Odpowiedz na ten temat

Wojas praca opinie

• firletkaaa 2017.02.14 [13:37]
    tego to niestety nie wiem. Czasami takie sklepy chcą tylko kobiety. No ale cv złożyć może. Jak go zaproszą na rozmowę to będzie znaczyło że nie mają problemu z przyjmowanie facetów
  • hohoin 2017.03.14 [14:49]
    Chyba nie widziałam nigdy ekspedienta w wojasie, ale to samo w sumie w rylko. Moze sie chlopaki nie zglaszaja do takich sklepow po prostu oczko.gif
  • Bajland0 2017.03.22 [16:27]
    no może albo te sklepy z jakichś względów chcą kobiety. Aplikację złożyć można. Na pewno nie zaszkodzi
  • AleAlekasndra 2017.07.11 [13:06]
    praca sama w sobie nie jest zła usmiech.gif trzeba tylko lubić ludzi, bo przychodzą w różnych nastrojach i czasem nam się obrywa, ale dobre podejście i wszystko idzie do przodu usmiech.gif pieniądze (podstawa + premia) w porządku. Nigdy nie ma tak żeby była sama podstawa usmiech.gif atmosfera okej
  • IwonkaŚ92 2017.07.20 [11:47]
    jak na razie zadowolona z pracy. Może dlatego że mam to szczęście pracować w dobrym sklepie w regionie Pom. w którym mamy naprawdę zgrany zespół, robimy dużą sprzedaż, prawie co miesiąc przekraczamy 100% chociaż plany mamy naprawdę ambitne a co za tym idzie zarabiam niezłą kasę. Praca jak każda inna, wszędzie są plusy i minusy, ale dla mnie w wojasie jest w porządku
  • KarolinaZaj 2017.07.24 [13:13]
    Mogę ci polecić pracę w wojasie bez żadnych wątpliwości, praca może nie jest łatwa, ale pracuje się dobrze. Świetna atmosfera w firmie, przynajmniej w salonie w którym ja pracowałam. Gorąco polecam
  • Rajkaa 2017.08.30 [11:40]
    Jutro miną dwa lata od kiedy pracuję w Wojasie usmiech.gif Jak mogę je podsumować? Dobra szkoła życia. Kiedy wchodzą nowe kolekcje i są wyprzedaże to jest meeega ciężko, bo trzeba pracować non stop na pełnych obrotach, wiadomo kasa też lepsza więc można uznać, że się to wyrównuje. Atmosfera jest dobra, bo jakoś się dogadujemy i nie ma między nami zgrzytów. Nie ma co się stresować i być zawsze uśmiechniętym usmiech.gif
  • Malva95 2017.09.12 [12:16]
    Ja tam pracuje w każde wakacje, odkąd zaczęłam studia. Gdyby było źle to bym nie wracała usmiech.gif a mogę dopasować grafik w taki sposób, że na wszystko starczy mi czasu, dodatkowo zawsze zawieram jakieś fajne znajomości, bo pracują tam naprawdę ciekawi ludzie. Mam pieniądze na wszystkie swoje wydatki i nie muszę męczyć rodziców w wakacje usmiech.gif
  • Miszka2345 2017.09.13 [14:21]
    Plany są mega wygórowane, ale realne do osiągnięcia. Nie wiem czy to zależy od lokalizacji, być może Warszawa ma inne niż Katowice, ale jeśli zrealizuje się plan to wypłata wpada całkiem dobra
  • Rybka4512 2017.09.26 [15:26]
    Ja polecam samu się przekonać :> bo z opinii w internecie nie wiele wynika usmiech.gif a dożywotniej umowy tam nie podpisujesz
  • gość 2017.09.27 [15:00]
    Podejrzewam, ze wiele zależy od atmosfery, od tego czy zespół będzie zgrany. Trafiłam na ten wątek bo jestem świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej. Pochodzę z Częstochowy i u nas najwięcej ofert pracy jest właśnie w usługach http://slask-raca.pl/w-jakiej-branzy-najlepie j-znalezc-prace-w-czestochowie/ dlatego nie wiem czy szukać dalej…
  • gość 2017.09.28 [14:44]
    Doświadczenie nie jest konieczne. Moja znajoma tam pracuje, a poszła tam totalnie zielona w pracy z klientem. Wszystkiego bardzo szybko się nauczyła, nawet premię dostała niedługo po zatrudnieniu. Ogólnie mówi, że lubi tam pracować.
  • gość 2017.09.28 [14:49]
    Dzieki za pomoc. chyba sie zdecyduje usmiech.gif
  • gość 2017.10.30 [15:17]
    doświadczenie raczej nie jest koniecznością. mnie przyjęli bez, bo widzieli, że jestem bardzo kontaktowa i nadaję się do pracy z klientem. wszystkiego nauczyłam się już w pracy tutaj i nie trwało to długo. praca dosyć prosta i niewymagająca. z wypłatami nigdy nie ma opóźnień.
  • Patka85412 2017.11.06 [12:27]
    ja tam spędziłam kilka miesięcy życia i mam miłe wspomnienia
    pieniądze jak dla studentki bardzo dobre, ludzie też mi się fajni trafili na sklepie, a z niektórymi do tej pory mam kontakt oczko.gif
  • magdalenaKi 2017.11.08 [15:43]
    chyba najlepsza z moich studenckich prac.. serio
  • vijja 2017.11.17 [15:51]
    podstawa i premia przychodzą płatne oddzielnie, ale zawsze w terminie, za moich czasów wyplata była do 10 każdego miesiąca , a premie do 15
  • hanixxxx 2017.11.20 [17:11]
    ja raz miałam opóźnienie w wypłacie premii o jakieś 2 dni, ale na przestrzeni roku zdarzyło się to tylko raz
  • zaiteresownanana 2017.11.23 [15:26]
    ktoś teraz aktualnie pracuje w Wawie w jakimś centrum handlowym? Złote? Arkadia? Wolapark? Możecie coś powiedzieć??

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...