Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klauchula

Wojas praca opinie

Polecane posty

Gość Klauchula

Czy ktoś z was pracował może kiedyś w jakimś salonie wojas? Jakie tam mają warunki? Trzeba mieć doświadczenie żeby do nich startować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgav
Ja wiem tylko tyle że panie które tam pracują są zawsze uśmiechnięte , pomocne i mają ładne buty na nogach ;) Pewnie nie jest tak źle, może ktoś inny się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alosafia
Ja pracowalam tam podczas studiow, potem wkrecilam tez moje kolezanki i w sumie wszystkie trzy bylysmy z tej pracy zadowlone. Kasa nie byla zla, umowa taka jaka nam odpowiadala, do tego prowizje. Czasami bylo wiecej czasami mniej roboty, ale ogolnie na plus. nie zaluje ze sie tam zatrudnilam. Doswiadczenia akurat nie mialam ale tez pokazalam na rozmowie kwalifikacyjnej ze jestem w stanie sie uczyc i wszystko w miare szybko ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauchula
Czyli doświadczenie jednak konieczne nie jest. To już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikasa
Kilka moich znajomych pracowało w sklepach Wojasa i w sumie z tego co pamiętam chwaliły sobie. niektóre na cały etat, niektóre w weekendy. W weendy bywało podobno hardcorowo, ale w tygodniu jest troche mniej pracy. No i doświadczenie rzeczywiście nie jest potrzebne. Nie robi się tam niczego czego nie dałoby się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauchula
a jak się w takim razie przygotować do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alosafia
na pewno warto przejrzeć sobie stronę wojasa, najnowszą kolekcję itp. żeby być na bieżąco. poza tym doczytaj w ogłoszeniu jakie dokładnie mają wymagania i się do nich ustosunkuj. na pewno będą padać o nie pytania i na każde powinnaś sensownie i rzeczowo odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikasa
No tak, to wszystko bardzo dobre rady, ale tak ogólnie się nie stresuj, bo w stresie zawsze wypada się gorzej. Złóż cv, czekaj aż się odezwą, a na rozmowę przyjdź w miarę elegancko i schludnie ubrana i wyspana, żebyś wiedziała co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauchula
no ok, to będę się do tych rad stosować :) trzajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie pytania moga zadac w wojasie na rozmowie kwalifikacyjnej? bo mnie zaprosili i sie troche boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_25
Pewnie zapytają ogólnie o pojęcie o butach, o najnowszą kolekcję, może wymyślą jakiegoś klienta, który chce kupić określony but i masz mu doradzić - trudno powiedzieć, pewnie dowiesz się dopiero na miejscu. Ale nie martw się, ja kiedyś byłam na rozmowie w agencji marketingowej, w której prosili mnie o sprzedanie porwanej kartki. Według mnie to bzdura, ale widocznie pracodawcy uważają inaczej :p Jeżeli chodzi o sprzedawanie butów to nie powinno być takich głupich sytuacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ndy
Poważnie zapytali cię o takie rzeczy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_25
Nie u wojasa - w agencji, ale raczej nie była zbyt poważną firmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli iść spróbować? Właśnie się zastanawiam nad podjęciem tam pracy. Wprawdzie w październiku wracam na studia, ale to chyba nie powinien być problem..? Da się tam pracować i studiować jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blovitka
W takich sklepach zawsze się da ;) Trzeba sobie odpowiednio grafik dopasować i już. W wojasie szefostwo jest raczej przychylne co do ruchomych godzin. grunt, żeby miał kto w sklepie pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akime
Tylko musisz szukać ofert pracy, nie wiem czy tak "z buta" cie przyjmą. Chociaż w sumie jak nie ma ofert to najlepiej chodzić po sklepach i zostawiać swoje cv. Zawsze jest jakaś szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulava
No ja załapałam sie do pracy z ich ogłoszenia. Skontaktowali się ze mną telefonicznie. Ale w tej branży to często wyskakują różne oferty pracy. Trzeba po prostu obserwować różne portale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi proszę jak ktoś pracował w wojasie: ile pracujecie, ile pracowałyście i czy same się zwolniłyscie czy ktoś was zwolnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ktoś tam miałby w ogóle zwalniać. Ja pracowałam tam pół roku i zwolniłam się sama - praca była fajna, przyjemna, z jedną koleżanką ze sklepu do teraz się przyjaźnię, no ale dostałam naprawdę fajną propozycję pracy bliżej swojego mieszkania i stwierdziłam, że jednak zrezygnuje. Czasami żałuję, bo w wojasie jednak było o wiele mniej stresu, chociaz wiadomo, że czasami jak się trafił klient to się było mnóstwo stresu, bo to mógł być na przykład tajny klient - szczególnie jak wypytywał o jakieś rzeczy, o które właściwie zwykle nikt nie pyta typu wkłady do butów, jakieś preparaty. Ale nie zaliczylam tam ani jednej wpadki i w sumie pewnie chcieli, żebym tam dalej pracowała, no ale zrezygnowałam ;) Czasami tak bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też idę na rozmowę kwalifikacyjną i się stresuje trochę, ale najważniejsze to się nie bać i nie stać w miejscu chyba, a przez ostatni czas nie pracowałam i trochę stałam, nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie to teraz może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penela
Napisz jak było na rozmowie. Dużo dobrego słyszałam o wojasie jako pracodawcy i też mam ochotę się tam wybrać. Sam sklep mi się kojarzy jako coś więcej niż sprzedawanie butów, dlatego chętnie dowiem się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendrika
Atmosfera wydaje się ok, przynajmniej czytając opinie. Zresztą jak jesteś w sklepie to możesz się zapytać dziewczyn jak im się pracuje, przecież Ci powiedzą. Moim zdaniem wszystko jest tam ok, ale jak pójdziesz na rozmowę to się dowiesz i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajcube
Dokładnie, nie ma się czego bać praca jak praca. Poza tym to nie jest żadne ciężkie zajęcie a jak masz jeszcze dobrze zarobić to czemu nie. Ja szanuję wojasa jako markę i myślę, że jako pracodawca jest tak samo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giunit
Miałam koleżankę na studiach, która tam pracowała i bez problemu umiała wynająć mieszkanie, utrzymać się, jeszcze mieć na imprezę, co świadczy o tym, że źle tam nie płacą. Nie wiem jaka atmosfera, ale podeślę jej ten wątek to może się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia1y3
Pracuję od kilku miesięcy i nie mogą narzekać:) Mam blisko do pracy i atmosfera jest bardzo fajna. Czasem można liczyć tez na premię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniak89
A są standardowo jakieś zniżki na buty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że są ale to chyba standard w takich sklepach. W ten sposób sprzedawczynie są reklamą takiego wojasa nawet po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreofilka
Moja kuzynka pracowała w wojasie i sobie chwaliła. Też się kiedyś starałam ale mnie nie przyjęli więc nie biorą wszystkich jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupit3r
A wiecie może jakie tam są mniej więcej zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firletkaaa
właśnie też się zastanawiam. Słyszałam póki co od koleżanki że praca bardzo spoko. Na początku jest szkolenie więc wiadomo co i jak i nie trzeba się stresować że nie wiemy co mamy robić. Są jakieś opcje awansu ale to po jakimś dłuższym okresie. No i te zniżki na buty o których pisałyście kuszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×