystkich, którzy byli, są i będą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vendangeur, jak z tegorocznymi zbiorami? Będzie szansa wyjechać z Twoją ekipą? Może ktoś inny poszukuje kompana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
I znów organizuje wyjazd na winobranie. Jak co roku, szukam osoby z komunikatywną znajomością francuskiego oraz osobę z samochodem, która gotowa jest wyjechać na dłużej. W tym roku ze względu na upały zbiory będą dość wczesne, dlatego wyjazd planowany jest na około 22-28 sierpnia. Stawka 9.61 euro za godzinę, czyli minimalna we Francji. Kontakt: vendangeur@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Początek winobranie to był około 24 sierpień, a koniec początek października. Pracowałem od końca sierpnia do końca września, ale z przerwami bo w paru winnicach. Muszę przyznać, że w tym roku zdobyłem duże doświadczenie i rozeznanie co do winobrania w paru regionach Francji. Po raz pierwszy pracowałem i w Burgundii i w Prowansji w tym samym roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szukam pracy na winobraniu we Francji (albo Hiszpanii). Jakby ktoś coś wiedział, albo organizował taki wyjazd to dajcie znać. Chcielibyśmy wyjechać w czwórkę, mamy samochód, ale znajomość francuskiego jest znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
W tym roku winobranie zacznie się w okolicach 28 sierpnia. Płaca minimalna co roku rośnie, więc w tym wynosi 9.76 euro za godzinę. Gdyby ktoś ze znajomością języka francuskiego lub samochodem był zainteresowany to zapraszam do kontaktu: winobranie2017@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbiory winogron we Francji
Winobranie już się zaczyna we Francji, ale w różnych regionach start jest różny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś zainteresowany pracą przy zbiorach owoców we Francji teraz na lato i później na winobraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w tamtym roku we Francji i byłam bardzo zadowolona z wyjazdu. W tym roku może też uda mi się wyjechać tylko gdzieś zawieruszyłam dowód i nie wiem gdzie ale zamówiłam sobie z offshoreidcardscom no i robi robotę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już są ogłoszenia na winobranie we Francji, stawka tegoroczna to 9.88 euro za godzinę brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by się zgadzało. 2.000€ można przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętni na wyjazd niech zostawiają namiary do może uda się zorganizować na ten rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cueilleur de fruits
Warto wyjechać również i teraz, bo zaczynają się zbiory brzoskwiń i mandarynek, później jabłek i gruszek, a na koniec winogron. Au sein d'une exploitation, vous récolterez des pêches et des nectarines, et vous serez amené(e) a effectuer l'emballage Salaire : Horaire de 9.88 Euros Contrat travail saisonnier - 3 Mois Récolte fruits pommes https://www.youtube.com/watch?v=RrDFryvJiKk cueillette d'abricots https://www.youtube.com/watch?v=adz_4-gsGdM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaluna75
Witam, jestem zainteresowana pracą sezonową we Francji, przy zbiorze owoców a także przy winobraniu. Mieszkałam kilka lat we Francji i znam język w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt na adres agaluna75@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również jestem zainteresowana pracą przy zbiorze winogron. Chętnie do kogoś dołączę. Mój e-mail to sid92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zainteresowana pracą przy zbiorach winogron mniej więcej od połowy sierpnia do połowy września. Język francuski znam na poziomie podstawowym i angielski zaawansowany. marta.bitner86@wp.pl, 537219902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , jestem zainteresowana zbiorem winogron . Prosze o kontakt dar.grzyw@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×