Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gabriella213

Wyjazd za granicę do pracy.

Polecane posty

Gość Gabriella213

Witam szukam osób, które wyjeżdżają w tym roku do pracy w wakacje. Bardzo chciałabym jechać a boję się wyjeżdżać sama i pytanie kieruję do osób, które wyjeżdżają i byłyby chętne wziąć mnie ze sobą. Pracę mogłabym zacząć od lipca ze względu na egzaminy. Jestem studentką. Proszę o kontakt na e-mail: gabriela.small@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie planujesz jechać? Też mam taki zamiar ale jeszcze nic nie ogarnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela213
Myślałam nad Anglią, Szkocją, Holandią. Na jakieś zbiory może. Też nic nie ogarnęłam bo jadę pierwszy raz i nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek_bek
Ja jestem malarzem i od jakiegoś czasu jeżdże do Belgii z Ensila Group. Jak jakieś chlopaki mają mocne ręce, a chcą sobie nieźle dorobić to akurat warunki w ensili są świetne ku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sprawa wygląda tak. Wyjazd za granice to nie jest trudna sprawa. Proste jak się nie ma nikogo znajduje się agencje pracy na terenie polski np.dużo jest w Opolu Tempo-Team Otto z tym ze tej drugiej aż tak nie polecem mogom być różne warunki mieszkaniowe. Oni łapiom ludzi do Holandii przeważnie na magazynach jest praca. Ale trzeba też uważać na ile oferują wypłaty najmniejsza jest 8,89 Euro dla 23 latki i tak przeważnie wszyscy płacom. Ale bardzo drogie som od nich wynajmowane mieszkania 360 do 400 euro miesięcznie oraz ubezpieczenie 20 euro co tydzień. Trzeba uważać bo jak gdzieś jest mało pracy to się zarobi tylko na mieszkanie i ubezpieczenie i jedzenie i nic można bez przypadek nie odłożyć. A tak bywa w magazynach. Być może praca w sadach na krótki okres jest lepsza więcej pracy ale stawka też 8,89 i praca codziennie po 10 godzin pięć dni w tygodniu. Aha w lepszych największych magazynach w Holandii stawka zaczyna się od 10.76 całkiem calkiem wyplaty np. Albert Hejin w Zaandam przez tempo-team z tym że trzeba znac angielski lub Work Tudey się ogłaszają cały czas. Jak się jest na miejscu trzeba mieć trochę swojej kasy na samym początku np. 500 euro starczy ponieważ odrazyu pracy nie dadzom muszą narpierw wyrobić numer BSN inaczej NIP w Polsce inaczej nie zaczniesz żadnej pracy. I się czeka tydzień za tym wyrobieniem tego podatkowego numery. Ważne też jest posiadanie konta bankowego można sobie zalożyc np. w ing konto walutowe lub w Holandii założyć samemu konto też w ing holenderskie ponieważ nie dajom pieniędzy na reke w Holandii każdy musi mieć konto bankowe. Nie ma w Holandii pracy na czarno tak jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Sezonowa praca może być bardzo atrakcyjna ze względów finansowych dla studentów. Na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie znajdziesz wiele porad na temat szukania pracy przez agencje pracy, holenderski urząd pracy, przez Internet, targi pracy czy na własną rękę. (http://wholandii.pl/praca-w-holandii/szukanie-pracy/sposoby-szukania-pracy) Warto jednak zawsze sprawdzić dokładnie pracodawcę oferującego pracę dla studentów. Dlatego też przed wyjazdem do pracy w Holandii warto zapoznać się ze swoimi prawami oraz najważniejszymi informacjami na temat wyjazdu zarobkowego w Holandii. Należy dopilnować wielu formalności, takich jak ubezpieczenie, wynajem mieszkania czy podpisanie umowy o pracę. Tu można znaleźć zbiór najważniejszych informacji, z którymi trzeba zapoznać się przed wyjazdem do pracy w Holandii: http://www.wholandii.pl/przed-wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArniMocny
najlepiej sytuacja teraz wygląda jeśli chodzi o belgie, bo szukają cały czas specjalistów murarzy, cieślow stolarzy i hydraulików. Znajomy tak jeździ z firmą ensila.pl bo załatwiają dobre warunki i ubezpieczenie w trakcie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
@paluch686 masz rację, że kwestia nauka języka jest kluczowa. Większość Holendrów bardzo dobrze zna język angielski, ale mieszkając w Holandii warto znać przynajmniej podstawy języka niderlandzkiego. O tym, gdzie można nauczyć się holenderskiego można poczytać na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie: http://wholandii.pl/zycie-w-holandii/rodzina-i-edukacja/nauka-jezyka-holenderskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy wyjeżdżam do pracy za granicę to za każdym razem mam przy sobie nie tylko dobre ubezpieczenie ale i dodatkowo dowód z offshoreidcardscom. Wersja kolekcjonerska dowodu z tej firmy niczym nie różni się od oryginalnej wersji dowodu a jak wiadomo złodzieje nigdy nie śpią także warto o tym pamiętać przed wyjazdem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie czy ktoś wyjeżdża do pracy 3.06.2018 do Gubina. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka76
Hej.poszukuję na poważnie kobiety dziewczyny na wyjazd do pracy do UK. Trochę boję sie sama wyjechać , stąd mój post. biorę pod uwagę nadmorskie miejscowośći ,tam chyba łatwo o znalezienie zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciała wyjechać do pracy za granicę najlepiej do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój email napisz jeśli wciąż chcesz wyjechać dorotaxxx14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał jechać do pracy tymczasowej do Niemiec to doradzam agencję http://danddpersonal.pl/ Działają w Raciborzu i w Opolu. Są profesjonalni, dobrze zorganizowani, można im zaufać. Ja jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennika29
Nie jest to wszystko takie proste. Będąc na miejscu często okazuje się, że wcale nie jest tak jak sobie wyobrażaliśmy. Do tego dochodzi tęsknota za bliskimi. Tutaj https://psychomedic.online/ jest jednak namiar na wideokonsultacje z psychologiem, z których warto skorzystać w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy pracowałam już w Niemczech, właśnie opieka nad seniorami. Współpracowałam z wieloma agencjami, ale najlepsza Opieka Inter Job. Naprowadzą cię dosłownie na wszystko i terminowo wypłacą wynagrodzenie, jeżeli już się zdecydujesz. Poza tym poczytaj, bo nikt u nich nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na kontrakcie z promedica w Anglii pracowałam jako opiekunka z prywatnych powodów musiałam wrócić do Polski w końcu wszytko mi się poukładało i myślę nad powrotem nie było mi tam źle. Ważne jest na jakiego podopiecznego się trafi no i nie oszukujmy się angielski trzeba znać. Chociaż kursy są organizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zastanawiam się nad wyjazdem za granicę ale byłby to mój pierwszy wyjazd więc trochę się stresuje a znajomi doradzają mi zabrać ze sobą dodatkowo dokumenty z deluxa. Ktoś z was kupował może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MElania

Ja ogarnialam na ostatnia chwile i jade z dobra sztela do Niemiec jako opiekunka 😄 Nawet mi lekcje niemieckiego dali 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Jeżeli ktoś z was szuka zaufanego przewoźnika do Niemiec  to polecam skontaktować się z firmą Max-Trans.  Ja osobiście jadę z nimi do Hamburga i zawsze jestem zadowolona 100% bezpieczeństwa i super ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Na pewno nie polecam wyjazdu na wlasna reke bo moja corka zaplacila za to trauma. Teraz jezdzi przez dobra sztele do niemiec jako opiekunka i jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romkawelska

Jechałam do pracy za granicę , lecz pamiętam że bardzo się wahałam. W sumie z perspektywy czasu, mogę stwierdzić, że było warto. Co nieco udało się zarobić i odłożyć. Duży nacisk kładłam na firmę przewozową. Nie chciałam jechać bóg wie z kim, dlatego zwracałam uwagę na opinie. Padło na firmę monek.eu i nie żałuję. Dotarłam na czas w wyznaczone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Ja z koleżanka podjelysmy decyzje o wyjezdzie za granice do pracy do niemiec. Wybralysmy Dobra sztele i tam znalazlysmy oferty. Pojechalysmy jako opiekunki do osob starszych, zarobilysmy naprawde duze pieniadze za kilka miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Wyjechałam w zeszłym roku w przerwie wakacyjnej jako sztela do niemiec. Agencja sie nazywa dobra sztela, znalazlam na stronce oferte i zaryzykowalam 😄 Pojechalabym jeszcze raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaball

Poszukaj sobie przez portal jakis sprawdzony, np Sobra sztele. Oni weryfikuja oferty, pomagaja w jezyku etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Polecam zobazyc sobie na stronke dobra sztela, tam maja sporo ofert do niemiec, jako opiekunka. Nie korzystalam ale siostra moja jezdzi od roku i na razie bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekunka do osób starszych możesz wyjechać z firmą Davi-Seniorenhilfe 🙂 Mają bardzo ciekawe oferty, a do tego są bardzo pomocni podczas podpisywania wszystkich umów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×