Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjazdy motywacyjne

Polecane posty

Gość gość

czy wyjazdy motywacyjne dla proacwników mają jakikolwiek sens? mój szef zlecił mi ogarnięcie tego (miejsce, hotel, itp) i zastanawiam się czy to ma sens w ogóle....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazdy motywacyjne jak to słyszę to chce mi się śmiać :P okazja do chlania i zabawy na całego w większości przypadków, tylko raz spotkałam się z czymś serio super i był paintball :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazdy sa z******te. Zawsze sie coś p****** na boku,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jemu chodzi o wyjazdy integracyjne. Bo wyjazd motywacyjny, to nie bardzo rozumiem na czym miałby polegać? Co zabierzesz pracowników do kamieniołomu i powiesz: "szanujcie swoją pracę, bo inni za.pier.da.lają ciężej za marne grosze"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motywacyjno-integracyjne - si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo motywacyjnych, teraz są trochę na topie :) Wykłady z coachami i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak naprawdę nic nie warte. Co ich zmotywują wykłady z jakimiś profesorami? Strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na takim wyjeździe i muszę przyznać ze początkowo też sceptycznie do tego podchodziłam ale na wyjeździe okazało się ze jest bardzo fajnie. mieliśmy zajęcia z profesjonalnymi coachami a potem zorganizowy czas na wspólną integrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie sobie jakie wyjazdy robi agencja power. To jest dopiero motywacja-integracja! I gwarantuję wam że zmienicie podejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motywacja - integracja , tak to najczęciej wygląda :) i rzeczywiście jest tak że najfajniejsze wyjazdy robią zewnętrzne firmy, niby taka fajna tematyka ale trzeba się na tym znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeterPR
A jak dla mnie to bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu i nagrodzenie swoich pracowników za włożony trud w osiągnięcie jak najlepszych wyników. W większości przypadków gdyby to były nagrody finansowe to część by odłożyła pieniądze na lokatę lub kupiła jakiś sprzęt rtv agd. A tak pracownik ma możliwość wyjazdu, szanse poznania nowego miejsca, kultury czyli spędzenia wolnego czasu w niestandardowy sposób, co sprzyja odpoczynkowi, regeneracji i motywuje do dalszej pracy. Dlatego uważam, że takie wyjazdy mają sens i są w strategii naszej Firmy. Oczywiście korzystamy z ofert firm, które takimi wyjazdami się zajmują. Ważne by było sporo atrakcji, dobrzy animatorzy i przewodnicy. Drugi raz będziemy korzystać z wyjazdów motywacyjnych Stena Line http://www.wyjazdygrupowe.pl/wyjazdy-motywacyjne.html Z racji tego, że prowadzimy interesy ze Skandynawami, chcemy też przybliżyć te kraje naszym pracownikom. Liczymy, że w ten sposób zakładane przez nas cele zostaną osiągnięte, a satysfakcja pracowników będzie miała odniesienie do ich dalszej pracy i motywacji do stawania się coraz lepszymi pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whothalbolu1971hrgmx
byłam na takim wyjeździe i muszę przyznać ze początkowo też sceptycznie do tego podchodziłam ale na wyjeździe okazało się ze jest bardzo fajnie. mieliśmy zajęcia z profesjonalnymi coachami a potem zorganizowy czas na wspólną integrację Jasne http://s.haza.fr/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mięliśmy zorganizowany wyjazd motywacyjny do hotelu www.eurohotel.swarzedz.pl to po skończonej konferencji i szkoleniu była integracja pracowników. Hotel bardzo piękny, klimatyczny. Idealny na wyjazdy motywacyjne, biznesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta635
Lepiej nie organizować takich wyjazdów samemu tylko wynająć firmę, która zrobi to profesjonalnie :) W mojej firmie organizowali wyjazd integracyjny w góry poprzez firmę Adrenalin-travel.pl. Bardzo sprawna obsługa, bogaty plan atrakcji i genialna atmosfera, która panowała podczas dziesięciodniowego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, organizacje wyjazdu motywacyjnego najlepiej powierzyc profesjonalistom. Nasza firma od dłuższego czasu korzysta z uslug biura podrozy http://cortinatravel.pl/ Maja naprawde bogata oferte i przystępne ceny, w zeszłym roku wyjeżdżaliśmy z nimi do Portugalii, po powrocie wyniki firmy poszly w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wyjazdów motywacyjnych mogę polecić wam wykłady motywacyjne. Przeprowadzaniem takich wykładów motywacyjnych zajmuje się firma www.personalreactor.pl Oferują usługi świetnych mówców i trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×